Jump to content
Dogomania

Nasze środki i myśli przenosimy na Kacperka - Toluś już w DS :). Kacperek.. czy pomożesz mu zaufać? Kacperek już szczęśliwy w kochającym DS.


Recommended Posts

Kacperek super, tylko błagam niech nie je sera żółtego. Znam przypadek, gdy piesek po żółtym serze miał zapalenie żołądka, czy coś w tym rodzaju (nie pamiętam dokładnie) i musiał być operowany. Sorki, że się czepiam. Bardzo mnie cieszą postępy Kacperka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Havanka napisał:

Nareszcie zobaczyłam innego Kacperka! Balam sie, że coś mu dolega, cos boli,ale na szczęście zdrowotnie nie jest najgorzej. Zaczynam miec nadzieję, że wkrotce zamacha radosnie ogonkiem i zacznie sie w koncu uśmiechać!

Ja też obawiałam się, że coś mu dolega, że fizycznie, czy psychicznie nie najlepiej się czuje. Na szczęście chyba to tylko stres, który powoli mija  :)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Gabi79 napisał:

Kacperek super, tylko błagam niech nie je sera żółtego. Znam przypadek, gdy piesek po żółtym serze miał zapalenie żołądka, czy coś w tym rodzaju (nie pamiętam dokładnie) i musiał być operowany. Sorki, że się czepiam. Bardzo mnie cieszą postępy Kacperka

Nie czepiasz się :)  Jak my wszyscy dobrze życzysz Kacperkowi i to troska o jego zdrowie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.08.2020 o 22:10, b-b napisał:

Wspaniale,że maluch wreszcie zaczyna się zmieniać  i bardziej otwierać na kontakt z człowiekiem :))

Tak  :) Nareszcie coś drgnęło  :)   W jego przypadku przydałoby się trzęsienie, ale i drgnięcie cieszy  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Binio napisał:

No właśnie niedziela, choć jeden dzień można pospać dłużej :). Nawet Binio już załapał, że to nie dzwony kościelne o 6 rano wyznaczają pobudkę tylko nasze alarmy w telefonach :) 

Mądry ten Binio  :)  Ogromnie się cieszę, że tak dobrze Wam z nim i jemu z Wami  :) Super dobry układ  :)  Żal, że nie wszystkie pieski tak mają.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Nesiowata napisał:

Fajny chłopak

Bardzo fajny i czas byłby zacząć go ogłaszać, bo jak Pani Kasia Pisze:

 Kacperek pozdrawia z popołudniowego spacerku :)      Jest coraz lepiej, przychodzi sam i kładzie się obok mnie na mizianie,oczywiście kiedy ma na to ochotę. Na spacerki wychodzi bardzo chętnie, natomiast nie jest na nich zbyt aktywny. Przejdzie kawałek i się kładzie, rozgląda, obserwuje, czasami pobiegnie troszkę za innym psiakiem. Spacer trwa prawie godzinę. Dlatego musi mieć bardzo spokojny dom i ludzi, którzy dysponują czasem, najlepiej gdyby byli na emeryturze lub pracowali w domu. Nie jest psem aktywnym i raczej nigdy nie będzie. To taki leniuszek, wszystko robi bardzo wolno. W domu nie niszczy. Akceptuje inne psy i dobrze gdyby w domu był inny aktywniejszy  pies. Do dzieci łagodny, choć nie przejawia chęci zabawy z nimi.
Chciałabym go zabrać do fryzjera, myślę, że jest już na to gotowy. Sama już Go wyczesałam i powycinałam  dredy. Troszkę Go też wykąpałam i ma piękną błyszczącą sierść. To tyle chyba. Mam pytanie czy Kacperek jest ogłaszany już do adopcji ? Myślę, że jeżeli znajdzie odpowiedni dom będzie wszystko w porządku. Pozdrawiam serdecznie.

Też myślę, że już można, a nawet trzeba go ogłaszać, dlatego znowu moja prośbą o tekst dla chłopaczka.

Eluniu Havaneczko, czy  znajdziesz chwilkę czasu dla chłopaczka? Niech już zmyka do swojego domku i zostawi miejsce w DT dla innej schroniskowej bidy.

Bardzo proszę     1511090903_getattachmid370907mpid15min1uid8bacb883c6065602.jpg.6d94ee5763384b64cfb7d50f44aa6a19.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Bardzo fajny i czas byłby zacząć go ogłaszać, bo jak Pani Kasia Pisze:

 Kacperek pozdrawia z popołudniowego spacerku :)      Jest coraz lepiej, przychodzi sam i kładzie się obok mnie na mizianie,oczywiście kiedy ma na to ochotę. Na spacerki wychodzi bardzo chętnie, natomiast nie jest na nich zbyt aktywny. Przejdzie kawałek i się kładzie, rozgląda, obserwuje, czasami pobiegnie troszkę za innym psiakiem. Spacer trwa prawie godzinę. Dlatego musi mieć bardzo spokojny dom i ludzi, którzy dysponują czasem, najlepiej gdyby byli na emeryturze lub pracowali w domu. Nie jest psem aktywnym i raczej nigdy nie będzie. To taki leniuszek, wszystko robi bardzo wolno. W domu nie niszczy. Akceptuje inne psy i dobrze gdyby w domu był inny aktywniejszy  pies. Do dzieci łagodny, choć nie przejawia chęci zabawy z nimi.
Chciałabym go zabrać do fryzjera, myślę, że jest już na to gotowy. Sama już Go wyczesałam i powycinałam  dredy. Troszkę Go też wykąpałam i ma piękną błyszczącą sierść. To tyle chyba. Mam pytanie czy Kacperek jest ogłaszany już do adopcji ? Myślę, że jeżeli znajdzie odpowiedni dom będzie wszystko w porządku. Pozdrawiam serdecznie.

Też myślę, że już można, a nawet trzeba go ogłaszać, dlatego znowu moja prośbą o tekst dla chłopaczka.

Eluniu Havaneczko, czy  znajdziesz chwilkę czasu dla chłopaczka? Niech już zmyka do swojego domku i zostawi miejsce w DT dla innej schroniskowej bidy.

Bardzo proszę     1511090903_getattachmid370907mpid15min1uid8bacb883c6065602.jpg.6d94ee5763384b64cfb7d50f44aa6a19.jpg

 

Oczywiście Elu, postaram się napisać tekst i ogłosić Kacperka. Zapewne zaczniemy szukac domku najpierw w Krakowie. Dzis wieczorem zrobie przymiarke.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Oczywiście Elu, postaram się napisać tekst i ogłosić Kacperka. Zapewne zaczniemy szukac domku najpierw w Krakowie. Dzis wieczorem zrobie przymiarke.

Ogromnie Ci dziękuję Eluś    877436051_dzikuj.jpg.d28daf75ba292d72b21fd31530db3282.jpg 

Będzie widoczny przez weekend, a później wyróżnię ogłoszenie.  Buziaczki   599442980_buziaczki8.jpg.e4fb2a877672b323b16bcd00b5038f62.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trochę mnie niepokoi powolność i kładzenie się Kacperka.  Jeżeli jest młodym , zdrowym psem to powinien być bardziej aktywny szczególnie na spacerach. Czy on na pewno ma zdrowe serduszko i stawy biodrowe?

100 lat temu mieliśmy średniego sznaucera, który nie był za chętny do spacerów nie mówiąc o bieganiu. Myśleliśmy właśnie , że jest leniuszkiem. Potem  okazało się , że miał dysplazję bioder. Wtedy nie badało się tak psów jak teraz.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Poker napisał:

Trochę mnie niepokoi powolność i kładzenie się Kacperka.  Jeżeli jest młodym , zdrowym psem to powinien być bardziej aktywny szczególnie na spacerach. Czy on na pewno ma zdrowe serduszko i stawy biodrowe?

100 lat temu mieliśmy średniego sznaucera, który nie był za chętny do spacerów nie mówiąc o bieganiu. Myśleliśmy właśnie , że jest leniuszkiem. Potem  okazało się , że miał dysplazję bioder. Wtedy nie badało się tak psów jak teraz.

Wielkie dzięki za tą uwagę. Mnie też dziwi ta powolność Kacperka :(  Co proponujesz? Jakie byłyby wskazane badania?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Wielkie dzięki za tą uwagę. Mnie też dziwi ta powolność Kacperka :(  Co proponujesz? Jakie byłyby wskazane badania?

Pokazanie doświadczonemu wetowi , żeby porządnie osłuchał serducho , obejrzał chód czy się coś dzieje z łapami lub biodrami i ewentualne rtg bioder oraz  badanie krwi - morfologia, wskaźniki nerkowe, tarczyca.

Ile lat ma Kacperek?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Trochę mnie niepokoi powolność i kładzenie się Kacperka.  Jeżeli jest młodym , zdrowym psem to powinien być bardziej aktywny szczególnie na spacerach. Czy on na pewno ma zdrowe serduszko i stawy biodrowe?

100 lat temu mieliśmy średniego sznaucera, który nie był za chętny do spacerów nie mówiąc o bieganiu. Myśleliśmy właśnie , że jest leniuszkiem. Potem  okazało się , że miał dysplazję bioder. Wtedy nie badało się tak psów jak teraz.

Poker dobrze pisze, warto sprawdzić.... Miałam psa w typie owczarka niemieckiego, już jako szczeniak unikał biegania i większego wysiłku fizycznego, po przebadaniu u weta wyszły problemy z sercem :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...