Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Puzzle, karty, czekolada bo nudzić się nie wypada - na leczenie bandy w DT mestudio do 13 lipca godz. 21:00


Aldrumka

Recommended Posts

21 godzin temu, Aldrumka napisał:

 

puzzle dodane na końcu fantów

Ja na razie ułożę te jedne które mam a ta mata bardzo pomoże ;).

Także będę prosiła odbiór osobisty;)

19 godzin temu, NikaEla napisał:

Fajny ten most. Ale muszę coś Olenie zostawić ;)

Przez ostatnie 4 miesiące nadrabiam zaległości i układam już dziesiąta puzzlę. Tym  razem aż 3000. Powoli ale już coś widać.

Wow, to ja układam latami jedne:( raz że mi się nudzą bo nie idzie, i odkładam na potem, a przez brak takiej maty wszystko się znowu miesza i od nowa:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

 

Wow, to ja układam latami jedne:( raz że mi się nudzą bo nie idzie, i odkładam na potem, a przez brak takiej maty wszystko się znowu miesza i od nowa:(

Całe lata nie układałam puzzli, bo stół do innych celów służył, a i czasu nie było. Teraz nie pracowałam, obiadów na więcej osób nie robiliśmy to i układać puzzle było jak. Bardzo mnie to uspokaja. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, NikaEla napisał:

Całe lata nie układałam puzzli, bo stół do innych celów służył, a i czasu nie było. Teraz nie pracowałam, obiadów na więcej osób nie robiliśmy to i układać puzzle było jak. Bardzo mnie to uspokaja. 

 

Ale masz zacięcie, myśmy na ogół układali w święta rodzinnie, a tu nawet świąt rodzinnych nie było ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aldrumka napisał:

Ale masz zacięcie, myśmy na ogół układali w święta rodzinnie, a tu nawet świąt rodzinnych nie było ...

W dzieciństwie układałam z braćmi i rodzicami, takie 1000- 1500 kawałków, potem wiele lat wcale i teraz mnie naszło. Ale układam sama. Czasem mój syn dołoży jakiś pojedynczy kawałek. A mój mąż tylko podziwia cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, TZmestudio napisał:

Chyba nigdy nie podjąłem się na poważnie układaniem puzzli. Kreatywność ukierunkowałem na pisanie programów. 
Ale może na starość będę rozwiązywał krzyżówki i układał puzzle. Kto to wie :-)

Zapraszam pochmurno przedburzowo i opadowo. 

Przez całe lata nie miałam na nie czasu ani ochoty. Ten rok jednak jest wyjątkowy i zamknięta w domu znalazłam sobie takie zajęcie. Muszę się odprężyć na zapas przed powrotem do pracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...