Jump to content
Dogomania

Nasze środki i myśli przenosimy na Kacperka - Toluś już w DS :). Kacperek.. czy pomożesz mu zaufać? Kacperek już szczęśliwy w kochającym DS.


Recommended Posts

10 godzin temu, ewu napisał:

Elu siedzi biedak i mam nadzieję,że w poniedziałek wyruszy do Kasi.

Tak, wiem Basiu, że w najbliższy poniedziałek Pani Kasia zabierze go ze schronu. Na razie przebywa na zasłużonym wypoczynku  :) Wróci pełna nowych sił do walki z przeciwnościami losu   :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, ewu napisał:

Elu podaj mi proszę konto do wpłat wyślę wpłatę od agat 21 i  od siebie  dorzucę.

 

11 godzin temu, ewu napisał:

Na moje konto wpłynęło 40 zł od agat21, prześlę na  konto elik.

Dziękuję:)

Basiu bardzo dziękuję za chęć pomocy Tolusiowi, ale myślę, że Twoi podopieczni są w większych tarapatach finansowych więc niech zostanie jak jest  :) 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

 

Basiu bardzo dziękuję za chęć pomocy Tolusiowi, ale myślę, że Twoi podopieczni są w większych tarapatach finansowych więc niech zostanie jak jest  :) 

Dziękuję:) Elu to spytam agat21.

Link to comment
Share on other sites

Konto Tolusia wzbogaciło się o poniższe kwoty:

  •    26,00 zł  od  Gabi79  część majątku Pysi  -  10.06.
  •    20,00 zł  od  b-b  deklaracja   VI  -  12.06.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

924902377_dlaWaslove.jpg.2d64023259908277ca3bfdeaea5d4d36.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Konto Tolusia wzbogaciło się o poniższe kwoty:

  •    26,00 zł  od  Gabi79  część majątku Pysi  -  10.06.
  •    20,00 zł  od  b-b  deklaracja   VI  -  12.06.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

924902377_dlaWaslove.jpg.2d64023259908277ca3bfdeaea5d4d36.jpg

 

Eluniu potwierdź proszę na wątku Pysiuni i proszę zmień w opisie to nie część majątku Pysi, a pozostałość.

Z góry dziękuję, ślę buziaki

Link to comment
Share on other sites

Nie chciałam zapeszyć dlatego czekałam do dzisiaj , nie mówiłam też niczego elik ale umierałam z niepokoju żeby wszystko się udało.

W zeszłą sobotę do schroniska przyjechali fantastyczni Państwo wyprowadzać psiaki. Oszaleli na widok Tolusia, miłość od pierwszego spojrzenia. Postanowili dać mu dom. Przyjeżdżali codziennie, siedzieli z nim, chodzili na spacery. Dziewczyny pojechały sprawdzić dom, wszystko super ogrodzone ( tfu ,tfu ,tfu).

Wczoraj Państwo przyjechali po Tolusia . Wszystko mieli przygotowane) guardy, obroża, podwójna smycz.

I Toluś pojechał:):):)

Nie wiem czy wypada mi poproić ale jest w schronisku piesek , który bez przejścia przez dom tymczasowy jest bez szans  To młody , wyątkowo piękny Kacperek, tak długo już siedzi i traci nadzieję. Nieśmiało proszę o deklracje i pomoc dla Kacperka.

Wyślę Elik zdjęcia.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Nie chciałam zapeszyć dlatego czekałam do dzisiaj , nie mówiłam też niczego elik ale umierałam z niepokoju żeby wszystko się udało.

W zeszłą sobotę do schroniska przyjechali fantastyczni Państwo wyprowadzać psiaki. Oszaleli na widok Tolusia, miłość od pierwszego spojrzenia. Postanowili dać mu dom. Przyjeżdżali codziennie, siedzieli z nim, chodzili na spacery. Dziewczyny pojechały sprawdzić dom, wszystko super ogrodzone ( tfu ,tfu ,tfu).

Wczoraj Państwo przyjechali po Tolusia . Wszystko mieli przygotowane) guardy, obroża, podwójna smycz.

I Toluś pojechał:):):)

Nie wiem czy wypada mi poproić ale jest w schronisku piesek , który bez przejście przez dom tymczasowy jest bez szans  To młody , wyątkowo piękny Kacperek, tak długo już siedzi i traci nadzieję. Nieśmiałło proszę o deklracje i pomoc dla Kacperka.

Wyślę Elik zdjęcia.

 

1 godzinę temu, Livka napisał:

Ale nowina :)

No właśnie nowina niesamowita, ale na szczęście bardzo radosna :)  Przynajmniej ja cieszę się bardzo, że kolejny psiak ma swoją Rodzinę, a my możemy pomóc następnemu. Żadne środki zebrane na koncie Tolusia się nie zmarnują. Przydadzą się następnemu psiakowi w potrzebie.

Mam wielką prośbę do Was, którzy zadeklarowaliście pomoc dla Tolusia, proszę przekażcie swoje dary dla Kacperka.  Basia przysłała mi już jego zdjęcie i postaram się zaraz go tu wkleić. Mam nadzieję, że także Kacperek wzruszy Wasze serduszka tak, że zechcecie także i jemu pomóc w drodze do własnego domu.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze w schronisku - moment adopcji

IMG-20200613-WA0021.jpg.88ebd00d4644d79aaf36200bd1c327ec.jpg

Pożegnanie schroniska

IMG-20200613-WA0017.jpg.bd47eec79c3363a4fedcbf3ad31d1707.jpg

Pierwsze chwile w nowym domu

IMG-20200613-WA0018.jpg.35699aed6a5c260f3b377ba04ba80af1.jpg

IMG-20200613-WA0019.jpg.0841f92283f1a6c843fc2815314097f5.jpg

Toluś po kąpieli

IMG-20200613-WA0022.jpg.307ba8b28395d616c1a75e57a53a8f29.jpg

Może nie za fajnie, że tak zaraz odbyła się kąpiel, ale wygląda na to, że dalej będzie już tylko lepiej. Może smrodek był trudny do zniesienia?

Wszystko wskazuje na to, że Toluś już nie potrzebuje naszej pomocy i chyba trafił do dobrych Ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Bartuś miałby DT u Pani Kasi, tam, gdzie był Albinek, Binek i gdzie miał być Tolouś. Już jest w drodze z urlopu do domu i wie, że Toluś jest już w DS i w jego miejsce przyjęłaby Kacperka na dotychczasowych zasadach.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gabi79 napisał:

Eluniu potwierdź proszę na wątku Pysiuni i proszę zmień w opisie to nie część majątku Pysi, a pozostałość.

Z góry dziękuję, ślę buziaki

Oczywiście Gabrysiu zaraz poprawię i potwierdzę na wątku Pysi, ale w tak zwanym międzyczasie  :) sytuacja się zmieniła. Toluś jest już w DS, a ja zamierzam, na prośbę Basi, pomóc innemu biedakowi z tego samego schronu. Czy zgadzasz się Gabrysiu, żeby ta kwota pozostała do dyspozycji innego psiaczka, Kacperka?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo gorąco proszę pozostawcie swoje deklaracje dla Kacperka.   Dajmy mu szansę na dobre psie życie.

Bardzo proszę o wiadomość od:

  30,00 zł   Poker  przez 5 m-cy 
   20,00 zł   Livka                           
   20,00 zł   dorcia01                     
   20,00 zł   Binio                            
   20,00 zł   b-b                               

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...