Jump to content
Dogomania

Matlipoo


Recommended Posts

Witam wszystkich ;) piszę tutaj ponieważ może ktoś będzie coś wiedział na temat piesków rasy maltipoo. Bardzo zależy mi na zakupie właśnie takiego pieska, bardzo długo nad tym myślałam i dopiero teraz zdecydowałam się na zakup.Czy zna ktoś hodowle/prywatnych sprzedawców właśnie szczeniaczków tej rasy? Ogłoszenia mogą być z całej Polski ;) Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc ;)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, WiktoriaKska napisał:

Witam wszystkich ;) piszę tutaj ponieważ może ktoś będzie coś wiedział na temat piesków rasy maltipoo. Bardzo zależy mi na zakupie właśnie takiego pieska, bardzo długo nad tym myślałam i dopiero teraz zdecydowałam się na zakup.Czy zna ktoś hodowle/prywatnych sprzedawców właśnie szczeniaczków tej rasy? Ogłoszenia mogą być z całej Polski ;) Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc ;)

Zawsze mnie zastanawiają takie wpisy...Korzystasz z netu,masz Google,jest tam w cholerę informacji o hodowalch,są opinie etc.Na dogomanii raczej hodowców nie ma,sa ludzie,którzy ewentualnie mogą Cię ostrzec przed zakupem psa od pseudohodowcy,który wyłącznie liczy pieniądze,a psy ma gdzieś i wykorzystuje naiwność ludzi,których interesuje tylko "śliczny piesek".Przejrzyj hodowle zarejestrowanie w Związku Kynologicznym w Polsce,pojedz do którejś, porozmawiaj z hodowcą ,obejrzyj dokumenty i rodziców.Wtedy masz szansę na psa rasowego,ze szczepieniem,odrobaczonego,po przeglądzie weterynaryjnym.Cena takiego psa będzie wyższa niż od "Pana Józka" zrzeszonego w Związku Burka i Kocurka.Ale będziesz wiedziała,że pies jest rasowy i spelnia wszelkie wymogi rasy.

Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

maltipoo nie jest rasą uznaną i zarejestrowaną w Związku Kynologicznym. To mieszaniec pudla z maltańczykiem. Takie psy, a co za tym idzie, możesz znaleźć prędzej zarejestrowane w jakichś stowarzyszeniach. I tak jak napisała bou, korzystasz z google, wpisz sobie tą nazwę, powinny ci "wyjść" nazwy hodowli tychże psów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...