Jump to content
Dogomania

Nasze środki i myśli przenosimy na Kacperka - Toluś już w DS :). Kacperek.. czy pomożesz mu zaufać? Kacperek już szczęśliwy w kochającym DS.


Recommended Posts

13 godzin temu, Poker napisał:

Śliczny piesio. Za parę dni na pewno będzie weselszy .

Też tak myślę. Jak tylko poczuje, że nic złego mu nie grozi, to od razu oczka będą weselsze i pycholek uśmiechnięty  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.06.2020 o 00:51, elik napisał:

Konto Tolusia wzbogaciło się o poniższe kwoty:

  •    26,00 zł  od  Gabi79  część majątku Pysi  -  10.06.
  •    20,00 zł  od  b-b  deklaracja   VI  -  12.06.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

924902377_dlaWaslove.jpg.2d64023259908277ca3bfdeaea5d4d36.jpg

 

Eluniu, delikatnie się przypominam w kwestii potwierdzenia na wątku Pysi, z góry dziękuję

Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Gabi79 napisał:

Eluniu, delikatnie się przypominam w kwestii potwierdzenia na wątku Pysi, z góry dziękuję

Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS

Gabrysiu kochana masz prawo walnąć mie w eb, a nie delikatnie przypominać. Sama powinnam pamiętać. Już lece potwierdzić i serdecznie przepraszam, bo nie powinnam dopuścić do tego, że musiałaś mi przypominać.

przepraszam.jpg.80a69d285e2651f77def419f48bf5bcd.jpg

EDIT

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, rozi napisał:

Jakiś czas temu przelałam drobną kwotę (40zł) do elik a konto przyszłego bazarku. Proszę o zaksięgowanie tej kwoty dla Kacperka.

Bardzo dziękuję rozi. Twoja kasa, Twoja wola               240850323_dziedobry.jpg.515d7b63bfd91de194a4bc5233c0d2ee.jpg

To ja może zapiszę na bazarku, że Kacperek ma od Ciebie serduszko za 4 dyszki. Może tak być?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aska7 napisał:

Może zmienić tytuł ?

Tak, masz rację, tylko co napisać? Głowię się nad tym już drugi dzień i nic dobrego nie przychodzi mi do głowizny  :( Bo też i to moje głowienie jest poszatkowane różnymi sprawami.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.06.2020 o 22:38, elik napisał:

Tak, masz rację, tylko co napisać? Głowię się nad tym już drugi dzień i nic dobrego nie przychodzi mi do głowizny  :( Bo też i to moje głowienie jest poszatkowane różnymi sprawami.

Może wystarczy zmienić imię.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Livka napisał:

Może wystarczy zmienić imię.

Top jest myśl  :) A swoją propozycję podsunęłaś mi pewne rozwiązanie.

Nasze środki i myśli przenosimy na Kacperka - Toluś już w DS :).   Toluś... czy pomożesz mu zaufać? 

Co Wy na to?  Jeśli może być, to poproszę Basie o zmianę tytułu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Top jest myśl  :) A swoją propozycję podsunęłaś mi pewne rozwiązanie.

Nasze środki i myśli przenosimy na Kacperka - Toluś już w DS :).   Toluś... czy pomożesz mu zaufać? 

Co Wy na to?  Jeśli może być, to poproszę Basie o zmianę tytułu.

Tylko czemu Toluś a nie  Kacperek?

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Nesiowata napisał:

Tylko czemu Toluś a nie  Kacperek?

No właśnie Kacperek, ale ponieważ początek wątku jest o Tolusiu i są zdjęcia Tolusia, to tytułem musimy jakoś nawiązać do zmiany sytuacji, żeby ktoś "nowy" wiedział co i jak  :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Binio napisał:

Pisałem o tym na wątku Binia, ale potwierdzam też na tym właściwym, że zwiększam deklarację na Kacperka do 30 zł. 

Byłam tam przed chwilą i zobaczyłam tą wspaniałą wiadomość i bardzo, bardzo serdecznie dziękuję.

2063399101_dzikujlicznie3.jpg.6cdf845ed41d36708b37eaba9545c3fd.jpg    1720245331_kwiatki15.jpeg.a7ebf14ea9243c3fba51cc0a9bd8d90f.jpeg

Ja także podnoszę deklarację dla Kacperka do 30,00 zł. Ten biedaczek jest na prawdę biedny, a sporo wydatków przed nim.

Link to comment
Share on other sites

Mamy pierwsze, dobre wiadomości o Kacperku,. no i oczywiście zdjęcia przystojniaka  :)

Pani Kasia napisała (mam zgodę na kopiowanie Jej wiadomości):

Dobry wieczór. Dzisiaj kolejny dzień łamania lodów między nami. Uwielbia jeść i jest przekupny więc mamy coraz lepszą komunikację. Ciągle jeszcze nie ma mowy, abym Go mogła wziąć na ręce, przytulić, czy pogłaskać.  Straszy ząbkami, ale nie gryzie. Boi się bardzo wszelkich trzasków, hałasu, gwałtownych ruchów. Wczoraj dostał Simparice na pasożyty. Jest bardzo zarośnięty, uszy skołtunione, ogon i łapki bardzo. Chciałabym go zabrać do fryzjera może w przyszłym tygodniu, jeszcze przed upałami.

I zdjęcia

20200621_173049.jpg.76d4f42b2e33b2745301fd66f780ec87.jpg

20200621_173439.jpg.6b1a195323b93f0f6197d9157a58cac4.jpg

20200621_194717.thumb.jpg.426990bcf6f884a14f4de7b365f675b3.jpg

Mały Książe  :)

1273502891_nafotelu.jpg.3433481bb3f01672a1e36546e595103c.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kroczki do przodu, choć małe, bardzo cieszą ! Najważniejsze, by Kacperek nabrał zaufania do Pani Kasi a to musi trochę potrwać. Pierwsze lody już przełamane, teraz będzie już z "górki".

Jestem pewna, ze złamie serca niejednej rodzinie...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Havanka napisał:

Kroczki do przodu, choć małe, bardzo cieszą ! Najważniejsze, by Kacperek nabrał zaufania do Pani Kasi a to musi trochę potrwać. Pierwsze lody już przełamane, teraz będzie już z "górki".

Jestem pewna, ze złamie serca niejednej rodzinie...

Też jestem pewna, że Kacperek to kolejny łamacz serc  :) Tylko najpierw musi nabrać pewności siebie, zaufania do ludzi. U Pani Kasi, jak z Binkiem, pewnie szybko to nastąpi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...