Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY - Dla małych i dużych a pieskom posłuży - dla Polci i Promyka do 29 czerwca 21:00


Aldrumka

Recommended Posts

20 minut temu, uxmal napisał:

 

Mój Felek uwielbia suszarkę  lubi też jej szum i wiatr.  Przychodzi do łazienki kiedy suszę włosy i kładzie się na podłogę. Kiedy kończę odchodzi. 

 

14 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Moja Księzniczka też kochała ciepełko spod suszarki <3 i też się pchała.

 

Nie miałem pojęcia, że psy mogą lubić suszarkę:)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Aldrumka napisał:

Piękna :)

<3 

2 godziny temu, Radek napisał:

Mi się wszystko z psami kojarzy;)
Ale dostojna. Jak prawdziwa księżniczka. 

:D
Uwielbiała być podziwiana. Jak przychodzili goście to młody kocur się chował (to autysta, nie znosi hałasu i zamieszania), a ta się przebudzała, wdzięcznie i dumnie przechadzała się pomiędzy gośćmi i wskakiwała na najwyższy punkt obserwacyjny w pokoju, co jakiś czas pokazując swoje wdzięku w akompaniamencie jej melodyjnego głosiku. Na co dzień przypominała też o swoim pochodzeniu. Na śniadanie szła tylko dwa kroki i czekała aż ją się zaniesie (jadła na biurku i parapecie). Pilnowała, aby samej nie zmęczyć się za nadto, aby zawsze dobrze wyglądać. Dbała o pazurki, o futerko, kochała jak ktoś ją chwalił i nigdy nie robiła nic głupiego/szalonego :) Dlatego mimo że po domowemu miała inaczej to wołaliśmy na nią Księżniczka.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, WiosnaA napisał:

Dzień dobry,

Aldrumko,bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za uwzględnienie Promyczka w bazarku.

Poproszę nr 16 od A do K - wszystkie lalki  za wywoławczą.

 

Bardzo dziękuję za taki wielki zakup.

A dla Promyczka już szykujemy następny.

Tysi należą się podziękowania za zwrócenie uwagi na potrzeby  psinki.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Uwielbiała być podziwiana. Jak przychodzili goście to młody kocur się chował (to autysta, nie znosi hałasu i zamieszania), a ta się przebudzała, wdzięcznie i dumnie przechadzała się pomiędzy gośćmi i wskakiwała na najwyższy punkt obserwacyjny w pokoju, co jakiś czas pokazując swoje wdzięku w akompaniamencie jej melodyjnego głosiku. 

Wspaniała historia. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...