Jump to content
Dogomania

Natka (już w DS) jedna z trzech suniek zabranych niemal jednocześnie do hoteliku. Lawi, Lusia i Natka już w DS!


Recommended Posts

Jedni rezygnują z adopcji, a inni, którzy dawno temu adoptowali od nas przecudowną Wikunię wspierają nasze bidy:) Dzisiaj łzy poleciały ze wzruszenia, kiedy na koncie znalazłam 200 zł od Doroty Ś. :) Od razu podzielę ten cudowny prezent na dwie sunie Figę i Natkę:). każda dostanie po 100 zł!

Dorotko, Ty i Twoja siostra Małgosia od lat nas wspieracie, bardzo dziękujemy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
6 minut temu, Ewa Marta napisał:

Dziękujemy z całego serca za niespodziewaną wpłatę od Agnieszki znajomej elik dla natki. Sunia dostała 30 zł:) Elunia (elik) "maczała" w tym oczywiście palce, bo to Ona podejmuje dezycje, który psiak ma dostać pomoc. Dziękujemy więc Agnieszce i Elik za pomoc:)

Dzięki za miłe słowa  :)  To głównie zasługa Agnieszki, go gdyby nie Jej wielkie serce i wsparcie finansowe psiaczków, nie miałabym czym dzielić. Moje środki finansowe ledwie starczają na wsparcie moich podopiecznych. 
Dołączam więc do podziękowań Agnieszce  :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tegoroczny listopad okazał się być miesiącem wielkich niespodzianek i niespodziewanego wsparcia od Ludzi, którzy na oczy nie widzieli Natki, a jednak postanowili jej pomagać:) Ta dzika sunia dostała dwie wpłaty:

150 zł od Małgosi Rafała i moich kolegów z pracy:)

300 zł od Anonimowego darczyńcy jako ofiara z natchnienia św. Franciszka:)

Nie mamy słów wdzięczności za tak wielką pomoc:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Coś w tym Elu jest. Niemniej te dobre Anioły wiecznie mnie zaskakują. Jestem im wdzięczna za zaufanie, że ich dary zostaną spożytkowane właściwie:)

Też mam taką przyjemność, choć nie aż na taka skalę  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2020 o 16:59, Ewa Marta napisał:

Nikt jeszcze nie mial szans. Natka nadal nie chodzi na smyczy. Każdą nałożoną przegryza w minutę:( Jeszcze jej nie ogłaszamy.

 

Biduleńka  :(  Może skutecznie zniechęciłoby ją posmarowanie smyczy czymś wyjątkowo niesmacznym, tak, żeby nie chciała mieć smyczy w pysiu.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Gryzelda/ Giga udomawiała się u nas prawie 15 miesięcy zanim poszła do adopcji. Marne to pocieszenie, ale czasem lepiej wiedzieć czego można się spodziewać.

Nie mamy złudzeń, Natka na swoją adopcję poczeka. Na szczęście mieszka w domu, śpi na kanapach i nie ma pojęcia, że nie ma domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...