Jump to content
Dogomania

Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Z pieniędzy Barytona na koncie ZEa zakupiłam dziś dla niego karmę Alpha Spirit 12 kg za 168,30 zł i na zwyrodnienia kręgosłupa i stawów Arthrosterol MB - 150 zł.  Karme ostatnio kupowąłam mu z tych zbiórkowych środków w czerwcu zeszłego roku, a Arthrosterol podaję od Lindy.  Pora więc była zrobić mu zakupy.

Jak dotrą faktury, to przeslę ja na fundacyjne konto i prosze tu o potwierdzenie. Razem będzie do zwrotu 318,30 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 20.04.2023 o 15:47, Nadziejka napisał:
  Jaguniu nie czas abym pisala takie rzeczy wiem nie czas.... ale nichaj dalej zgnilizna ogień i wszytko najgorsze-toczy tych potworow ludzkich ....
          malenki maluni moze sie uda cud

Cud już się zdażył i piesek żyje. Gdybym wiedziała, że taki się trafi, to dalabym do adopcji Roberto, jak do nas przyjechał.

Teraz jednak on już uznaje tylko moją córkę, resztę gryzie. Mnie czasami pozwala się wziąć na ręce, ale głównie kiedy wie, że wychodzimy na spacer. Od wieczora do rana nie można zbliżyć się do łóżka córki, takiego wścieku dostaje i tak jej broni.

Zapytalam Olę o niego. Ma dać znać, gdyby nikt go nie chciał. Mam nadzieję, że jednak kogoś poruszyć jego los i weźmie go bez względu na wiek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...