Jump to content
Dogomania

Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(


Recommended Posts

6 godzin temu, Mruczka napisał:

Poker, czy w tym BDT, do którego jedzie Twoja  sunia   zmieściłby się  jeszcze ten ósmy piesek?   W opcji  płatnej oczywiście (biorę to na siebie). 

Bardzo martwię się, że ten maluszek  będzie SAM  w kojcu.  Jeśli to jest dziki szczeniaczek, to  tym bardziej, bez rodzeństwa, psów które zna, będzie to dla niego  trauma. 

Tam szczeniak nigdy nie bedzie sam, jest niestety jeszcze wiele maluchów. W sumie to pokazałam tu ich dziesięć, więc i tak dodatkowe piesek i sunia tu pokazane zostają w schronisku. Chodzi Ci pewnie o tą malutką kaszlacą suczkę?

Nie wiem, czy ona może już jechać. Transport płatny,z którego ja odbieram 3 maluchy juz raczej wyjechał, bo mają być w nocy z poniedziałku na wtorek. Przez Ukrainę, do granicy jadą 2 doby. Byłoby super, jakbyś wzięła ją pod swoją opiekę a Poker dała radę załatwić miejsce. Wtedy zapytałabym Oli, czy mała może już jechać i czy Amelia może ją jeszcze zabrać.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Filipki napisał:

Nie mogę pomóc inaczej, ale chcę coś wplacić na najbardziej potrzebującego pieska.  Proszę o nr konta.

ślicznie dziękuję w imieniu opiekunów maluchów. Myślę, że najlepiej podam konto fundacyjne, a z niego pieniądze moga byc rozdysponowane wg potrzeb. Bardzo prosze tylko o dopisek w tytule "szczeniaki z Ukrainy", żeby ułatwić ksiegowanie. 

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Mruczka napisał:

Bardzo martwię się, że ten maluszek  będzie SAM  w kojcu.  Jeśli to jest dziki szczeniaczek, to  tym bardziej, bez rodzeństwa, psów które zna, będzie to dla niego  trauma. 

Dla pewności, chodzi Ci o to maleństwo? Jak widac na pewno nie jest dzika, bo patrzy wyczekująco w aparat.

163649927_193976342181508_4133413556386564434_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Jaaga napisał:

Tam szczeniak nigdy nie bedzie sam, jest niestety jeszcze wiele maluchów. W sumie to pokazałam tu ich dziesięć, więc i tak dodatkowe piesek i sunia tu pokazane zostają w schronisku. Chodzi Ci pewnie o tą malutką kaszlacą suczkę?

Nie wiem, czy ona może już jechać. Transport płatny,z którego ja odbieram 3 maluchy juz raczej wyjechał, bo mają być w nocy z poniedziałku na wtorek. Przez Ukrainę, do granicy jadą 2 doby. Byłoby super, jakbyś wzięła ją pod swoją opiekę a Poker dała radę załatwić miejsce. Wtedy zapytałabym Oli, czy mała może już jechać i czy Amelia może ją jeszcze zabrać.

Jaga, mi chodziło o to, że w hotelu u Anecik byłby sam, w nowym miejscu, w boksie. Dlatego byłoby super, gdyby Ósmy mógł zatrzymać się w tym miejscu, w którym będzie sunia Poker. Może się uda.....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.03.2021 o 22:17, Jaaga napisał:

Bardzo wszystkim dziękuję. U mnie odpadają koszty hotelikowania, tylko potrzebne sa pieniadze na weta i ta dietę Gastro Intestinal. Trochę pogubiłam się w tych deklaracjach, na które są. pojutrze, jak bede miała luz od lekcji, założę wątek 'moim" i to uporządkujemy. 

Właśnie zadzwoniła Ola, że ta mała jasna podpalana sunia rozkaszlała się. Ja niestety nie moge wziać kaszlącego szczeniaka i do hoteliku też raczej taki nie ma szans. Dostałam więc kolejne zdjecia. Wybrałam pieska. Ustaliłam z Olą, że jak mała będzie musiała być leczona, to może do mnie przyjechac nastepnym transportem ( jesli uda się nazbierać 250 euro). Dostałam też filmik cudnej, wesolutkie przylepki jamnisi, ale ją trzebaby koniecznie wysterylizowac przed adopcją, bo teraz jest szał na ta rasę i to gratka dla jakiegos rozmnozyciela. To z kolei zakłada dłuższe tymczasowanie, na co ja sobie przy trójce nie moge pozwolić, więc wybrałam tego maluszka. 

164628152_275747697323339_4670184067946322975_n.jpg

O tym Niuńku myślę. To ten ósmy piesek, który jako jedyny jechałby do Anecik. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Mruczka napisał:

O tym Niuńku myślę. To ten ósmy piesek, który jako jedyny jechałby do Anecik. 

Ten piesek jedzie do Jaaga razem z małą czarną  sunią i tą,  która będzie pod moją opieką. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

rozi, Ty jesteś spryciula. Wielkie dzięki. Która sunia kaszle?Czy aby nie Mruczki ?

Mruczki jest piesek. Kaszle (chyba) ta sunia Toli. Nie spryciula, tylko cierpliwość włączyłam dla dobra ogółu  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...