Jump to content
Dogomania

>> ZAKOŃCZONY- ROZLICZONY--PŁYTY (idealne na prezent), kosmetyki, figurki i bizu....


kiyoshi

Recommended Posts

20 godzin temu, Kamila Proc napisał:

brawo krajanka. a ja prosze o dane

dane podm na koniec bazarku jak będe robic podliczenie wszystkich ;) jeszcze mamy tydzięń kochana  <3

2 godziny temu, iwna5702 napisał:

Poproszę bransoletki poz. 67 i 72 :) 

bardzo bardzo Ci dziękuje <3

 

 

kochane, przepraszam Was bardzo, że praktycznie mnie tu nie było dobe. Strasznie mnie przytłacza ta sytuacja w radysach...próbuje cały czas coś działać, ale juz wiem, że głową muru nie przebije...pod moją opieke chyba żadnego pieska nie wezme....ale za to dziś znalazłam aż 3 domy stałe dla psiaków co sa obecnie w radysach :) jeden u mojej znajomej, którą poznałam gdy ok. 1,5 roku temu przjechał do naszego przytuliska adoptować Axela :) od tego czasu mamy stały kontakt, dziś zdecydowała się adoptować takiego bidnego starszego samca ...już rozmawiała z Pogotowiem dla zwierząt, będzie miec najperw umowe na dom tymczasowy :) w dodatku jej znajomi postanowili tez adoptować i to 2 :) :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Kamila Proc napisał:

spoko, nie ma sprawy. chyba opacznie zrozumialam opcje "kup teraz"

aaa....no tak :) :) jesli to nie kłppot to wolałabym wszystko na koniec bazarku pospisywac sobie itd. i wtedy powysyłac rozliczenia.

dzięki za wyrozumiałośc <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...