Jump to content
Dogomania

Obniżka cen !Książki i ubrania dla dużych i małych. 30% na sunie , 70% na koty do 20.06.


plastelina

Recommended Posts

13 godzin temu, GatoNegro22 napisał:

Hop bazarku! Czy ktoś wie, czy faktycznie poczta zostawia polecone lub małe paczki w skrzynce  w czasie epidemii?

Zostawiali w skrzynkach z dopiskiem "zagrożenie epidemiczne". Rozmawiałam z moim listonoszem i mówił, że nie mogą w razie (w tamtym momencie) czego nawet zabrać spowrotem, żeby ktoś odebrał na poczcie. W czwartek normalnie awizo miałam w skrzynce, więc chyba już normalnie działa ale pewności nie mam. 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, martucha854 napisał:

Zostawiali w skrzynkach z dopiskiem "zagrożenie epidemiczne". Rozmawiałam z moim listonoszem i mówił, że nie mogą w razie (w tamtym momencie) czego nawet zabrać spowrotem, żeby ktoś odebrał na poczcie. W czwartek normalnie awizo miałam w skrzynce, więc chyba już normalnie działa ale pewności nie mam. 

Dziękuję za odp.  Chyba muszę poprosić o przechowanie książek, bo nie wiem jak się moja sytuacja rozwinie. :(

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, martucha854 napisał:

Gato, dzisiaj normalnie odbierałam na poczcie dwie awizowane przesyłki. Jedna z racji nie mieszczenia się w skrzynce i druga normalnie polecony. Raczej już normalnie wszystko działa ale najlepiej by było po prostu podpytać na poczcie. :) 

Na mojej poczcie dalej wszystko pozmieniane , łącznie z godzinami otwarcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...