Jump to content
Dogomania

Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(


Recommended Posts

6 godzin temu, Poker napisał:

Jaaga, na Siódmą jest 130 deklaracji stałych. Dwie z nich mogę wpłacić za 6 miesięcy czyli 300 zł. Będę tłuc bazarki na moją sunię i Siódmą. 

Kolejna koleżanka zadeklarowała 20, a może i 30 zł / miesiąc. To mamy 150 zł. Wiem, że to mało, ale od czegoś trzeba zacząć.

Ok, już rozumiem, bo zaglądam tylko tak z doskoku z braku czasu. Niestety, jak powyżej napisałam ta suczka rozkaszlała się i za nią przyjedzie chłopczyk, a ona kiedy wyzdrowieje, nastepnym transportem.

Czy mogę liczyć na to, że osoby deklarujące pomoc. podtrzymają ją na niego? Jak zobaczyłam te oczy i uszy, to przepadłam.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

HUUUURAAAAAAAAAAAA, dzięki. Czyli mamy 230 zł/miesiąc. Mam kolejną deklarację znajomej 10 zł/miesiąc przez 5 miesięcy, możliwa wpłata jednorazowo. Czyli jest 240 zł + 20 zł jednorazowo od znajomej i  za moje zakupy na bazarku plasteliny 21 zł.

Na razie jest taka kasa.

Kto się zgadza na finansowanie Siódmego zamiast Siódmej?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Na razie jest taka kasa.

Kto się zgadza na finansowanie Siódmego zamiast Siódmej?

Poker, dziękuje Ci za pomoc, tym bardziej że masz swoją sunie pod opieką i dziękuję także za koordynowanie tu pomocy pozostałych osób. Ze wzgledu na niepełnosprawnosć córki, musze jej pomagać przy lekcjach i uczeniu się, więc odpada mi po pół dnia w tyg. Będę mogła dłużej tu byc w przerwie świątecznej.

 

12 godzin temu, Isiak napisał:

Ja!

 

5 godzin temu, Mruczka napisał:

I ja :) !

Bardzo Wam wszystkim dziękuję. Ola powiedziała, że tamta sunia po wyleczeniu przyjedzie i tak, że opłaci jej transport. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chciałam bardzo podziękowac Helli, która mim o że objęła opieką jedną z suczek, to na te 3 maluchy przysłała mi 300 zł. ślicznie dziękuję. Kupiłam za to dietę Intestinal na biegunki 10 kg i 5 puszek na mieszanie z suchą. Zapłaciłam 257,34 zł 

 Nie potrafię wstawiac na dogo skanów, to zrobiłam zdjecie po zakończeniu płatności na allegro. dziś podjechałam po karme do paczkomatu. 

czekam już na poniedziałek :)

DSC00347g.JPG.c27bf5f7492c2d8ab530f6c1a0b6c152.JPG

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Kiedy maluchy przyjeżdżają?  Zdawało mi się , że 11 kwietnia.

Ja mam kolejną deklarację na 20 zł/ miesiąc dla Siódmej czy Ósmego.

Wszystko się pozmieniało, juz pisałam powyżej. Jadą dwoma transportami - 4 maluchy do hotelików 10/11.04, a 3 szczeniaki do mnie juz niestety płatnym przewoźnikiem 05/06.04. zazwyczaj dojeżdzają nad ranem, stąd łamane daty.

Dziękuję bardzo, oby były w dobrym stanie i nie było potrzebne sporo pieniędzy. Gdyby tak było, to Siódma byłaby juz zabezpieczona jak bedzie mogła jechać.

25 minut temu, Patmol napisał:

Ósmy pasażer 

fajnie brzmi 

Rzeczywiście ;)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie już wiem od p.Oli. Bardzo żałuję, bo naszykowałam kartony z różnymi rzeczami i nie dojdą do 5. Ale wyślę i pojadą 11.

Moja sunia przyjeżdża 10/11 ?  Muszę pomyśleć nad imieniem.

A czy ta kaszląca też przyjedzie?

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Nadziejka napisał:

Мишка - анимация на телефон №796120 | Teddy bear pictures, Valentines gif,  Teddy

Jezusiku moj ... modle za wszystkie z calej duszy
 niechaj sie uda 
Czy wszystkie malenstwa beda mialy swoj watus czy razem tutaj?
 

 

26 minut temu, Poker napisał:

Dla mojej założę, bo się zrobi bałagan.

Ja też swojej założę wątek...

Link to comment
Share on other sites

Kochani czy któryś z tych piesków jest najbardziej potrzebujący finansowo? Tzn zupełnie się pogubiłem ile ich ma ostatecznie przyjechać i do kogo a chciałabym coś grosza przekazać na nie w spadku po Jaśminku jeśli wplacajacy się zgodzą....

PS a lista wyjeżdżających jest już zamknięta? 

Link to comment
Share on other sites

Jaaga musi się wypowiedzieć  , ale wydaje mi się , że pieski które jadą do niej mają male zabezpieczenie.

No to mamy imiona: Prima, Szósta, Sióma, Ósmy oraz propozycje  Sekunda, Tercja, Kwarta, Piąta albo Kwinta.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Kochani czy któryś z tych piesków jest najbardziej potrzebujący finansowo? Tzn zupełnie się pogubiłem ile ich ma ostatecznie przyjechać i do kogo a chciałabym coś grosza przekazać na nie w spadku po Jaśminku jeśli wplacajacy się zgodzą....

PS a lista wyjeżdżających jest już zamknięta? 

Swietnie, zechcesz pomóc. Może na razie wstrzymaj się z wyborem szczeniaka do pomocy, bo może się okazac, że któryś bedzie wymagał np badań czy leczenia. Wtedy dodatkowe środki bedą jak znalazł.

Lista nigdy nie jest zamknięta ;) jest ich tam tyle, ze zawsze któryś może wyjechać. Tylko nie zgłosił się nikt jako opiekun dla siódmego szczeniaka, który wziąłby go pod swoje skrzydła. Dlatego zdecydowałam się na trzeciego malucha. Nastepnym płatnym transportem może wyjechać Siódma ( o ile wyadoptuję "moje" maluchy) i kazdy z innych psiaków.

Nie wstawiałam wczesniej zdjeć dwóch szczeniat, które nie mają gdzie przyjechać. Może zamiast wspierać któregoś z wybranych już szczeniat spadkiem, chciałabys zaopiekowac się którymś z nich? Pierwszy to piesek, druga sunia. Są zdrowe i mogą wyjechać.

biała koteczka jest w krytycznym stanie. gdyby był opiekun i miejsce, to może Amelia dałaby radę wziać 5 szczeniaka.

164064894_3926576430721836_6482825313116727684_n.jpg

164711635_752446235249769_6364106726006954770_n.jpg

164600719_2920353451618416_4464921773678327230_n.jpg

164575340_191297315854161_2754624594724611643_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Poker napisał:

Moja sunia przyjeżdża 10/11 ?  Muszę pomyśleć nad imieniem.

A czy ta kaszląca też przyjedzie?

Tak wtedy przyjadą hotelikowe, bo wczesniej na świeta mają w hoteliku miejsca na komercyjne psiaki zarezerwowane. Dlatego tak podzieliłysmy z Ola transporty.

Kaszląca nie przyjedzie ze względu na bezpieczeństwo reszty szczeniąt i psów u mnie i w hotelikach. przyjedzie do mnie dopiero po wyleczeniu. transport minimalnie trwa 3 doby, więc nie mozna ryzykować zdrowia pozostałych i ewentualnego pogorszenia u niej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...