Jump to content
Dogomania

Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(


Recommended Posts

5 godzin temu, Poker napisał:

Jedna operacja byłaby na pograniczu szyi i czaszki, jest bardzo ryzykowna. Pewnie prof. Wrzosek ma doświadczenie i podejmie właściwą decyzję.

To on sam robił opis do badania. Wszystko jest dokładnie opisane, wstawiłam tu powyżej.

 

3 godziny temu, Sowa napisał:

Gdzie będzie ta operacja w Krakowie?

Pewnie we Wrocławiu. W Krakowie jest najnowoczesniejszy w kraju tomograf. Na razie nic jeszcze nie wiem. Wynik dostałam mailem.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, uxmal napisał:

Wygląda bardzo dobrze i młodo. 

 

13 godzin temu, Poker napisał:

Bardzo dostojny

Na początku wyglądał bardzo żałosnie. Trudno było na niego patrzec, było widac, że cierpi. Kiedy zobaczyłam go pierwszy raz w aucie przewoźnika to zwątpiłam, czy jego wzięcie, to był jednak dobry pomysł.

Wg zmian na kręgosłupie dr Olender oceniła go na 10-12 lat, a teraz na badaniu w Krakowie lekarz wpisał 8 lat. Czyli chyba jednak wygląda lepiej i młodziej. No i szelki zrobiły się za ciasne ;) Nabrał na tyle kondycji, ze nauczył się sam poruszac po schodach w domu. Jak chce już iść do swojego pokoju, to wchodzi i czeka, aż mu otworzy się barierkę w drzwiach. Jedyny problem, że wychodzi mu na ten upał sierść, ale nie sypie się , tylko zbija w strączki, a czesanie go boli i nie mam tego robić. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.08.2020 o 13:57, Tyśka) napisał:

Wspaniale, że tak odżył u Was i... że dostał szansę na to :)
A jakie masz szczotki i grzebienie? Na takie futro fajnie powinien podziałać furminator, ew. zgrzebło podwójne obrotowe.

Tak samo uważa Ola, która pośredniczyła w adopcji, że tak widocznie miało byc, bo już w schronisku cierpiał 4 lata od urazu. Teraz ma wreszcie szansę na życie bez bólu.

Mam cały asortyment szczotek i grzebieni przy moich psach. Furminator tez mam, ale dr Olender powiedziała, że jego boili kazdy dotyk. Na badaniu wyszło, że nawet przy skręcie w prawo  odczuwa ból, a niestety nie da się tego zrobic bez ruchu. Dlatego powiedziała, żeby odpuscić sobie na razie czesanie, dopoki pociski daja takie reakcje bólowe.

 

Dnia 20.08.2020 o 20:35, b-b napisał:

Jaaga czekam za jeszcze jedną wpłatom z mojego bazarku ale jeśli potrzebne są Ci pieniążki to mogę już wpłacić 122zł tylko podaj konto do wpłaty.

Dziekuje, nie trzeba pilnie, bo nie dostalam żadnej odpowiedzi. Napisze jeszcze raz, żeby upewnic się, że moj mail dotarł.  Zaraz podam na pw konto. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.08.2020 o 20:35, b-b napisał:

Jaaga czekam za jeszcze jedną wpłatom z mojego bazarku ale jeśli potrzebne są Ci pieniążki to mogę już wpłacić 122zł tylko podaj konto do wpłaty.

Chciałam potwierdzic, ze z bazarku b-b wpłynęło na konto 123 zł. Ślicznie dziękuję b-b oraz licytującym.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.08.2020 o 17:15, bou napisał:

ok,dzięki za odpowiedz,Jaaga.

Dostałam wiadomosć i prof. przeprosił za brak wcześniejszego kontaktu. 

Operacja Barytona znacznie przekroczy przewidywany przez nas koszt, wyniesie ok 5000 zł plus 300 zł za dobę w szpitalu w zalezności od tego, jak długo będzie musiał być hospitalizowany. Gdyby do tyg., to kolejne 2000 zł. Sama cena już podziałała trochę dołujaco, ale przez podany termin nie mogłam spac całą noc. Operacja jest przewidywana na 02.09.

Bardzo proszę wszystkich, którzy są w stanie pomóc fonansowo lub bazarkowo Barytonowi o wsparcie. Dla niego ta operacja to kwestia życia. Z poprzedniej zbórki zebrało się 3000 zł, ale fundacja musi jeszcze odliczyc prowizję, bo zbiórka nie była dotad rozliczona. 800 zł zapłacili za badanie, więc zostanie ok 2 tys. zł. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...