Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony, dziękuję serdecznie. Ciuszki, klapki, buty i art. ze sklepu medycznego na potrzeby suni Taszy. Do 05.07.2020 godz. 20.00


Gabi79

Recommended Posts

4 godziny temu, Koki-99 napisał:

Zastanawiam się nad tymi dżinsami, bo zmierzyłam swoje takie raczej niższe i z tyłu mam 35 cm, więc trochę więcej, a i tak muszę nosić z paskiem, bo mi zjeżdżają. Czy te Twoje są rozciągliwe, bo niby ciut elastanu mają?

To są raczej biodrówki, ale jeszcze wieczorem sprawdzę, czy się rozciągają. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Zanim odpowie Gabi, ja podpowiem, że to ConvaTec. Podejrzałam na zdjęciu nr 2 pozycji 15 , a potem wygooglowałam pozostałe produkty:) 

Dzięki :)))

 

 

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Witaj ona03. Widzę, że Ewa już mnie wyręczyła. Jeszcze w domu dokładnie poczytam skąd ta firma i dam znać 

Będę konsultować czy pasują :)))

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, dzodzo napisał:

poprosze po 1 sztuce nr 16 i 17.Ta ramoneska to taka bardziej męska czy damska?:)

Witaj dzodzo, cytowałam Twój post, ale najwidoczniej mi się nie zapisał. Dziękuję za zakupy.

Ramoneska raczej damska. Jest super, sama bym ją chętnie kupiła, ale niestety na mnie jest za mała

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Koki-99 napisał:

Zastanawiam się nad tymi dżinsami, bo zmierzyłam swoje takie raczej niższe i z tyłu mam 35 cm, więc trochę więcej, a i tak muszę nosić z paskiem, bo mi zjeżdżają. Czy te Twoje są rozciągliwe, bo niby ciut elastanu mają?

Zmierzyłam jeszcze raz, jak trochę naciągnę to do szwu jest 35

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...