Jump to content
Dogomania

Nasze środki i myśli przenosimy na Kacperka - Toluś już w DS :). Kacperek.. czy pomożesz mu zaufać? Kacperek już szczęśliwy w kochającym DS.


Recommended Posts

Dnia 5.07.2020 o 06:41, Sowa napisał:

Sądzę, że on musiał mieć najpierw bardzo dobry dom, a potem bardzo zły - teraz uwierzył, że znowu będzie dobrze. Czy cokolwiek wiadomo o jego przeszłości?

Przepraszam, że tak długo mnie nie było, ale nie mogę przerwać imprezy urodzinowo-imieninowej męża, a to jeszcze nie koniec  :(   Czeka mnie powtórka w przyszłą sobotę. Ledwo żyję w tym upale.

Kacperek razem z drugim bardzo podobnym pieskiem, prawdopodobnie bratem, został przeniesiony ze schroniska w Bolesławcu. Jego brat szybko znalazł dom, a Kacperek pozostał w schronie na dłużej. Co spowodowało, że znaleźli się w schronie? Chyba nikt nie wie. Może Basia coś więcej będzie mogła powiedzieć o jego historii.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Bardzo proszę o kacperkowe konto, czekam na jeszcze jedną wpłatę, jak tylko wpłynie przeleję pieniążki

Już podaję i bardzo serdecznie dziękuję Tobie Gabrysiu i Bożence za wsparcie Kacperka.  

1609919269_dzikujejestecie.jpg.8d0eead6401eb800a4fe2f7a267a3249.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Ona ma ciągle wyraz twarzy taki smutno - zamyślony.  Licho wie co przeszedł. Może miał kiedyś dobry dom , a potem licho wie dlaczego go stracił. Może coś sobie przypomina i tęskni do tego.

Bardzo prawdopodobne, że tak właśnie było. Sowa też uważa, że może był w dobrym domu, a potem w całkiem złym i teraz zaczyna wierzyć, że znowu dobrze trafił.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Sowa napisał:

Na jednej z pierwszych fotek lewa przednia łapka jest dziwnie przegięta w nadgarstku. Może to tylko skołtunione futerko, nie widać dokładnie.

Czy mówisz może o tym zdjęciu?

20200621_173439.jpg.6b1a195323b93f0f6197d9157a58cac4.jpg

Faktycznie łapka w dość dziwnym ułożeniu,. Myślę, że gdyby coś było nie tak jak być powinno, to pani Kasia zwróciłaby na to uwagę. Niemniej jednak zapytam o tą łapkę.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Sowa napisał:

Tak, o tę fotkę mi chodziło.

Pani Kasia mówi, że dokładnie sprawdziła czy Kacperek nie ma jakichś niewidocznych ran. Przebadała rękami miejsce w miejsce i jest pewna, że łapki Kacperka są w porządku.
Dowiedziałam się, że kiedy Kacperek trafił do schronu razem ze swoim bratem miał niespełna rok :(   Najpierw psiaki trafiły do schronu w Bolesławcu, a w 2018 roku zostali przeniesieni do Miedar. Cały czas byli razem w jednym boksie. Około listopada 2019, brat Kacperka został adoptowany.  To straszne. Ile ten maluch przeszedł. Mi samej robi się strasznie smutno, gdy o tym pomyślę, co więc może czuć sam Kacperek  :(

Kacperek bardzo boi się dotyku. Nie ma mowy o założeniu mu obroży, czy szelek, smycz wywołuje panikę  :( Pani Kasia drobnymi kroczkami zdobywa jego zaufanie. Podjęłam więc decyzję, że na razie nie będziemy go stresować fryzjerem. Kacperek został zaszczepiony p/wściekliźnie i Pani Kasia wysłała fakturę za szczepienie do schronu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2020 o 22:25, elik napisał:

Przepraszam, że tak długo mnie nie było, ale nie mogę przerwać imprezy urodzinowo-imieninowej męża, a to jeszcze nie koniec  :(   Czeka mnie powtórka w przyszłą sobotę. Ledwo żyję w tym upale.

Kacperek razem z drugim bardzo podobnym pieskiem, prawdopodobnie bratem, został przeniesiony ze schroniska w Bolesławcu. Jego brat szybko znalazł dom, a Kacperek pozostał w schronie na dłużej. Co spowodowało, że znaleźli się w schronie? Chyba nikt nie wie. Może Basia coś więcej będzie mogła powiedzieć o jego historii.

Elu wiem tylko tyle co Ty. Jedynie nazwa schroniska gdzie był wcześniej to Bolesław .

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, ewu napisał:

Elu wiem tylko tyle co Ty. Jedynie nazwa schroniska gdzie był wcześniej to Bolesław .

No tak, masz rację. Byli w Bolesławiu. To dwie nazwy miejscowości bardzo podobne do siebie.

24 minuty temu, ewu napisał:

Dopytam o to szczepienie

Już wiem Basiu. Szczepienia p/wściekliźnie i chorobom wirusowym były nieaktualne.  P/wściekliźnie Kacperka zaszczepiła P. Kasia już w |Bieszczadach i wysłała fakturę do schronu. natomiast szczepienie p/chorobom wirusowym miał robione w listopadzie 2018 roku. Ma mieć zrobione 2 tygodnie po szczepienie p/wściekliźnie, ale chcemy, żeby wcześniej miał pobraną krew do badania. Pani Kasia nad tym czuwa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Czy udało się umówić Kacperka na badania? Martwi mnie jego smutek :( Chociaż Murzynek-Gucio to też taki smutas...

Jeszcze nie było tego badania,. Mnie też martwi jego smutek, ale poza tym smutnym pysiem nie ma żadnych objawów chorobowych - ma nieustający apetyt, nie jest osowiały. Jego smutek ma prawdopodobnie podłoże psychiczne. Na szczęście powoli się przełamuje :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Gabi79 napisał:

Ok. w takim razie mam, jutro poleci 240,- z bazarku

Bardzo serdecznie dziękuję     597569033_dzikujlicznie2.jpg.7ff281765fdcfb43f9753e9d7eef15e7.jpg    to wieki zastrzyk gotówki dla Kacperka.  Oczywiście potwierdzę na wątku bazarku, jak kasiorka zamelduje się na koncie Kacperka.

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Kacperka wylądowały poniższe kwoty:

  •      15,00 zł  od  Nesiowata  deklaracja   VII + plusik  :) -  6.07.
  •      20,00 zł  od  jaguska  deklaracja   VII  -  8.07.
  •    240,00 zł  od omi i Gabi79  z bazarku  -  9.07.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

971579720_kwiatki15.jpeg.24948b8afe956f7578e73b92b586ec97.jpeg

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Gabi79 napisał:

Z mojego bazarku jeszcze 240 nie dotarło? Mam nadzieję, że na właściwe konto przelałam 

To są dane z wczoraj.; Wczoraj uaktualniłam wszystkie konta psiaczków w moich notowaniach, a dzisiaj aktualizowałam posty rozliczeniowe. Zaglądnę do banku i zaraz powiem Gabrysiu  :)

EDIT

Gabrysiu jest dzisiaj wpłata 240,00 zł na konto Kacperka.  Bardzo serdecznie dziękuję. Dopisałam do wcześniejszego postu.

422366564_kwiatki15.jpeg.c34220e611cbfb0221d2266c9882c9df.jpeg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, elik napisał:

To są dane z wczoraj.; Wczoraj uaktualniłam wszystkie konta psiaczków w moich notowaniach, a dzisiaj aktualizowałam posty rozliczeniowe. Zaglądnę do banku i zaraz powiem Gabrysiu  :)

EDIT

Gabrysiu je4st dzisiaj wpłata 240,00 zł na konto Kacperka.  Bardzo serdecznie dziękuję. Dopisałam do wcześniejszego postu.

422366564_kwiatki15.jpeg.c34220e611cbfb0221d2266c9882c9df.jpeg

 

Przepraszam, że dopytywałam, ale ostatnio wszystko robię w biegu, albo w środku nocy, bałam się że pomyliłam nr konta.

Dziękuję Eluniu za info.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Gabi79 napisał:

Przepraszam, że dopytywałam, ale ostatnio wszystko robię w biegu, albo w środku nocy, bałam się że pomyliłam nr konta.

Dziękuję Eluniu za info.

To zrozumiałe Gabrysiu  :)  Kto pyta nie błądzi  :) Wielgachne dzięki i buziole  :)  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...