Jump to content
Dogomania

Nasze środki i myśli przenosimy na Kacperka - Toluś już w DS :). Kacperek.. czy pomożesz mu zaufać? Kacperek już szczęśliwy w kochającym DS.


Recommended Posts

19 minut temu, Havanka napisał:

Eluś, Kacperek miał wyróżnione OLX do 1.12. Szkoda, zeby się marnowało. Może masz jakiegoś kandydata na jego miejsce?

Oczywiście Eluniu szkoda, żeby zmarnowało się wyróżnienie  :) Ja nie mam teraz psiaczków do ogłoszenia. Moich seniorów nie ogłaszam, niech sobie spokojnie żyją w hoteliku u Kasi, który pewnie uważają za swój dom.

Może wśród psiaczków które ogłaszasz, któryś pilnie potrzebuje domku. Wybierz sama Eluniu  :)  Jeszcze raz bardzo dziękuję Ci za ogłaszanie Kacperka   1385132404_buziaczki8.jpg.008b8b5a88313e4df28eeb03c29f4e69.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, elik napisał:

Oczywiście Eluniu szkoda, żeby zmarnowało się wyróżnienie  :) Ja nie mam teraz psiaczków do ogłoszenia. Moich seniorów nie ogłaszam, niech sobie spokojnie żyją w hoteliku u Kasi, który pewnie uważają za swój dom.

Może wśród psiaczków które ogłaszasz, któryś pilnie potrzebuje domku. Wybierz sama Eluniu  :)  Jeszcze raz bardzo dziękuję Ci za ogłaszanie Kacperka   1385132404_buziaczki8.jpg.008b8b5a88313e4df28eeb03c29f4e69.jpg

Elu, nawet nie wiesz, jak się cieszę, ze udało się znaleźć taki fajny domek ! To jest dla mnie największa radość i podziękowanie.

Jeżeli nie masz obecnie kandydata, to zaproponuję Tobisia od Livki. A nuż - widelec jemu też sie poszczęści?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Havanka napisał:

Elu, nawet nie wiesz, jak cieszę się, ze udało się znaleźć taki fajny domek ! To jest dla mnie największa radość i podziękowanie.

Jeżeli nie masz obecnie kandydata, to zaproponuję Tobisia od Livki. A nuż - widelec jemu też sie poszczęści?

Bardzo dobrze wybrałaś Eluś  :)   Livka wspierała Kacperka deklaracją więc bardzo dobry wybór  :)

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Havanka napisał:

To w takim razie podrzucę i tutaj promowane ogłoszenie Tobisia: https://www.olx.pl/oferta/pokaz-tobiemu-lepszy-swiat-i-dobroc-ludzka-CID103-IDGcGjN.html

Niech w końcu i jemu się poszczęści !

Psianek kochany. Mam słabość do starszych, opuszczonych psiaków. Dobrze, że jego wybrałaś Eluniu  :)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Dziewczyny kochane :)

Serdecznie Wam dziękuję :)

Mam kłopot z moim staruszkiem laptopem - muszę nowy kupić chyba ...

Nic już nie umiem na nim zrobić, a moje ogłoszenia dla Tobiaszka leżą odłogiem :(

Jak się skończy promowanie to  wypromuję na następny miesiąc, tylko proszę przypomnij mi  :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Havanka napisał:

To można już napisać, że Kacperek jest już jedną nogą w nowym domku ! Na załączonym zdjęciu ma piękną fryzurę.

Jak najbardziej  :)  Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to nasz chłopaczek będzie w swoim domu już za dwa dni  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Stresuję się troszkę ;) I trzymam kciuki za naszego księciunia :)

To jest nas dwie, bo ja, jak zwykle przed adopcją, też się stresuje. No nie da się inaczej. Nigdy tak na 100% nie można być pewnym, że coś nieprzewidzianego nie wyskoczy, ale bądźmy dobrej myśli.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2020 o 09:56, elik napisał:

To jest nas dwie, bo ja, jak zwykle przed adopcją, też się stresuje. No nie da się inaczej. Nigdy tak na 100% nie można być pewnym, że coś nieprzewidzianego nie wyskoczy, ale bądźmy dobrej myśli.

Ja się dzisiaj  podwójnie  stresuję  bo jeszcze  do domu jedzie Jacuś bardzo lękliwy szczeniak. z lasu.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ewu napisał:

Ja się dzisiaj  podwójnie  stresuję  bo jeszcze  do domu jedzie Jacuś bardzo lękliwy szczeniak. z lasu.

Trzymam kciuki za to, żeby wszystko było ok  :)

Wczorajsze badanie przeżyłam Basiu nawet nie najgorzej. Gorsze były przygotowania  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dla Kacperka dzień wielkich wrażeń. Bardzo boję się o niego. Jak on to zniesie? Pewnie znowu przez jakiś czas od adopcji będzie niepewny, przestraszony, dopóki nie przekona się, że nic złego mu nie grozi, że jest kochany i bezpieczny. Oby trwało to jak najkrócej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...