Jump to content
Dogomania

4-letnia Tasza znalazła już swój dom stały!


Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, elik napisał:

To sunia nie mieszkała w domu razem ze swoim panem?

Nie, mieszkała na dworze. Pieskowi, który tam został dziewczyny zawiozly bude, żeby miał cieplo i wygodnie. Nasza sunia pojedzie do domu, gdzie będzie mogła wylegiwac  się na kanapach jak zechce.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Sunia boi się burzy. Wczoraj cały dzień przesiedziała pod stołem. Nie wiem, jak radziła sobie mieszkając na dworze. Jest nieśmiała i w tej chwili cały czas chodzi za Anetą. Na pewno w pierwszym kontakcie z potencjalnym domkiem będzie onieśmielona. Potem będzie wiernie podążała za swoim opiekunem. 

Jest urocza:)

e23a74429b3af98emed.jpg

 

 

Mylisz się, ona nie jest urocza, ona jest ekstremalnie urocza! :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Nie, mieszkała na dworze. Pieskowi, który tam został dziewczyny zawiozly bude, żeby miał cieplo i wygodnie. Nasza sunia pojedzie do domu, gdzie będzie mogła wylegiwac  się na kanapach jak zechce.

To pan je tak nieładnie traktował, że trzymał na dworze i choćby budy nie zapewnił :(

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, agat21 napisał:

Mylisz się, ona nie jest urocza, ona jest ekstremalnie urocza! :))

Dokladnie:)

1 minutę temu, elik napisał:

To pan je tak nieładnie traktował, że trzymał na dworze i choćby budy nie zapewnił :(

Elus, to bardzo biedny i schorowany człowiek, który przygarnial zwierzaki, które do niego przychodziły. Bardzo się cieszył, kiedy zobaczył filmik z hoteliku z sunia. Trudno mieć żal, bo on miał gorzej niż te zwierzaki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Trudno mieć żal, bo on miał gorzej niż te zwierzaki.

Ach to tak  :(  To prawda., zdarza się, że ludzie żyją gorzej niż ich zwierzęta. Rzadki to przypadek, ale się zdarza. Biedny człowiek  :(

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Nie, mieszkała na dworze. Pieskowi, który tam został dziewczyny zawiozly bude, żeby miał cieplo i wygodnie. Nasza sunia pojedzie do domu, gdzie będzie mogła wylegiwac  się na kanapach jak zechce.

Żal mi tego pieska.

Wiem, że człowiek chory, ale nie mam litości, ani współczucia dla kogoś, kto trzyma psy na dworze.

Dziergam bazarek dla sunieczki - jest CUDOWNA!!!

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Gabi79 napisał:

Żal mi tego pieska.

Wiem, że człowiek chory, ale nie mam litości, ani współczucia dla kogoś, kto trzyma psy na dworze.

Dziergam bazarek dla sunieczki - jest CUDOWNA!!!

Pan szukal dla niej pomocy.  Sam ma stomie, jest bardzo chory. 

Bardzo dziekuje za bazarek:)

Link to comment
Share on other sites

Na konto Taszy wpłynęła dziś ogromną kwota z bazarku imiennego zrobionego przez Uxmal. Az 616,00 zł udało się zebrać dzięki wspaniałym ludziom, ktorzy walczyli o nadanie jej imienia. W ten sposób bezimienny sunia dostała piękne imię Tasza.  Bardzo dziękujemy!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2020 o 15:53, elik napisał:

Słodka sunieczka  :)  Na pewno szybko skradnie czyjeś serducho, oczywiście poza tymi z dogo, które już skradła  :)

Na dniach zac\zniemy ją ogłaszać:) 

Dzisiaj opłaciłam jej pobyt w czerwcu w hoteliku.

 

22 minuty temu, Gabi79 napisał:

Ale niespodzianka, z całego serca dziękujemy!!! Przed snem zajrzę jeszcze na bazarek:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Elu, bardzo dziękuję! Muszę obrobić się z pracą po urlopie i zabiorę się za ogłoszenie.

Oczywiście są sprawy pilne i pilniejsze :)  Musimy mieć za co pomagać zwierzaczkom  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...