Jump to content
Dogomania

Rozliczony! Strach się bać :) - bazarek czynny do 08.07. do godz. 22:00


jola&tina

Recommended Posts

Dnia 26.06.2020 o 22:33, Isabel napisał:

Tak było z początku mówione, że kicia przegryzła siatkę, ale ja tam byłam po tym wypadku i siatka nie była uszkodzona. Najprawdopodobniej kotka odgięła siatkę w jednym miejscu, od dołu, i wyszła. Tam są takie zaczepy mocujące siatkę do wewnętrznej ściany balkonu, ale w jednym miejscu odległość między zaczepami była nieco większa, a ponieważ siatka jest do pewnego stopnia elastyczna, więc kicia musiała się przez tę szczelinę jakoś przesmyknąć - tak przypuszczam. Gdyby balkon miał od zewnątrz parapet, to pewnie nic by się nie stało, ale tam jest tylko wąska balustrada - no i stało się co się stało :( Poprzednia kotka żyła u państwa 17 lat i nie przeszło jej do głowy majstrować przy zabezpieczeniu balkonu.

Ja mam osiatkowany,siatka na krety.Siatka jest mocna,nie da rady jej rozerwac ani przegryzc.Mam nadzieje.I mam jeszcze takie ustrojstwo,ktore zabezpiecza drzwi balkonowe.Mozna otworzyc drzwi,ale kot nie przejdzie:))))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Uroki mieszkania w kamienicy: nie jest nigdy za ciepło na spanie :) 

Właśnie kładę się lulu. 

 

U nas w nocy była burza i deszcz. Po burzy zrobiło się przyjemnie a teraz znowu w mieszkaniu zaczyna być jak w piekarniku :(

8 godzin temu, tatankas napisał:

nr 66 za wyw

Dziękuję ślicznie i zapisuję.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, UlaFeta napisał:

Ja mam osiatkowany,siatka na krety.Siatka jest mocna,nie da rady jej rozerwac ani przegryzc.Mam nadzieje.I mam jeszcze takie ustrojstwo,ktore zabezpiecza drzwi balkonowe.Mozna otworzyc drzwi,ale kot nie przejdzie:))))

A co to jest za ustrojstwo? Na czym to polega?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, UlaFeta napisał:

Ja mam osiatkowany,siatka na krety.Siatka jest mocna,nie da rady jej rozerwac ani przegryzc.Mam nadzieje.I mam jeszcze takie ustrojstwo,ktore zabezpiecza drzwi balkonowe.Mozna otworzyc drzwi,ale kot nie przejdzie:))))

 

10 minut temu, Isabel napisał:

A co to jest za ustrojstwo? Na czym to polega?

Też zastanawiałam się jak to wygląda. Jest na zdjęciu,ale słabo widać.
Kot.jpg.db3f8e54d9043679005ebda30e37639f.jpg
Do mnie do pokoju włażą gołębie i gruchają gru, gru. Śliczne są, ale mam już tego dość.
Może powinnam takie coś zainstalować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...