Jump to content
Dogomania

Muki w typie polskiego owczarka nizinnego a może w typie teriera tybetańskiego? Muki od 02.07.20 w DS.


Recommended Posts

1 godzinę temu, Poker napisał:

Jakoś widzę Muki w młodszej rodzinie np. z młodzieżą, która się wyszaleje z psem. Pani zA 5 lat będzie miała 70 wiosen. Różnie bywa z energią w tym wieku. A Muki będzie w sile wieku. No chyba, że jest 100 % gwarancji , że córkę będzie odpowiedzialna.

Ja też bym wolała żeby Pani miała chociaż o te 5 lat mniej i to mnie  też trochę niepokoi.Jestem przekonana,że każdy psiak który tam trafi będzie miał naprawdę dobrze ale jest to ale....Poproszę Kasię o namiary do tych ludzi,którzy się dzisiaj zgłosili i zobaczymy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tola napisał:

Trzymam kciuki za wybór tego najlepszego z domków, bo na pewno będzie ich sporo. 

Też sądzę,że będzie sporo zainteresowanych adopcją tylko trzeba na spokojnie poczekać.Wykupiłam promowanie na tydzień.

To zdjęcie nie jednego zachwyci.

255d2a0a9f7f3cd3gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Bogusik napisał:

Ja też bym wolała żeby Pani miała chociaż o te 5 lat mniej i to mnie  też trochę niepokoi.Jestem przekonana,że każdy psiak który tam trafi będzie miał naprawdę dobrze ale jest to ale....Poproszę Kasię o namiary do tych ludzi,którzy się dzisiaj zgłosili i zobaczymy.

Kontakty już przesłałam, domki nadal są zainteresowane. 

Jeszcze dzisiaj się jedna pani SMSowo zgłosiła, ma zadzwonić wieczorem, to doślę jak się zgłosi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam wiadomość od agat21 że wizytę przeprowadzi w piątek o godz.17-17,30

Pan,którego namiary otrzymałam od Kasi szukał psa dla rodziców,którzy są po siedemdziesiątce.Po rozmowie ze mną odpuścił Mukiego i jeżeli już, to będzie jednak szukał psiaka starszego.

Druga Pani na razie nie odbiera telefonu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jest już po wizycie p/a za którą bardzo dziękuję agat21 serce-ruchomy-obrazek-0026.gif  Pani Małgosia i córka są bardzo związane ze sobą emocjonalnie i dużo czasu spędzają razem.Decyzja o adopcji była więc podjęta też wspólnie i nie wyobrażają sobie aby z jakiegoś powodu miały Mukiego gdzieś oddać.Ponieważ Pani Małgosia jest osobą aktywną, zapewni mu sporo spacerów i wybiegania się na terenach do tego przeznaczonych.Poprzednią sunię zawsze zabierali ze sobą więc nie widzą innej opcji,jak robić tak samo z Mukim.Obie są bardzo ułożone i odpowiedzialnie odpowiadały na zadawane pytania.Mukiemu w tym domu nie powinno niczego zabraknąć a na pewno poczucia bezpieczeństwa i miłości.Agata odniosła bardzo pozytywne wrażenia i daje zielone światło na tą adopcję.Może tu zaglądnie i zechce coś jeszcze od siebie dodać.

Ponieważ od początku moja intuicja podpowiadała mi,że to jest dobry dom dla Mukiego,więc decyzja zapadła i może chłopak pakować walizkę :) Rozmawiałam już z Murką i oczywiście z p.Małgosią, powiadamiając o niej.O ile zapowiadane  burze z ulewami nie pokrzyżują planów, to  obie Panie chcą jutro jechać i zabrać Mukiego.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Jest już po wizycie p/a za którą bardzo dziękuję agat21 serce-ruchomy-obrazek-0026.gif  Pani Małgosia i córka są bardzo związane ze sobą emocjonalnie i dużo czasu spędzają razem.Decyzja o adopcji była więc podjęta też wspólnie i nie wyobrażają sobie aby z jakiegoś powodu miały Mukiego gdzieś oddać.Ponieważ Pani Małgosia jest osobą aktywną, zapewni mu sporo spacerów i wybiegania się na terenach do tego przeznaczonych.Poprzednią sunię zawsze zabierali ze sobą więc nie widzą innej opcji,jak robić tak samo z Mukim.Obie są bardzo ułożone i odpowiedzialnie odpowiadały na zadawane pytania.Mukiemu w tym domu nie powinno niczego zabraknąć a na pewno poczucia bezpieczeństwa i miłości.Agata odniosła bardzo pozytywne wrażenia i daje zielone światło na tą adopcję.Może tu zaglądnie i zechce coś jeszcze od siebie dodać.

Ponieważ od początku moja intuicja podpowiadała mi,że to jest dobry dom dla Mukiego,więc decyzja zapadła i może chłopak pakować walizkę :) Rozmawiałam już z Murką i oczywiście z p.Małgosią, powiadamiając o niej.O ile zapowiadane  burze z ulewami nie pokrzyżują planów, to  obie Panie chcą jutro jechać i zabrać Mukiego.

No to zaglądam i dodaję :) Dom pro-zwierzęcy. Panie obie na wyścigi pokazywały mi zdjęcia poprzedniej suni, która w zeszłym roku odeszła na raka, i różnych kotów, które mieszkały i wciąż mieszkają z nimi. O sunię walczyły długo, leczyły ją, aż wet stwierdził, że nie należy już męczyć jej dłużej. Po sposobie opowiadania o zwierzętach od razu można wyczuć, czy były i są traktowane jak członkowie rodziny, czy jak maskotki. Tutaj zdecydowanie ta pierwsza opcja :) Uważnie słuchały o możliwych problemach w czasie aklimatyzacji psa w nowym środowisku. Ale pani Małgosia zdecydowanie nie robi wrażenia osoby, dla której na przykład nasikanie przez psa w domu czy zniszczenie czegoś może stanowić problem. Tęskni za spacerami z psem i spaniem z nim w łóżku. :)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, agat21 napisał:

No to zaglądam i dodaję :) Dom pro-zwierzęcy. Panie obie na wyścigi pokazywały mi zdjęcia poprzedniej suni, która w zeszłym roku odeszła na raka, i różnych kotów, które mieszkały i wciąż mieszkają z nimi. O sunię walczyły długo, leczyły ją, aż wet stwierdził, że nie należy już męczyć jej dłużej. Po sposobie opowiadania o zwierzętach od razu można wyczuć, czy były i są traktowane jak członkowie rodziny, czy jak maskotki. Tutaj zdecydowanie ta pierwsza opcja :) Uważnie słuchały o możliwych problemach w czasie aklimatyzacji psa w nowym środowisku. Ale pani Małgosia zdecydowanie nie robi wrażenia osoby, dla której na przykład nasikanie przez psa w domu czy zniszczenie czegoś może stanowić problem. Tęskni za spacerami z psem i spaniem z nim w łóżku. :)

Jeszcze raz Agatko z całego serca dziękuję za wizytę i i relację z jej przeprowadzenia :):):)

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Poker napisał:

Można wiedzieć dlaczego przesuwają termin odbioru Mukiego ?

Trochę i ja się do tego przyczyniłam.Wieczorem jak dzwoniłam z informacją o decyzji,to powiedziałam,że w zasadzie nie mają czasu na to aby skompletować niezbędne akcesoria i ten wyjazd będzie trochę na "wariackich papierach" Córka ma do tego egzamin we wtorek,do którego zakuwa nocami.Jest osobą pracującą.Przemyślały na spokojnie, już bez ekscytacji i stąd ta zmiana terminu wyjazdu.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Poker napisał:

Dobrze by było, gdyby Panie opłaciły ten tydzień hotelowania.

Na pewno dobrze by było ale tego nie poruszyłam.

Poker  jeszcze odnośnie rozliczenia deklaracji.Wpłaciłaś deklarację na Mukiego po 30zł za 5 miesięcy  więc myślę,że już za lipiec nie ma sensu liczyć bo to tylko będą 4 dni.Anula może przelać Tobie z powrotem  120zł na konto lub jak masz jakiegoś innego psiaka/psiaki w potrzebie, to może przelać bezpośrednio na konto wskazanego skarbnika.Mukiego bardzo wsparłaś,  a teraz skoro pojedzie do Ds to rozdysponuj te pieniążki według  swojego uznania i potrzeb.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o zakończenie ogłoszeń Mukiego (lub zmianę na innego psiaka), bo wciąż codziennie mam po kilka telefonów o różnych porach (np. wcześnie rano lub późnym wieczorem).

 

A z dobrych info, to dziś przyłapałam Mukiego jak bawi się zabawką:) Potem wrzucę fotki:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

A chętne domki nie są zainteresowane adopcją innego pieska? 

Tysiu tylko trzeba go mieć aby pokazać ludziom.Myślę o Hopi suni sznaucerkowatej ale ona dopiero dotrze do Kasi jutro i wymaga wyprowadzenia na prostą mam na myśli pod względem weterynaryjnym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...