Jump to content
Dogomania

tydzień po kastracji


trombabomba

Recommended Posts

witajcie, mam pytanie, mój piesek jest tydzień po kastracji i dziś planowo ma mieć ściągnięty kołnierz. Jednak mam wrażenie, że chyba ta rana nie powinna tak wyglądać. Niestety dziś wszystkie wety u mnie zamknięte. Nie chcę panikować. Czy ktoś się z tym spotkał? pierwszy raz kastrowałam pieska.

rokson katrat.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hej, na moje oko rana wygląda na porządnie wylizaną przez psa, wydaje się, że kołnierz nie spełnił swojego zadania. Ogólnie nie wygląda jakoś dramatycznie, wydaje się, że jest czysto po prostu wylizane do czystego. NA Twoim miejscu przemyłbym ranę octeniseptem lub czymś w tym rodzaju, upewnił się, że piesek nie ma możliwości lizania rany oraz wybrał się do weta przy najbliżej okazji.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Turul napisał:

Hej, na moje oko rana wygląda na porządnie wylizaną przez psa, wydaje się, że kołnierz nie spełnił swojego zadania. Ogólnie nie wygląda jakoś dramatycznie, wydaje się, że jest czysto po prostu wylizane do czystego. NA Twoim miejscu przemyłbym ranę octeniseptem lub czymś w tym rodzaju, upewnił się, że piesek nie ma możliwości lizania rany oraz wybrał się do weta przy najbliżej okazji.

 

Pozdrawiam.

właśnie chodzi mi o to czy można z tym poczekać do ponieałku czy jechać na jakieś psie pogotowie? ogólnie piesek jest żywy i to mu nie przeszkadza. Boję sie o jakieś zakażenie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, trombabomba napisał:

właśnie chodzi mi o to czy można z tym poczekać do ponieałku czy jechać na jakieś psie pogotowie? ogólnie piesek jest żywy i to mu nie przeszkadza. Boję sie o jakieś zakażenie.

Pojechałabym do weta,możliwe,że potrzebny jest antybiotyk,ta rana nie wyglada dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...