Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony, dziękuję serdecznie. Ciuszki, klapki, buty i art. ze sklepu medycznego na potrzeby suni Taszy. Do 05.07.2020 godz. 20.00


Gabi79

Recommended Posts

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Mamy dwa miejsca,  sprawdzamy która sytuacja jest pilniejsza.jedna że s hroniska, drugą zdjęta z łańcucha. 

Pozostaje mi trzymać kciuki

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom bazarku.

 

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiecie, jak bardzo jestem wdzięczna za ten bazarek. Kompletnie oszalałyśmy z Elą, ale na 99% chcemy wyciągnąć dwie sunie ze schroniska. Trudno wybierać pomiędzy strachem i jeszcze większym strachem... Na dniach okaże się, czy jest możliwość umieszczenia ich u Anety. Jedną zabieramy jak najszybciej na pewno, druga może będzie musiała chwilkę zaczekać na miejsce. W tej sytuacji każda pomoc będzie na wagę złota:) Bardzo dziękuję Gabi, że zgodziłaś się przenieść bazarek dla Taszki dla innej naszej podopiecznej. Obym jutro miała dobre wiadomości:) Póki co nie piszę nic więcej, żeby nie zapeszyć:)

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Nawet nie wiecie, jak bardzo jestem wdzięczna za ten bazarek. Kompletnie oszalałyśmy z Elą, ale na 99% chcemy wyciągnąć dwie sunie ze schroniska. Trudno wybierać pomiędzy strachem i jeszcze większym strachem... Na dniach okaże się, czy jest możliwość umieszczenia ich u Anety. Jedną zabieramy jak najszybciej na pewno, druga może będzie musiała chwilkę zaczekać na miejsce. W tej sytuacji każda pomoc będzie na wagę złota:) Bardzo dziękuję Gabi, że zgodziłaś się przenieść bazarek dla Taszki dla innej naszej podopiecznej. Obym jutro miała dobre wiadomości:) Póki co nie piszę nic więcej, żeby nie zapeszyć:)

 

To ja Wam dziękuję z całego serca za uratowanie życia dwóm kolejnym sunieczkom

Wpłynęły wpłaty od mila-ada   47,- i dotta1311 42,- pięknie dziękuję

Paczka do iwna 5702 wyruszyła w drogę

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zdążyłam jeszcze przed rozliczeniem bazarku zrobić wątek suniom, które przejmą bazarek po Taszeńce. Zapraszam najserdeczniej do nich i raz jeszcze dziękuję w imieniu swoim i Ellig za to, że sunie mogą skorzystać z tej pomocy:)

https://www.dogomania.com/forum/topic/352180-dwie-sunie-każda-inna-ale-w-tej-samej-potrzebie-znalezienia-bezpiecznego-miejsca-obok-swojej-rodziny/

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...