Jump to content
Dogomania

Nasze środki i myśli przenosimy na Kacperka - Toluś już w DS :). Kacperek.. czy pomożesz mu zaufać? Kacperek już szczęśliwy w kochającym DS.


Recommended Posts

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Kto by pomyślał, że on tak skacze jak sarenka :D

Fajny, odważny Kacperek  :) Pani Kasia mówi, że to nie ten sam Kacperek, który do niej przyjechał  :)

Mam jeszcze jeden filmik z Kacperkiem, ale nie mogę go odtworzyć. Zamiast akcji, na monitorze widać nutkę i słychać muzykę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.10.2020 o 20:16, Havanka napisał:

Eluniu, czy możesz sprawdzić do kiedy jest wyróżnione ogłoszenie Kacperka? Wyróżnię znowu, ale nie chciałabym, żeby okresy wyróżnień nakładały się.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Havanka napisał:

Elu, Kacperek jest wyróżniony do 21.10. Jeszcze 11 dni...

Bardzo dziękuję Eluś  :)  Mam nadzieję, że będę pamie6tać, żeby go znowu wyróżnić o ile nie  znajdziemy mu do tego czasu domku  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Czy był ostatnio jakiś odzew z ogłoszenia ?

Poza tym, który Basia sprawdzała na początku października, z którego skorzystał inny piesek ze schroniska, było jeszcze jedno zapytanie, ale nic z tego nie wyszło. Pani miała oddzwonić do Basi w sprawie spotkania, ale nie zadzwoniła więc nawet o tym nie pisałam, bo nie miałam co napisać. Po raz pierwszy zdarzają mi się takie beznadziejne telefony  :( A przecież Kacperek to taki ładny piesio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2020 o 13:07, Havanka napisał:

Zerkam do Kacperka z nadzieją, ze może szykuje się mu domek, ale widzę, ze wciaż cisza... Po wyróżnieniu ogłoszenia, Kacper ma 102 obserwatorów i 15 odkryć numeru. Może wkrótce ktoś sensowny zadzwoni?

Tak dawno mnie u Kacperka nie było  :(  To te ostatnie zawirowania :(

Wyróżniłam moje ogłoszenie na Gliwice

1103506464_czaru.png.dd8ac39447ee9ac8299cd9b266c28372.png

Promowanie Twojego ogłoszenia Eluniu  już się skończyło, czy jeszcze trwa?

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, elik napisał:

Tak dawno mnie u Kacperka nie było  :(  To te ostatnie zawirowania :(

Wyróżniłam moje ogłoszenie na Gliwice

 

Promowanie Twojego ogłoszenia Eluniu  już się skończyło, czy jeszcze trwa?

Eluś, promowanie jest do 21 października. Jeszcze 4 dni.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwila odebrałam telefon o Kacperka. Dzwonił Pan z mki3ejscowości Szymocice. Dom z dużym ogrodem, w domu są dorosłe dzieci - syn i niepełnosprawna córka i 8 letnia sunia. Niedawno pożegnali psiaka i bardzo im, a także suni  smutno. Zgadzają się na wizytę i umowę adopcyjną.  Muszę znowu prosić Basię o wizytę PA.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Havanka napisał:

Może tym razem domek będzie TYM, którego szukamy? Kciuki do bólu zaciskam !

Też bardzo chciałabym, żeby to był ten dom. Wyguglowałam go sobie i biorąc pod uwagę sam dom i podwórko, sądzę, że Kacperek dobrze by się tam czuł. Oczywiście to tylko jeden element, który będzie miał wpływ na samopoczucie Kacperka. Najważniejsi są ludzie, a to oceni Basia. Pan przeprowadził się tam z Gliwic. Psy mieszkają z nimi w domu. W obejściu nie ma budy, ani kojca.
Musimy uzbroić się w cierpliwość, do soboty jeszcze 3 dni.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Poker napisał:

W jaki sposób córka jest niepełnosprawna? Bo jak jest niespokojna, krzycząca, to chyba nie będzie to dobre dla Kacperka.

Nie dopytywałam o jaką niepełnosprawność chodzi, ale gdy pan powiedział o niepełnosprawnej córce, powiedziałam, że szukam dla Kacperka spokojnego, cichego domu. Pan powiedział, że taki właśnie jest ich dom. Córka ma ponad 20 lat. Poproszę Basię, żeby zwróciła szczególną uwagę na zachowanie córki państwa.
Spokojna miejscowość duże, ogrodzone podwórko, potencjonalny adoptujący to mieszczuch -  dobrze się zapowiada, a jak jest dowiemy się po wizycie. Wiem, że Basia jest surowym wizytatorem  :)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elik napisał:

Przed chwila odebrałam telefon o Kacperka. Dzwonił Pan z mki3ejscowości Szymocice. Dom z dużym ogrodem, w domu są dorosłe dzieci - syn i niepełnosprawna córka i 8 letnia sunia. Niedawno pożegnali psiaka i bardzo im, a także suni  smutno. Zgadzają się na wizytę i umowę adopcyjną.  Muszę znowu prosić Basię o wizytę PA.

Rozmawiałam z Panem, bardzo pozytywne wrażenie, niestety z wizytą muszę poczekać na córkę bo tam bez auta jest bardzo trudno dojechać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...