Jump to content
Dogomania

4-letnia Tasza znalazła już swój dom stały!


Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 godziny temu, Mazowszanka13 napisał:

Macie szczęście Dziewczyny do dobrych ludzi i dobrych domów:)

Czekam z niecierpliwością na następną biedę.

Małgosiu, Pani jest tak szczęśliwa, co chwilę coś mi przysyła na WatsAppa:) że Taszka zjadła, że załatwiła się że śpi, że już się przytulały razem:) Cudowne smsy:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Niesamowite <3 Tak szybko Taszeńka odnalazła swojego Człowieka. Jesteście dziewczyny wspaniałe i znajdujecie wspaniałe domy :) Brawo!!!

A mój Amik-Orion tak się zasiedział w hotelu:(.

To nie tak, to dom znalazł sam Taszkę:)  Dla nas to też szok, bo nigdy nie udało nam się tak szybko znaleźć domku:) Mamy też pod opieką Gucia, który tak jak Orion jest pieskiem trudnym i on czeka na dom od listopada ubiegłego roku:(

Link to comment
Share on other sites

Orionek czeka od roku, od lipca ub. roku :( Ale faktycznie Gucio ma większe wymagania - tak samo jak Orionek. Oby obaj odnaleźli swoich Ludzi albo Ludzie ich... Tasza naprawdę jest szczęściarą :)

A gdzie Pani ją wypatrzyła? na olx czy na stronie hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Orionek czeka od roku, od lipca ub. roku :( Ale faktycznie Gucio ma większe wymagania - tak samo jak Orionek. Oby obaj odnaleźli swoich Ludzi albo Ludzie ich... Tasza naprawdę jest szczęściarą :)

A gdzie Pani ją wypatrzyła? na olx czy na stronie hoteliku?

Pani znalazła ogłoszenie na olx:) 

Przyszła dzisiaj wpłata 15 zł od niezawodnej Nesiowatej:) Bardzo Ci kochana dziękujemy:) Dopisałam do rozliczenia, opłaciłam pobyt w hoteliku w lipcu (60 zł) i tym samym dla nowej bidy zostało 308 zł. Czekam cały czas na informacje co z sunią. Wyciągamy jednak suczkę z Miedar. Ciekawa jestem, czy to ta sama, o której napisała na maleństwach ewu? W jakimś szaleństwie przemknęła mi przez głowę myśl, żeby zabrać dwie, ale to porywanie się z motyką na słońce, nie damy rady finansowo.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2020 o 23:10, Ewa Marta napisał:

Małgosiu, Pani jest tak szczęśliwa, co chwilę coś mi przysyła na WatsAppa:) że Taszka zjadła, że załatwiła się że śpi, że już się przytulały razem:) Cudowne smsy:)

Szczęśliwa Taszka :)
 

107486769_1341783819361081_2031809600520562038_n.jpg

107600850_2838220246288711_2637686241943604832_n.jpg

107791153_271339604145241_1537410342620883768_n.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Poker napisał:

Ona ma niesamowite spojrzenie. A legowisko iście babskie, w kwiatki.

Legowisko to prezent od Ellig. Państwo kupili za małe, a Elunia miała takie piękne do oddania.

Taszka jest uśmiechnięta, bawi się w do.u, dostaje gotowane jedzonko i jest jej dobrze. Cudowny domek jej sie trafił:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...