Jump to content
Dogomania

Nasze środki i myśli przenosimy na Kacperka - Toluś już w DS :). Kacperek.. czy pomożesz mu zaufać? Kacperek już szczęśliwy w kochającym DS.


Recommended Posts

4 godziny temu, elik napisał:

 

I jest taki domek na horyzoncie  :) Dom wielopokoleniowy z ogrodem w spokojnej dzielnicy Rudy Śląskiej. Pani emerytowana nauczycielka pokochała Kacperka od pierwszego spojrzenia. Bardzo miła i ostrożna w chęci adopcji Kacperka. Kilka razy podkreślała, że rozumie, że to nie ona i jej chęci, ale Kacperek jest najważniejszy i pod jego kontem będzie rozpatrywana adopcja. Odebrałam Panią bardzo pozytywnie, podobnie jak i Basia, która jest umówiona na wizytę PA jutro.

Kciuki na pokład  :)

Oby dobre, jesienne wiatry przywiały w końcu odpowiedni domek dla Kacperka. Coś czuję, że psi Anioł czuwa i kieruje jego losem... Moje kciuki już też na pokładzie !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Havanka napisał:

Oby dobre, jesienne wiatry przywiały w końcu odpowiedni domek dla Kacperka. Coś czuję, że psi Anioł czuwa i kieruje jego losem... Moje kciuki już też na pokładzie !

Jutro się rozstrzygnie, czy Kacperek ma DS.

Link to comment
Share on other sites

Ja chyba nie powinnam robic wizyt bo  kolejny raz nie mozna zapewnic Kacperkowi tego co dla niego wazne czyli spokoju.

Pani jest fantastyczna ,dom  bardzo miły , pelen milosci do zwierzat ale pelen ludzi i sami Pantwo powiedzieli ,ze  nie będą w stanie zapewnic Kacperkowi bezpieczeństwa. Pani mieszka na dole z mężem i synem. Gore domu zajmuje corka z mężem i czwórką dzieci (dwoje dorosłych , dziewczynka 10 lat i 3miesieczny maluch).Dodatkowo Pani zajmuje sie dziecmi sasiadki. W domu mieszkaja sunia border colie i kotek. Fajne, szczesliwe zwierzaki. Niestety przy tylu osobach drzwi non stop są otwarte, przychodzi pełno znajomych do dzieci córki ,furtki tez dzieciaki nie domykają i Kacperek  może uciec. Dalam Pani czas do przemyślenia z rodzina ale nawet tego nie chciala. To madra i rzeczowa osoba i sama powiedziala ze nie upilnuje wszystkich domownikow. To dobry dom dla penego siebie otwartego psa. W poniedziałek. Państwo pojada do schroniska .

Link to comment
Share on other sites

Basiu bardzo Ci dziękuję za wizytę i pragnę przeprosić za to, że niepotrzebnie traciłaś czas. W ogłoszeniu jest napisane, że Kacperek szuka wyjątkowego domu i spokojnego pana. Ja także mówiłam, że Kacperek potrzebuje spokoju. Pani powiedziała, że przychodzi do niej jedno dziecko sąsiada, nic nie wspominała o tabunie znajomych... Przepraszam Cię Basiu. Gdyby pani wspomniała o takiej ilości osób przewalających się przez dom, od razy powiedziałabym, że to dobry dom, ale nie dla Kacperka i nie prosiłabym Cię Basiu o wizytę.  Dobrze choć, że może skorzysta jakiś psiak ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Z opisu domek faktycznie super, ale nie dla Kacperka. Nic to, do trzech razy sztuka... 

Eluniu, może dobrze byłoby dodać w ogłoszeniu, że Kacperek potrzebuje spokojnego domu, bez zgiełku, tylko jak to delikatnie ułożyć?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Basiu bardzo Ci dziękuję za wizytę i pragnę przeprosić za to, że niepotrzebnie traciłaś czas. W ogłoszeniu jest napisane, że Kacperek szuka wyjątkowego domu i spokojnego pana. Ja także mówiłam, że Kacperek potrzebuje spokoju. Pani powiedziała, że przychodzi do niej jedno dziecko sąsiada, nic nie wspominała o tabunie znajomych... Przepraszam Cię Basiu. Gdyby pani wspomniała o takiej ilości osób przewalających się przez dom, od razy powiedziałabym, że to dobry dom, ale nie dla Kacperka i nie prosiłabym Cię Basiu o wizytę.  Dobrze choć, że może skorzysta jakiś psiak ze schronu.

Elu kochana ale ja się bardzo cieszę że tam pojechałam. Fajni ludzie, jakiś inny psiak znajdzie dom. Ludzie często nie myślą o tym, że pies może uciec, że jak ucieknie to nie zawsze są się da go złapać, że przy psiaku typu "Kacperek" jest potrzebna dyscyplina. Nie mają pojęcia jak postępować ze strachulcem. Trzeba sprawdzać bo często to co się wydaje super takie nie jest i odwrotnie. Szukamy dalej. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moja Tonia była strachulcem, nie takim jak Kacperek ale  wiele rzeczy ja przerażało. To był taki pies - kot. Bardzo ważne było miejsce i stabilizacja. Bardzo długo nie chodziła na spacery poza ogród, świat zewnętrzny ja przerażał. Nigdy nie odpielabym jej na spacerze ze smyczy. Kacperek też potrzebuje takiego domu "azylu".

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Moja Tonia była strachulcem, nie takim jak Kacperek ale  wiele rzeczy ja przerażało. To był taki pies - kot. Bardzo ważne było miejsce i stabilizacja. Bardzo długo nie chodziła na spacery poza ogród, świat zewnętrzny ja przerażał. Nigdy nie odpielabym jej na spacerze ze smyczy. Kacperek też potrzebuje takiego domu "azylu".

I takiego właśnie szukamy. Miałam nadzieję, że to będzie ten dom,   tak to wyglądało w rozmowie telefonicznej.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że inny piesek skorzysta z tego domku.

elik, jeśli chcesz to mogę podesłać Ci ankietę adopcyjną, którą podsyłam mało rozmownym albo kiedy mam wątpliwości. Ona mi pomaga jako osobie decyzyjnej albo kiedy idę do kogoś na wizytę i mam przed oczami wypowiedzi osób, do których idę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...