Jump to content
Dogomania

Natka (już w DS) jedna z trzech suniek zabranych niemal jednocześnie do hoteliku. Lawi, Lusia i Natka już w DS!


Recommended Posts

12 godzin temu, Poker napisał:

Niby adopcja tylko psa i aż psa ,a tyle przynosi wszystkim radości. Na pewno będzie w tym domu szczęśliwa.

To prawda, a ta radość niesie człowieka w niebo:) Nie spodziewałam się, że Lusia tak szybko znajdzie dom:)

4 godziny temu, elik napisał:

Mi też łezka w oku się zakręciła, gdy o tym przeczytałam. To wspaniałe, że tak dobrze trafiła.
Każdy pies powinien mieć taki właśnie dom.

To prawda, każde stworzenie zasługuje na miłość i bezpieczeństwo:)

4 godziny temu, Gabi79 napisał:

Święte słowa Eluś każdy psiak powinien mieć taki dom. Ja się tak wzruszyłam, że łezki mi lecą. 

To już mamy trzy płaczki, bo ja też miałam mokre oczy słysząc relację ze spotkania:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

No własnie, szybka, zwinna i dlatego były problemy z jej wychodzeniem na dwór. O smyczy można na razie pomarzyć. Natka reaguje totalną cofką w chwili dotknięcia kogoś do smyczy. Ponieważ Natka nie wykazywała chęci uciekania przed siebie, co najwyżej były problemy z namówieniem ją na powrót do domu (pierwszy raz na dworze została 6 godzin), podjęłyśmy decyzję z Anetą, że spróbują ponownie. Natka bardzo biegała, tarzała się na dworze, bawiła z inną sunią i szczęśliwie po półgodzinnej zabawie wróciła z innymi psami do domu. 

Ponieważ wróciła bez problemu, dzisiaj rano znowu mogła wyjść na zewnątrz. Bardzo ładnie wróciła, nawet chętniej niż wczoraj. Tak więc kolejny kroczek za nią, który dał jej możliwość wychodzenia kilka razy dziennie na dwór. Bardzo się cieszymy i czekamy spokojnie na kolejny krok, czyli smycz. To jednak potrwa, bo Natka jest mistrzynią wyczuwania, że ktoś chce dotknąć choćby jej szelek. 

 

Rozliczam dzisiaj pobyt Lusi we wrześniu w hoteliku. Sunia zaklimatyzowała się na dobre w domku. Państwo zakochani, szczęśliwi, zachwyceni, że taka im się grzeczna i miła sunia trafiła:) Cieszą bardzo takie wiadomości:)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.09.2020 o 13:06, elik napisał:

Czy piesio na tym zdjęciu to nie Alik, którego ogłaszam z Fundacji Jedno Serce ?

Elu, to Zuzia. Sunia, która kiedyś była tak dzika, jak Natka. 

Natka była wczoraj na dworze 3 razy. Za każdym razem coraz lepiej wchodzi do domu. Dzisiaj też już była na zewnątrz. Przygląda się Zuzi i robi to samo, co ona. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Elu, to Zuzia. Sunia, która kiedyś była tak dzika, jak Natka. 

Natka była wczoraj na dworze 3 razy. Za każdym razem coraz lepiej wchodzi do domu. Dzisiaj też już była na zewnątrz. Przygląda się Zuzi i robi to samo, co ona. 

Dzięki Ewuniu  :)  Sunia jest bardzo podobna, ogromnie, do psiaka, którego ogłaszam.
To super, że Natka obserwuje i wzoruje się na innej suni.  Dzięki temu szybciej się socjalizuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak ogromna jest różnica między Natką, która przyjechała do hoteliku, a Natką dzisiaj widać na zdjęciu. Nadal długa droga przed nią, ale sunia wreszcie wyluzowała i tak sobie żyje w stadzie:

stadko.jpg.aa5b83399ab0547ca534417e6326bd03.jpg

 

A tymczasem z domu stałego Lusi płyną cudowne informacje. Trudno oprzeć się wrażeniu, że najbardziej obleganym miejscem w domu jest miejsce na kanapie obok Lusi:) Nasza sunieczka jest bardzo kochana, rozpieszczana i zaopiekowana:)

Lusia01.jpg.13f77e90c728f89fbb56444b3499e6d9.jpg

Lusia02.jpg.135457e4c3c77e5267938b0982ddf00a.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...