Jump to content
Dogomania

Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(


Recommended Posts

Spacer na własnych łapach. 

Dnia 4.04.2022 o 14:22, limonka80 napisał:

Jaki to piękny pies, aż wierzyć się nie chce, że taki chory ....

I ma takie bystre, świadome spojrzenie ....

Jest bardzo bystry i mądry.  Po tak długim czasie nie chodzenia ma słabe łapy i wymylił sobie, że jak się będzie przesuwać wzdłuż ściany to odciąży je i nie upadnie. 

Resized_20220406_170605.jpeg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 19.04.2022 o 11:47, limonka80 napisał:

A jak miewa się Baryton ? 

Chodzi coraz dłużej i sprawniej. Czasem nawet w domu sie uniesie i pije na stojąco. Dokladnie juz rozpoznajemy po glosie, czego chce. Calkiem inne dźwięki są na zgłaszanie potrzeb, a inne na jedzenie, picie czy z nudów. Pogoda nas niestety nie rozpieszcza, wiec Baryton po rundce wraca pod dom i probuje wejść na schody. Zazwyczaj na przedostatnim nawołuje. To niesamowite, jaki to inteligentny pies. Ciagle nas zadziwia i do tego przecież jest całkiem gluchy.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2022 o 21:56, Jaaga napisał:

Chodzi coraz dłużej i sprawniej. Czasem nawet w domu sie uniesie i pije na stojąco.

Bardzo się cieszę, już się zdawało że się nie podniesie, a tu proszę 🙂 Musi bardzo kochać życie z Wami 🙂

Za to że taki dzielny, kupiłabym mu coś co szczególnie lubi - podpowiesz coś ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.04.2022 o 08:27, limonka80 napisał:

Bardzo się cieszę, już się zdawało że się nie podniesie, a tu proszę 🙂 Musi bardzo kochać życie z Wami 🙂

Za to że taki dzielny, kupiłabym mu coś co szczególnie lubi - podpowiesz coś ?

Też nie liczyłam na poprawę, a juz na pewno nie na taką. Wiele razy przymierzaliśmy sie do eutanazji,ale nie dawaliśmy rady. Wszystkich nas zaskoczył. Najbardziej to lubi Alpha spirit rybną miekką. Pojemniczek idzie na jedno posiedzenie 😉 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.04.2022 o 09:55, Jaaga napisał:

Wiele razy przymierzaliśmy sie do eutanazji,ale nie dawaliśmy rady. Wszystkich nas zaskoczył. Najbardziej to lubi Alpha spirit rybną miekką. Pojemniczek idzie na jedno posiedzenie 😉 

Wiem że było blisko decyzji o eutanazji, tym bardziej się cieszę. Alpha spirit już w drodze, należy się chłopakowi za przeogromną wolę życia 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zakupiłam Barytonowi własnie na fakturę ZEA 9kg Alpha Spirit, którą on uwielbia - 219 zł .Ma chłopak pieniądze na koncie,to niech się cieszy smakiem tego,co lubi. Przy Borysie oszczedzałam, ciułałam, żeby był zapas na wszelki wypadek. Borys zmarł, a pieniądze zostały :(  

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Dnia 23.06.2022 o 10:50, Jaaga napisał:

Zakupiłam Barytonowi własnie na fakturę ZEA 9kg Alpha Spirit, którą on uwielbia - 219 zł .Ma chłopak pieniądze na koncie,to niech się cieszy smakiem tego,co lubi. Przy Borysie oszczedzałam, ciułałam, żeby był zapas na wszelki wypadek. Borys zmarł, a pieniądze zostały :(  

Co u Barytona?

(Ostatnio Alpha Spirit potaniała na zooplusie. Zobaczyłam dopiero jak swojemu alergikowi zamówiłam z allegro. )

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2022 o 17:34, Tyśka) napisał:

Co u Barytona?

(Ostatnio Alpha Spirit potaniała na zooplusie. Zobaczyłam dopiero jak swojemu alergikowi zamówiłam z allegro. )

Jakoś sobie żyje. Kuśtyka po swojemu, czasem się rozjeżdża, ale daje radę. Dzis mialam ochotę go normalnie udusić 🙈 zawsze musi leżeć lub plątać się pod nogami. Zamykamy go, kiedy ktoś do nas przyjeżdża i dzis przez bite półtorej godziny, jak byli klienci, zawodził. Na chwilę uciszyl się, kiedy dalam mu jeść, ale za to potem dodatkowo zaczął się trzaskac o drzwi. Jakby samego zawodzenia było mało. Larum na cały dom, ale jemu nie przeszkadza, bo głuchy.

Zazwyczaj wlasnie sprawdzam ceny karm i na allegro i w zooplusie. Takie czasy, ze niekiedy kilka godzin trzeba przesiedzieć, żeby  korzystnie kupić. Tez raz udało mi się po bardzo obniżonej cenie kupić Alpha Spirit w zooplusie. Dzięki za info, zagladne, bo potrzebowałabym szczeniakową. 

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, postrzelony Baryton u nas.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...