Jump to content
Dogomania

4-letnia Tasza znalazła już swój dom stały!


Recommended Posts

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Eluś, pięknie dziękuję:)

Elik, które ogłoszenie chciałabyś wyróżnić?

Przepraszam wczoraj znowu kolejna przeprowadzka dom-działka i dopiero teraz zaglądam  :(

Wyróżnię to pierwsze na Katowice.

EDIT

Wyróżniłam jednak to drugie na OLX. 

W Gumtree nie pamiętam jak się wyróżnia, a nie mam teraz czasu na eksperymenty  :)  Poszłam na łatwiznę :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

12 minut temu, elik napisał:

Przepraszam wczoraj znowu kolejna przeprowadzka dom-działka i dopiero teraz zaglądam  :(

Wyróżnię to pierwsze na Katowice.

EDIT

Wyróżniłam jednak to drugie na OLX. 

W Gumtree nie pamiętam jak się wyróżnia, a nie mam teraz czasu na eksperymenty  :)  Poszłam na łatwiznę :)

Dziękujemy za wyróżnienie ogłoszenia. 

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, elik napisał:

Przepraszam wczoraj znowu kolejna przeprowadzka dom-działka i dopiero teraz zaglądam  :(

Wyróżnię to pierwsze na Katowice.

EDIT

Wyróżniłam jednak to drugie na OLX. 

W Gumtree nie pamiętam jak się wyróżnia, a nie mam teraz czasu na eksperymenty  :)  Poszłam na łatwiznę :)

Bardzo dziękujemy!!! 

Link to comment
Share on other sites

Nikt jeszcze nie zadzwonił w sprawie Taszki, ale i tak wokół niej dzieją się cuda:) Cudowny bazarek imienny zrobiony przez uxmal, teraz bazarek Kamili Proc, wyróżnione przez elik ogłoszenie, które z kolei przygotowała Ellig ... a dzisiaj kolejna wpłata 20 zł od Dorci01:)

Płakać się chce ze wzruszenia, że taki szarak obchodzi tak wiele osób. Dziękujemy z całego serca!  Ja też  wpłaciłam już swoją deklarację na lipiec.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Kroi się super domek dla Taszy. Dogadujemy jeszcze spotkanie, ale już poproszę o trzymanie kciuków za nia:)

Tasza pojechała do domku,
pierwszy raz tak się nam zdarzyło, że pierwszy telefon i pierwszy domek jednocześnie.
Myślimy z Ewunią, że to  imię wybrane na bazarku, przyniosło Suni szczęście <3
Ja osobiście nie lubię pisać, wiec wiecej jutro napisze Ewa.
powodzenia Taszeńko!
 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ale wieści, bardzo, bardzo się cieszę. A gdzie Taszenka zamieszkała tzn. w jakim mieście ? Ma w domu jakieś inne zwierzaczki? Ewuniu, proszę napisz coś wiecej o domku. A co z tym pieskiem, który został u pana? Może jego też z tamtad zabrać? 

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się zalogować, ale zobaczymy, czy nie przerwie połączenia:)

Taszka została Chorzowianką. Zadzwonił pierwszy telefon i po kilku minutach rozmowy czułam, że ten dom. Maglowałam jednak Panią na wszystkie strony, nic nie obiecywałam, prosiłam o zdjęcia z mieszkania, o adres, żebyśmy mogły sprawdzić okolice zamieszkania. Pani niezrażona wszystko przesyłała, informowała. Dostałyśmy też zdjęcie jej 17-letniego psiaka, który był adoptowany ze schroniska i kochany bardzo. Pani 53 lata będąca w domu stale. Szukała suni do pokochania, rozpieszczania, spania w łóżku i wylegiwania się na kanapie. Póki co sunia korzysta jeszcze z posłanka poprzednika, ale docelowo będzie miała większe, bo Elunia chce jej wysłać w prezencie:) Podejrzewam, że Taszka i tak będzie spała na łóżku, ale posłanko zawsze warto mieć:)

W domu mieszkają 3 osobo. Pani z mężem i teściową. Wszyscy kochają psy bardzo. Anecik też się bardzo spodobali. 

Nie wiem, jakie czary spowodowały, że tak szybko znalazł się domek, naprawdę myślimy, że ta cudowna energia i przychylność dla suni Was wszystkich zadziałały. Jesteśmy za to bardzo wdzięczne:) Jeśli pozwolicie po rozliczeniu się z hotelikiem pozostałą kwotę chciałybyśmy przeznaczyć na kolejną sunię, którą chcemy zabrać na miejsce Taszki:) Zaczekamy 3-4 dni, żeby już na 100% być pewnym, że Taszka zostaje tam na zawsze (chociaż wyjątkowo mocno jestem przekonana, że na pewno tak) i chcemy wziąć pod opiekę kolejne psie nieszczęście. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, agat21 napisał:

Fantastycznie, jak bardzo budują i podnoszą na duchu takie sytuacje. Szybka wspaniała adopcja :) Są dobrzy ludzie na tym świecie :)

To prawda. Obie z Elunią jesteśmy zaskoczone, że tak szybko poszło. Oczywiście decyzję podejmowałyśmy wspólnie konsultując ją jeszcze z Anecik. Pani popłakała się, kiedy usłyszała, że może jechać na spotkanie z sunią. Potem przyprawiła Anetę o zawał serca dzwoniąc kilka minut po odjechaniu. Aneta była pewna, że sunia jakimś cudem uciekła, a Pani dzwoniła, żeby powiedzieć, że leży cichutko i spokojnie na siedzeniu obok niej:)

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Ewa Marta napisał:

To prawda. Obie z Elunią jesteśmy zaskoczone, że tak szybko poszło. Oczywiście decyzję podejmowałyśmy wspólnie konsultując ją jeszcze z Anecik. Pani popłakała się, kiedy usłyszała, że może jechać na spotkanie z sunią. Potem przyprawiła Anetę o zawał serca dzwoniąc kilka minut po odjechaniu. Aneta była pewna, że sunia jakimś cudem uciekła, a Pani dzwoniła, żeby powiedzieć, że leży cichutko i spokojnie na siedzeniu obok niej:)

No tak, po wielu różnych doświadczeniach spodziewamy się zawsze najgorszego, też pewnie bym od razu się przestraszyła :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...