Jump to content
Dogomania

Rozliczony! Strach się bać :) - bazarek czynny do 08.07. do godz. 22:00


jola&tina

Recommended Posts

O, to mi się to od razu przypomnialo, że jako dziecko panicznie bałam się drewnianej rzeźby orła. No płakałam jak go widziałam - i do pomieszczenia już nie weszłam. A te rzeźby były i u moich dziadków, i w moim domu... rodzice po bojach ze mną ostatecznie schowali glęboko na strychu... a dziadkowie zakryli paprocią. Parę dobrych lat później mama wysłała mnie na strych w poszukiwaniu czegoś i natknęłam się na tego nieszczęsnego orła. Wyszłam z krzykiem - tak, miałam już wtedy może z 10, a może i -naście lat :D. 
Lęk jest jednak irracjonalny.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U nas w bloku kilka lat temu zakładane były moskitiery na oknach na klatkach schodowych - osłona przed nietoperzami. Niektórzy mieszkańcy zakładali też w mieszkaniach a ja się śmiałam z nich, bo nigdy żaden nietoperz przez okno nie wpadł.
No to teraz mam :)
Chociaż mnie bardziej odpowiada siatka z większymi oczkami, taka kocia :) Chyba mam klaustrofobię i przy takiej gęstej zasłonie dusiłabym się :(

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, jola&tina napisał:

U nas w bloku zakładane były moskitiery na oknach na klatkach schodowych - osłona przed nietoperzami. Niektórzy mieszkańcy zakładali też w mieszkaniach a ja się śmiałam z nich, bo nigdy żaden nietoperz przez okno nie wpadł.
No to teraz mam :)
Chociaż mnie bardziej odpowiada siatka z większymi oczkami, taka kocia :) Chyba mam klaustrofobię i przy takiej gęstej zasłonie dusiłabym się :(

Uwazaj na nietoperze,szczególnie te z Chin;-D One latajo:_D

Klaustrofobie to i ja mam.Dlatego siatka jest czarna a ja udaje,ze jej nie widze.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny co wam. Mnie żadne ptaki nie przeszkadzają a drapieżne szczególnie lubię bo są inteligentne. Ja boję się pająków i ciem jak mi latają koło głowy. Każdy ma jakąś fobię, śmieszne ale prawdziwe.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, UlaFeta napisał:

Uwazaj na nietoperze,szczególnie te z Chin;-D One latajo:_D

Klaustrofobie to i ja mam.Dlatego siatka jest czarna a ja udaje,ze jej nie widze.

Z Chin do Polski - tak daleko przylatują?
U nas też latają, chyba polskie, ale na wyższych piętrach - 3,4 to dla nich za nisko :)

14 minut temu, dwbem napisał:

Dziewczyny co wam. Mnie żadne ptaki nie przeszkadzają a drapieżne szczególnie lubię bo są inteligentne. Ja boję się pająków i ciem jak mi latają koło głowy. Każdy ma jakąś fobię, śmieszne ale prawdziwe.

Ja się nie boję, a gołębie mi się podobają, są takie majestatyczne. Ale boję się, że zaczną fruwać i zabiją się/połamią o ściany. Dlaczego wyganiam je tak spokojnie z pokoju na balkon a one tup tup i gruhu gruhu :)

7 minut temu, Kamila Proc napisał:

jak ktos sie nie obawia polecam film Epidemia strachu - na czasie

Znajdę w necie?
A jest taki stary film Hitchcocka - Ptaki. To dopiero strach się bać :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, jola&tina napisał:

Z Chin do Polski - tak daleko przylatują?
U nas też latają, chyba polskie, ale na wyższych piętrach - 3,4 to dla nich za nisko :)

Ja się nie boję, a gołębie mi się podobają, są takie majestatyczne. Ale boję się, że zaczną fruwać i zabiją się/połamią o ściany. Dlaczego wyganiam je tak spokojnie z pokoju na balkon a one tup tup i gruhu gruhu :)

Znajdę w necie?
A jest taki stary film Hitchcocka - Ptaki. To dopiero strach się bać :)

znajdziesz w necie, byl w tv niedawno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...