Jump to content
Dogomania

Rozliczony 200 zll Wyslany! Stokroc Dziekuje! Barytonkowi i Bostonkowi u Jaagi. 40 zl Ceg od Teresy118 i 40 zl Ceg od moich Pan kotelkowych! plus fantuski ..do 15 lipca


Nadziejka

Recommended Posts

                             Rozliczonko poslalam do Jaagi 200 zl  dzis tzn 28 lipeic i juz jest na koncie Jagi

Cegielka Zycia teresaa118  40 zl  dziekuje cudnie ! mam na koncie !

Cegielka Zycia Moje starsze Panie znajome kotelkowe 40 zl dziekuje przecudnie! mam na koncie!

Cegielka Zycia Olena84  10 zl  dziekuje pieknie mam na koncie!

 

Ciocia Nesiowata kupila opcja kup teraz

Num 14 gps Mio Spirit 4900LM 55 zl  Mam na koncie dziekuje cudnie!

 

plastelina kup teraz

Num 14 plyn E do plukania  7 zl

Num 15  zestaw przypraw 3 zl mam na koncie dziekuje!

 

mila-ada kupila w opcji kup teraz

Num 2 ksiazka kryminal,,Fartowny pech,, 15 zl mam na koncie!

 

PeLaLa kupila opcja kup teraz 

Num 5 ksiazki dwie ,,Zmarli mowia,,autobiografia Jackowskiego  28 zl mam na koncie !

 

Pomocy kochane Dobreduszki prosimy pomocy 

kramik potrwa do 15 lipca do godz 22.00

bedziemy jeszcze dokladac roznosci z Nadziejutkowa 

 dobrego slowa wsparcia

prosimy na watus

 Nadziejkowo zaprasza sercem na bazarus

 czytam na wateczku i rycze ...ale ale szczescie jest tez wielkie , ze juz te biedunie u Jaagusiow

 ze juz nikt zaden zwyrodnialec nie skrzywdzi

 

!Cierpienie nie zna granic ..Linda ,Kaj i kolejne z ukrainy polamane biedunie u Jagi,Beda mialy nowy watus ..Zajrzyjcie prosze 

pozwolilam sobie skopiowac z wateczku:

Barytonowi trzeba było zbierać na konsultację neurologiczną. Na zdjeciach wygląda nieźle, ale  na zywo połowa jego pokrywy włosowej to martwa, sfilcowana sierść, źrenice już perłowo-zielonkawe i to stałe drżenie i telepanie. Gdyby został tam, to w końcu jakies silniejsze, młodsze wyeliminowałyby go. 

Baryton jest w naprawde kiepskiej kondycji i stanie. Dałam mu przeciwbólowy cimalgex od Lindy, to chociaz rozłozył się bez bólu. Nie potrafi sam wstać. Nie spodziewałam się psa w takim stanie :(

Jeszcze teraz musze jechac do Katowic. Młody znowu ruszy z nami w trasę, bo jojczy niesamowicie sam i nie mogę go zostawić. Baryton na nic nie reaguje. 

DSC02563.JPG

 

 

Link to comment
Share on other sites

kopiuje z wateczku:

Już są, przyjechały ok 5.30. Założę im osobny wątek, tylko jak zwykle czasu brakuje, więc tu na szybko. Młody jest rewelacyjny, na krok mnie nie odstępuje. Baryton jest w znacznie gorszym stanie, niż się spodziewałam. Fizycznie, psychicznie i neurologicznie niestety. Na filmikach z daleka wydawało mi się, że tylko sztywno chodzi. Naprawdę, to w ruchu cały jest rozdygotany od głowy po zad, który z wielkim trudem dzwiga. W domu na płytkach nie potrafi w ogóle chodzić. Z jednej strony cieszę się, że już są, ale z drugiej jestem nim załamana. Liczyłam na adopcję, ale w takim stanie to chyba sama sobie go moge wyadoptować.

Młody koniecznie do odjajczenia. Przez to czekanie od marca jest już po pełnej wymianie zębów, więc ma ok. 7 mies. Ciapciak chodzi za nim jak cień, to jedyny pies z klejnotami. Barytonowi nawet nie sprawdzałam.

Gdyby ktoś chciał wesprzeć ich grosikiem na profilaktykę, to bedę bardzo wdzięczna. Jak zwykle zaszalałam. Tylko ten transport kosztował tak duzo, że warto było wziać dwa, szkoda szansy. Nie wiadomo, kiedy będzie następny.

DSC02538.JPG

DSC02515.JPG

DSC02545f.JPG

DSC02520.JPG

DSC02506.JPG

 
Link to comment
Share on other sites

1714 лучших изображений доски «пасха easter» | Пасха, Пасхальная ...Num 2 kryminal thiller na wesolo

super ksiazka              ,,Fartowny pech,,

okladka twarda stan idealny

swietna swietna swietna

str 304   swietna!

cena wywol 10 zl   

                kup teraz 15 zl kupila mila-ada dziekuje pieknie!

Fartowny pech - Olga Rudnicka (4880015) - Lubimyczytać.pl

..Posterunkowy Nadziany ma pecha. po serii niefortunnych zdarzen

postanawia dobrowolnie przeniesc sie na wies

na ni9ewielka placowke,gdzie nikt go nie zna

i moze zaczac wszystko od nowa

Na miejscu spotyka kolege ze szkoly policyjnej Dzianego

ktory po pobiciu prze 12 letnoe dziewczynke...zostaje detektywem prywatnym,Pomaga mu brat rodzony Gianni

ktory wlasnie  wrocil do Polski ,jest specjalista od mokrej ,, roboty

trudnych przypadkow

Klijentela Giannego jest specyficzna,bowiem pracuje on dla przestepczego polswiatka..

Nic nie dzieje sie jak powinno...Dziany zostaje postrzelony

              Gianni sie ...zakochuje...

jest i Padlina ...zbiru kt wywoluje wojne gangow

     ktorego corcie uratuje Gianni i ..

Nadziany tez sie zmienia...,,

Link to comment
Share on other sites

1714 лучших изображений доски «пасха easter» | Пасха, Пасхальная ...Num 4 lampion drewienko bialy plus szklo,daszek kolor szary

wyzlobiony w serduszka cudne 

zdj z Nadziejkowa wprawdzie z zajacem wielkim ale ale jest 

fajny cudny nowy

stan idealny , dosc duzy

                wysykosc

                  szerokosc

cena wywol 10 zl     kup teraz 15 zl

18f277a23c30a743gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

1714 лучших изображений доски «пасха easter» | Пасха, Пасхальная ...Num 5 Autobiografia Jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

             ,,Zmarli mowia,, ksiazki dwie czesc 1 i czesc 2

 stan bardzo dobry

! polecam polecam ogromnie polecam

niechaj sie te ksiazki przysluza bieduniom 

 cena wywol 18 zl  za zestaw     

             kup teraz  28 zl za zestaw PeLaLa dziekuje slicznie!

 tZmarli mówią Świątkowska Katarzyna, Jackowski Krzysztof

 

Zmarli mówią - Krzysztof Jackowski, Katarzyna Świątkowska

 

Link to comment
Share on other sites

1714 лучших изображений доски «пасха easter» | Пасха, Пасхальная ...Num 7 bluza zolta Adidas

sliczna , uzywana ma kilka lat

 stan idealny 

 w srodku siateczka

 material stylon

cena wywol  10 zl       kup teraz 15 zl

zdjecia z Nadziejkowa

 

rozmiar xl   158-170

szerokosc po zapieciu

ramiona 46 cm x 2

 szerokosc w pasie  54 cm x 2

 dlugoscoc od ramienia do dolu  65 cm

dlugosc rekawa 60 cm 

 na dole gumka trosze sie rozciaga

453ffa158689a02agen.jpg

e4647e84a17a7760gen.jpg

 

12fdcbc22a5070e0gen.jpg

 

516706d08fbcafb6gen.jpg

 t

Link to comment
Share on other sites

1714 лучших изображений доски «пасха easter» | Пасха, Пасхальная ...Num 8,,Krzyk Mandragory,,

ksazka    Piotr Kulpa

horror,stron 352

 stan  b dobry  okladka miekka

cena wywol  3 zl    kup teraz 4 zl 50 gr

 

278484-352x500.jpg

Pętla wokół Smutów zaciska się. Kto jest temu winien, pytają. Odpowiedzi coraz bardziej ich od siebie oddalają i dezorientują. Magda traci zaufanie do męża. Czaruś buntuje się przeciw rodzicom i ucieka z domu. Tymoteusz w obawie przed wyjawieniem mrocznej tajemnicy rezygnuje z możliwości uleczenia syna. Ta kropla przepełnia czarę goryczy. Po wypadku Tymka w szopie nic nie będzie takie samo. W zamian za uratowanie życia Smuta staje się zakładnikiem Bargieła, który za pomocą mandragory realizuje swój szatański plan.
Tymczasem rodziną Smutów interesują się agenci CBA, co jeszcze bardziej komplikuje niełatwą sytuację Tymoteusza. Uwięziony w ciele Cygana, rozdarty między żoną a demonicą, narażony na wrogość mieszkańców wioski, próbuje nade wszystko ratować syna, który całkowicie zagubił się w lawinie krwawych wydarzeń…

Link to comment
Share on other sites

1714 лучших изображений доски «пасха easter» | Пасха, Пасхальная ...Num 9,,Autografy,,

 ksiazka  Jolanta Fajkowska

 stan  b dobry

 ale kartki nie maja koloru bielutkiego 

 jeno troszke poszarzale jakby

 bardzo ciekawa polecam polecam

cuuudna wiele wywiadow z mnostwem ciekawych ludzi

cena wywol 5 zl    kup teraz 7 zl

Autografy - Jolanta Fajkowska [KSIĄŻKA] - kup online | eMAG.pl

Wielbiciele Jolanty Fajkowskiej, dziennikarki i prezenterki telewizyjnej, od dawna czekali na tę książkę. Jej pełne kultury, wdzięku i nieomal filmowego suspensu wywiady z najwybitniejszymi ludźmi Światowej Kultury złożyły sie na wyjątkowy zbiór portretów. Fajkowska pozostała wierna sobie:
"Ubarwiałam Nie rozmowę SWOICH, nie słów niewypowiedzianych dopisywałam, nie zmieniałam pytań. Odnoszą się do konkretnych sytuacji, do tamtej chwili. Kocham Wszystkich moich rozmówców. Są Tym Piękni, co robią. Wzruszający. Niepowtarzalni. W tej książce złożyli Państwu swój autograf.
Bohaterami książki Są m.in. Woody Allen, Cate Blanchett, Andrea Bocelli, George Cloooney, Placido Domingo, Michael Douglas, Richard Gere, Eva Herzigova, Anthony Hopkins, SSophie Marceau, Isabella Rossellini, Demis Roussos, Liv Ullmann, Jean Claude Van Damme.
Autorka przyznaje, Że dzięki rodzicom (ojciec byl m.in wiceministrem kultury i ambasadorem zawsze) doskonale potrafiła odnaleźć się w kazdym towarzystwie. Na dodatek uwielbia rozmawiać i umie słuchać. Ten dar pozwolił jej zaskarbić sobie sympatię największych współczesnych gwiazd.

Link to comment
Share on other sites

1714 лучших изображений доски «пасха easter» | Пасха, Пасхальная ...Num 11 zaslony na koleczkach biale w szare galazki listeczki

       !   nowe , bardzo bardzo ladne

kupilam niedawno,mialy byc na inny bazarek

ale tutaj moze sie spodobaja na pomoc lapenkom

 ale niechaj beda na kramik Charlinkowi

                cena wywol za 2 szt 40 zl   kup teraz 50  zl

       wymiary

                szerokosc  1 m 50 cm

                   dlugosc 2 m 60 cm

 zdjecia z Nadziejkowa

 

e4da4321d32caabegen.jpg

 

fc32766bbe2b7da9gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

1714 лучших изображений доски «пасха easter» | Пасха, Пасхальная ...Num 13 ,,Pakt z Diablem,,

 ksiazka    fakty

 gruba, bardzo ciekawa

stan idealny

polecam polecam

cena wywol  5 zl    kup teraz 7 zl

Znalezione obrazy dla zapytania pakt z diablem ksiazka zdjecia

,,Historia najwiekszego skandalu

 w historii FBI

ekranizavja w kinach

           John Connolly i James Whitey ,,Siwy Bulger ,,

dorastali razem

 na brutalnych ulicach Bostonu

kilkadziesiat lat pozniej

w pol lat 70 tych spotkali sie ponownie..

Connolly byl juz wazna postacja

w oddziale bostonskiego Biura Sledzczego

Bulger zostal ojcem chrzestnym lokalnej

irlandzko-amerykanskiej mafii..

Brudny uklad  majacy na celu

doprowadzenie do ruiny wlosko-amerykanskiej mafii,

w zamian za ochrone, ktorej udzielana Bulgerowi!

wymknelo sie wszystko spod kontroli

doprowadzilo do serii zabojstw

przejecia przez Bulgera kontroli nad

handlem narkotykami w dzielnicy

do najwiekszego skandalu wywiadowczego w historii FBI ...,,

Link to comment
Share on other sites

1714 лучших изображений доски «пасха easter» | Пасха, Пасхальная ...Num 14 bedzie nawigacja samochodowa               Mio Spirit 4900 lM

stan idealny

                    cena wywol 45 zl   

          kup teraz 55 zl Ciocia Nesiowata dziekuje dziekuje stokroc!

zdjecia z Nadziejkowa

                   przekatna ekranu 10,9 cm

02287ce924f4671bgen.jpg

304da1406be84d66gen.jpg

0557fecd3848219cgen.jpg

4448f778b00eedebgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Barytin starszy dziadziunio bardzo bardzo poraniony przez zwyrodnialcow ..i Boston Diablikiem zwany mlodziunki czarny

 maja juz swoj watus

jeszcze troszke z wateczku skopiowalalm od Jagusi

 

Baryton jest starszym wilczastym psem, który jak wiele na Ukrainie został brutalnie potraktowany przez człowieka. Do schroniska trafił w krytycznym stanie z urazem głowy, bioder, kręgosłupa, postrzelony. Kiedy pierwszy raz go wypatrzyłam, to poprosiłam Marinę o wiecej informacji i dostałam screeny z forum, gdzie na bieząco był opisywany przypadek Barytona. Uwierzcie, że to cud, ze on samodzielnie się porusza. Baryton spędził w schropnisku Mariny kilka lat na wybiegu psiaków z problemami zdrowotnymi. Był bezpieczny, nakarmiony i zaopatrzony. Jednak wybieg z budami i klepiskiem zamiast trawy to nie jest szczyt psich marzeń. Długo chodził mi po głowie, ale ze względu na jego stan i wiek, nie potrafiłam się zdecydowac na sprowadzenie go. Wybrałam na DT zamojską Freyę. Dopiero niespodziewana śmierć jego niepełnosprawnego kolegi cudnego, radosnego husky była dla mnie sygnałem, że jesli nic nie zrobię, to on również odejdzie w schronisku. Jest tam tyle młodszych, zdrowych i piękniejszych psów, ze tylko ja jestem szansą dla niego na opuszczenie tego kojca.

Transport z Ukrainy w dobie wirusa zakrawa na niemozliwość. Jego organizacja wymagała mnóstwa zachodu i pieniędzy. W zwiazku z tym, szkoda było żeby do Polski przyjechały tylko 2 psy (  jeden do kolezanki, która to wszystko organizowała, drugi do mnie), to zadecydowałam że damy szansę jeszcze jakiemus szczeniakowi. Stąd pomysł na Bostona. To ok 6-7 mies. podrostek, który zdążył w schronisku wyrosnąć juz w wieku wczesnoszczenięcego. Największy w kojcu, najgłośniejszy, taki  typ przywódcy - chuligana ;) Do tego buro czarny, gładkowłosy, z praktycznie zerowymi szansami na adopcję na miejscu. Z czasem zamieniłby tylko wybieg szczenięcy na kojec dla dorosłych psów i wtedy zniknąłby w tłumie.

Psy bardzo długo czekały na swoją szansę i musiały dotrzeć do nas okrężną drogą. Na szczęście po wielu perypetiach dojechały.

Dotarły wczoraj wczesnym rankiem. Okazało się, że Baryton jest w znacznie gorszym stanie, niż na wczesniejszych filmikach. Na moje oko też jest starszy, niż wpisane 8 lat, ale moze to kwestia wyniszczenia organizmu życiem przed schroniskiem. Odkryłam, że ma na grzbiecie paskudną, opuchniętą ranę. Konieczne jest jego leczenie. Baryton większosć czasu śpi, nie reaguje w domu na dzwięki, nie wiem, czy normalnie słyszy. Dopiero na dotyk podnosi głowę. Ranę zaopatrzyłam mu, zalałam antybiotykiem, podałam wczoraj i dziś rano przeciwzapalny i przeciwbólowy Cimalgex. Przed nim pierwsza wizyta u lekarza. Porusza się chwiejnie, całe ciało jest rozedrgane. W domu ja go podnoszę i na rękach znosimy. 

Psy trafiły do mnie prywatnie, na moje utrzymanie. Bedę bardzo wdzięczna za każdą pomoc dla nich - wsparcie na leczenie, kastrację młodego, pomoc w ogłaszaniu,. bazarki.

Obu zabrałam jako Dom Tymczasowy, jednak ani jeden nie jest łatwym psiakiem i chyba trochę czasu i wysiłku zajmie szukanie im nowych rodzin.

oto Baryton i Boston u nas  oraz Baryton, kiedy trafił do schroniska. 

 

DSC02621.JPG

DSC02578.JPG

106113557_583071789079912_2969338270764139044_n.jpg

106370982_261778148462474_249618012282611662_n.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Kamila Proc napisał:

Nadziejko Ty masz energie

                                         Witaj stokrotko 

              dobrze ze ja zakupohooooooolik 

                 to mam z czego ogolocic chalupke hihi ....

Dziekuje za odwiedzinka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...