Jump to content
Dogomania

Szkolenie stacjonarne.


Daga_01

Recommended Posts

Hej. Czy ktoś z Was korzystał ze szkolenia stacjonarnego pupila? Zastanawiam się nad takim szkoleniem, ale mam wiele obaw. Czy mój pies nie będzie miał jakiejś traumy po rozstaniu na tak długo i czy nie wpłynie to na niego negatywnie. Czy po szkoleniu będzie mnie słuchał skoro szkolić go będzie obca osoba? Proszę o informacje od osób które korzystały z takiego szkolenia imogą coś na ten temat powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

w/g mnie, jeśli chcesz szkolić psa, to raczej wybrała bym normalne szkolenie. Na takim szkoleniu sama (pod okiem trenera) szkolisz/uczysz swojego psa. Jest to fajne, bo uczysz się, odpowiednio stosować komendy, pracujesz z psem, poznajesz go, a przez to wzmacniasz wasze relacje, widzisz jego (i swoje) postępy, i jest to fajna zabawa. Natomiast jakoś nie mam przekonania co do szkolenia stacjonarnego, bo zostawiam psa w obcym miejscu, nie wiem jak będzie traktowany. No ale to jest moje zdanie, i może wypowie się ktoś kto oddał psa na takie szkolenie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Daga_01 napisał:

Tylko, że to szkolenie stacjonarne to nie jest mój pomysł a obecnego trenera.

No to...co? Przecież pies jest Twój.W życiu nie oddałabym psa na szkolenie bez możliwości współuczestnicvtwa w nim.Poza tym - szkolenie zawsze dotyczy i psa i opiekuna.Nie oddawaj psa!

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem. A dlaczego pies ma być oddany na szkolenie stacjonarne i czego ma się uczyć? Trener - moim zdaniem - powinien uczyć nie psa, a właściciela, w jaki sposób można porozumiewać się z psem. Jeśli pies jest niebezpieczny dla otoczenia, a właściciel nie radzi sobie czy boi się własnego psa, to szkolenie stacjonarne może pomóc zrozumieć, w czym jest problem. A w czym jest problem w tym przypadku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...