Jump to content
Dogomania

Nasze środki i myśli przenosimy na Kacperka - Toluś już w DS :). Kacperek.. czy pomożesz mu zaufać? Kacperek już szczęśliwy w kochającym DS.


Recommended Posts

18 i 27.11.2020   na konto Kacperka wpłynęło łącznie 276,00 zł z mojego bazarku.
Po uregulowaniu należności wobec DT, na koncie Kacperka pozostało 250,00 zł.

27.11.  przyjęłam pod opiekę 2 psiaczki Binga i Lemonka. Zamieszkały  u Pani Kasi, tam, gdzie przebywał Kacperek do czasu adopcji, przy czym Bingo  bez opłaty za DT, tylko oczywiście trzeba pokryć koszty weta i karmy. 
Dzisiaj Pani Kasia była z Bingiem u weta i niestety potwierdziło się nasze przypuszczenie odnośnie  złego stanu fizycznego psiaka. Czeka go zapewne długotrwałe leczenie, potem kastracja  i zalecana operacja usunięcia guzków. Koszt dzisiejszej wizyty wyniósł 245,00 zł, a już we wtorek ma mieć rozszerzone badanie krwi. Binguś nie ma  deklaracji więc chciałabym pozostałe po Kacperku środki w kwocie 250,00 zł przekazać na jego potrzeby i bardzo Was proszę o akceptację tej propozycji.

Link do wątku Binga

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, b-b napisał:

Ja już nie wiem gdzie byłam, co obiecałam ale chyba po Kacperku chciałam przenieś stałą na kolejnego psiaka? 

Jeśli tak to poproszę o nowe dane do wpłaty.

Boguniu, byłaś tu na wątku Kacperka i obiecałaś przenieść swoją deklarację na jego następcę, czyli Lemonka.   Lemonek odziedziczył po Kacperku numer konta więc konta nie musisz zmieniać. Proszę tylko byś w tytule przelewu zmieniła imię psiaczka z Kacperka, na Lemonka  :)

Dziękuję serdecznie    3818163_buziaczki6.jpg.25332190a8e7928e675c9c8e64fbab2a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Basieńko bardzo Cię proszę o dopisanie w tytule, że Kacperek ma już DS  :)  Może:   Kacperek już szczęśliwy w swoim DS.

Mam króciutki filmik, na którym widać, jaki Kacperek jest radosny. Pamiętacie zapewne, że poruszał się bardzo powoli, i odpoczywał co trochu. Na tym filmiki jest odwrotność. Kaperek gna ile sił w jego krótkich łapeczkach i ląduje w górze piachu  :)  Jak znajdę wolną chwilkę, to wkleję.  Jestem pewna, że uśmiechnięcie się, ja śmiałam się w głos z radości.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Boguniu, byłaś tu na wątku Kacperka i obiecałaś przenieść swoją deklarację na jego następcę, czyli Lemonka.   Lemonek odziedziczył po Kacperku numer konta więc konta nie musisz zmieniać. Proszę tylko byś w tytule przelewu zmieniła imię psiaczka z Kacperka, na Lemonka  :)

Dziękuję serdecznie    3818163_buziaczki6.jpg.25332190a8e7928e675c9c8e64fbab2a.jpg

Ło ki :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Basieńko bardzo Cię proszę o dopisanie w tytule, że Kacperek ma już DS  :)  Może:   Kacperek już szczęśliwy w swoim DS.

Mam króciutki filmik, na którym widać, jaki Kacperek jest radosny. Pamiętacie zapewne, że poruszał się bardzo powoli, i odpoczywał co trochu. Na tym filmiki jest odwrotność. Kaperek gna ile sił w jego krótkich łapeczkach i ląduje w górze piachu  :)  Jak znajdę wolną chwilkę, to wkleję.  Jestem pewna, że uśmiechnięcie się, ja śmiałam się w głos z radości.

Juz sie robi Elu:)

Link to comment
Share on other sites

  • ewu changed the title to Nasze środki i myśli przenosimy na Kacperka - Toluś już w DS :). Kacperek.. czy pomożesz mu zaufać? Kacperek już szczęśliwy w kochającym DS.
7 minut temu, mari23 napisał:

a mnie lajków nie dali wcale ! :( zalogowałam się, klikam pierwszy a tu komunikat, że już wykorzystałam limit.... kiedy, Dogomanio??????

Podczas poprzedniego pobytu na gogo. Będą wracały kolejno, jak któremuś minie 24 godziny. Ja teraz też już nie mam, ale może któryś wróci przed nocą  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2020 o 19:25, mari23 napisał:

siedzę i ryczę przy komputerze, ledwie widzę, co czytam, ale na taką cudowną wiadomość, że dwa psiaki opuszczą schronisko podwajam swoją deklarację na 20 zł

skoro są dwa wątki i oddzielne finanse to po 10 zł dla każdego - 10 zł dla Lemonka i 10 zł dla Bingusia :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mari23 napisał:

skoro są dwa wątki i oddzielne finanse to po 10 zł dla każdego - 10 zł dla Lemonka i 10 zł dla Bingusia :)

Dzięki wielkie mari  :)   1247915115_dzikuj6.jpg.bf8dabc103844a66070e8d501ff1d856.jpg 
Walnęłam w serduszko przy Twoim poście z nadzieją, że któryś lajk już wrócił, ale niestety płonne moje nadziej :( 

Już podeślę Ci konto Bingusia, bo Lemonka już masz?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Elu kochana, masz wielkie serce:) Cudownie, że dwa psiaki opuszcza schron przed mrozami:)

Chciałoby się wszystkie biedactwa uwolnić, dać im super domki, ale  niestety można tylko pomarzyć :(

Dziękuję Ewuniu  :)  Ale tu na dogo,  większe serce od rozumu, nie należy do rzadkości :)  Choćby Twoje, żeby daleko nie szukać     522011936_kciukiok8.jpg.db9919945670239f6d4b01a533b2b340.jpg 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...