Jump to content
Dogomania

Refluks czy wymioty głodowe ?


Lalalala78

Recommended Posts

Mam w domu suczkę 20 miesięczna. Jesteśmy na polwilgotnej alpha spirit only fish. Zwróciłam uwagę ze raz na jakiś czas, nie jestem w stanie konkretnie określić jakie to odstępy, czasem 2 miesiące czasem 2 tygodnie zdarza się zwymiotować żółcią. ZAWSZE wymiotuje po lub przed pierwszym spacerem i zawsze przed pierwszym posiłkiem (je po pierwszym spacerze) nigdy nie zdarzyło się to w ciągu dnia lub wieczorem. Zauważyłam, ze w przypadku kiedy wyjdziemy na poranny spacer, nie zrobi „dwójki” i po powrocie nie zje chociaż kilku kulek po mniej więcej 20-30 minutach wymiotuje żółcią. Czasem po powrocie z wybiegu, gdy napije się na raz dużej ilości wody, ulewa jej się niewielka ilość wody. Jednak nie zawsze to się zdarza. Czytałam tez ze w przypadki refluksu, psy lubią lizać szorstkie powierzenie, a co weekend budzi mnie dźwięk lizanej poduszki obok mojej głowy :) jednak zawsze odbierałam to jako próbę obudzenia. Teraz sama już nie wiem.. dodam, ze w poniedziałek idziemy do weta, ale może ktoś miał podobny przypadek ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...