Jump to content
Dogomania

Rozliczony 73 zl! Dziekuje Cudnie!! Dywanik tkany w krate niebieski! Johny Deep Album! Zaczarowany dla kruszynki Buni z calej duszy zapraszam Serca. do 22.06


Nadziejka

Recommended Posts

0_11585b_12b7c594_orig.jpg | Dessins mignons, Artiste, Image a ...                      

                       

 

                                             Zaczarowany bialy dla kruszenki babulenki Buni

                                                       z calego serca z calej duszy prosimy o pomoc

          zapraszam do 22 .06 godz 22.00

Malutka babulinka na granicy zycia i ..smierci..prosimy o pomoc serca.

Link to comment
Share on other sites

Heart,Love,Organ PNG Clipart - Royalty Free SVG / PNGCegielka Zycia Ciocia Nesiowata mam na koncie 10 zl dziekujemy stokorc!

 

Heart,Love,Organ PNG Clipart - Royalty Free SVG / PNGCegielka Zycia Ciocia koja mam na koncie 

20 zl dziekujemy przepieknie!

   

 

fantuski

Num 2 i 2 a dwa zajaczki caramika Jo37 kupila za 8 zl dziekuje! mam na koncie

 

Num 3 serce ratanowe gucio kupila  3 zl dziekuje! mam na koncie 20 zl!

 

 

Num 1 ,,Przebudzenie,, ksiazka  kupila Koki99 za 15 zl dziekuje cudnie!

w stanie bardzo dobrym

     okladka miekka

    cudna cudna cudna piekna 

                          556360-352x500.jpg

Mroczna, elektryzująca powieść o tym, co może istnieć po drugiej stronie życia…

W niedużej miejscowości w Nowej Anglii, ponad pół wieku temu, na małego chłopca bawiącego się żołnierzykami pada cień. Jamie Morton podnosi głowę i widzi intrygującego mężczyznę, jak się okazuje, nowego pastora. Charles Jacobs wraz ze swoją piękną żoną odmieni miejscowy kościół. Mężczyźni i chłopcy skrycie podkochują się w pani Jacobs; kobiety i dziewczęta – w tym także matka Jamie’go i jego ukochana siostra Claire – tym samym uczuciem darzą wielebnego Jacobsa. Jednak kiedy rodzinę Jacobsów spotyka tragedia, a charyzmatyczny kaznodzieja wyklina Boga i szydzi z wiary, zostaje wygnany przez zszokowanych parafian.

Jamie ma własne demony. Od wielu lat gra na gitarze w zespołach na terenie całego kraju i wiedzie tułaczy żywot rock-and-rollowego muzyka, uciekając od rodzinnej tragedii. Po trzydziestce – uzależniony od heroiny, pozostawiony na pastwę losu, zdesperowany – Jamie ponownie spotyka Charlesa Jacobsa, co ma głębokie konsekwencje dla nich obu. Ich więź przeradza się w pakt, o jakim nawet diabłu się nie śniło, a Jamie odkrywa, że słowo „przebudzenie” ma wiele znaczeń.

Ta bogata, niepokojąca powieść prowadzi czytelnika przez pięć dekad do najbardziej przerażającego zakończenia, jakie kiedykolwiek wyszło spod pióra Stephena Kinga. To arcydzieło Kinga, nawiązujące do twórczości takich wybitnych amerykańskich pisarzy jak Frank Norris, Nathaniel Hawthorne i Edgar Allan Poe.

„Przebudzenie” to kwintesencja horroru. Przygotujcie się na... najlepsze!

 

Num 1 a okazja

                  Piekny duzy album Jonny Deep!

super na prezent,mnostwo zdjec ,informacji

                 ksiega gruba duza okladka twarda

           kup teraz  25 zl      obnizeczka  nowa cena 20 zl

                    johnny-depp-osobisty-album-johnnego,big,316501.jpg

JOHNNY DEPP Osobisty album Johnn`ego Deppa - opis 
Johnny Depp - megagwiazdor kina światowego, reżyser, muzyk. Trzykrotnie nominowany do Oscara. Ekscentryk i romantyk. Współczesny idol buntowników.Ogromną popularność przyniosła mu rola Jacka Sparrowa w serii filmów Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003), Skrzynia umarlaka (2006), Na krańcu świata (2007 oraz Na nieznanych wodach (2011). Kapitan i pirat - wyglądający trochę jak gwiazda rocka - stał się szybko ikoną popkultury. Ten piękny, osobisty album ukazuje Deppa jako niesamowitego aktora i człowieka z krwi i kości - takiego, jakiego kochają miliony fanów. Gandalf.com.pl

 

Num 1 a

                  filizanuska z talerzykiem 

            biala niezwykla  stan idealny

                          ceramika

                   kup teraz 10 zl

2018 europejski biały ceramiczny porcelany kostnej filiżanka kawy ...

Link to comment
Share on other sites

Num 2 i 2 a 

                         dwa zajaczki ceramika

               stan idealny kolor lekki ecru

                      dosc spore

    kup teraz 8 zl za zestaw sprzedane ciocia Jo37 2 sztuki dzikuje pieknie!

lub  4 zl za szt

Figurka ceramiczna zając 13cm biały | ABUD - materiały budowlane

 

Figurka ceramiczna zając 13cm biały | ABUD - materiały budowlane

Link to comment
Share on other sites

Num 3

                       serce ratanowe z zawieszka

                 kolor ecru  stan b dobry

                            uzywane

                   kup teraz 3 zl kupila gucio dziekuje pieknie!za 20 zl!

 

Nadziejka's Content - Page 402 - Dogomania

 

 

Num 3 a

                       dywanik bawelna tkany z fredzlami

           dosc ciezki i dosc gruby

tutaj zdj kolory mojego troszke ladniejsze

stn uzywany cale lata

 ale stan bardzo dobry

ozdobi kazde pomieszczenie i fotel czy kanape

doskonale do prania w pralce

 wymiary

kup teraz 19 zl  obnizeczka  nowa cena 14 zl

                 

TRANGET Dywan tkany na płasko, ręczna robota Różne odcienie ...

Link to comment
Share on other sites

Num 4 i 4 a

                  biale serce ceramika  2 sztuki

                      dosc spore bardzo piekne

              stan idelany

                        kup teraz 4 zl 1 szt

                     kup teraz  8 zl dwa serduszka obnizeczka  6 zl 

Nawilżacz powietrza na grzejnik 320 SERCE BIAŁE METROX ...

 

Nawilżacz powietrza na grzejnik 320 SERCE BIAŁE METROX ...

Link to comment
Share on other sites

               Iza kiyoshi uratowalal malenka 

 wiesci z wateczku ;

Oj musze. Kto ma fb może widziała już ok. tydzięń temu posty o starutkiej zaglodzonej i skrajnie odwodnionej suni którą zabrałyśmy z łaki w jednej z wsi naszej gminy.

Zgłoszenie samo w sobie było mocno mylące tzn. Pan który zadzwonił podał informacje że na łace przed jego domem od ok. tygodniea znajduje się pies, który co jakiś czas mocno wyje/ ujada. Pan próbował podejść, bo chociaż chociaż kromke chleba mu dać, ale pies jest agresywny, rzuca się z zębami i Pan się boi. Pies podobno taki średni.

Telefon w gminie odebrała moja koleżanka, była już 15ta więc pracownik z gminy był już niedostępny. Uznałyśmy, że mamy do czynienia z psem powypadkowym, więc sprawa jest pilna. Po pracy udałyśmy się tam zaopatrzone w koce, rękawice, ja nawet wzięłam gaz na wypadek gdyby jednak pies próbował nas ugryść...

NO cóż...trawa po kolana jak wzrokiem siegnąć psa nie widać, ale koleżanka jakoś zagwizdała czy zawołał i usłyszałyśmy ten skowyt. SZybko pobiegłyśmy i tam.....to co zaraz zobaczycie na zdjęciach. Zobaczyłyśmy sunie, która już nawet nie miała siły wstać. BYło ok. 19tej jak dojechałyśmy do przytuliska, dałyśmy jej karme i wode i od razu telefon do weta, Kazał przywieśc następnego dnia na kroplówki

lili.jpg.d737af91b0c56c33dab7bdd6d93d9bb6.jpg

lili3.jpg.9edb69c48c3b684f81fc66e9d25fda6a.jpglili4.jpg.6a4bd7837565bcb9b7714d20a12038b8.jpg

 

Sunia pod kroplówkami spędziła 5 czy 6 dni w lecznicy. Młodsza Pani wet (córka tego naszego gminnego weta) opiekowała się nią, karmiła, podłaczała kroplówki, wymieniała podkłady, wyprowadzała na trawe, okrywała kocykami. Po tych kilku dniach jej decyzja była jedna- sunia już może wyjść z lecznicy, ale NIE do schroniska, nie wróci tam do formy, a jej życie może byc w niebezpieczeństwie, musicie znaleść tymczas

 

Koleżanka błagała wszystkich psiolubów których znamy w okolicy, chociaż o kilka dni tymczasu dla tej kruszyny. Odsyłano nas np. do ADY do Przemyśla, bo tam może przyjmą, albo w inne dziwne miejsca. Na fb zgłosiły się jakies tymczasy, ale u osób które ja raczej uznaje za zbieraczy tzn. osoby które mają po 40 psów i jeszcze babinke by wzięły....

NIe zgodziłam się. Załamana już do reszty zadzwoniłam do Anecik. Jej decyzja była natychmiastowa, da schronienie. Arek wczoraj umówił się ze mną w połowie drogi na przekazanie suni.

101340083_3081834448573209_1894372682556

Link to comment
Share on other sites

                Cala dusza modlimy za malenka babunie 

 wiesci z wateczku ciag dalszy:

Od wczoraj sunia u ANety i jestem wreszcie spokojna, bo wiem, że ANeta kocha pieski, a zwłaszcza ma słabość do taki bid. Jak sama ANeta powiedziała, na widok tej małej same łzy się cisną, to bida nad bidy....

Na razie Aneta musi ją karmić 4 razy dziennie i okrywac kocykami gdyby marzła. Potem trzeba będzie powtórzyć badania krwi. Szczepienia i cokolwiek innego odpada w tym stanie. Szukam jej domu, ale- nie będę ukrywać- SZUKAM POMOCY FINANSOWEJ.

Nie planowałam tej suni. Myślałayśmy z koleżanka że wróci do nas na kojce...ale ...nie mogłyśmy pozwolić by przez nas nie dostała szansy.

Zakładam ten wątek z nadzieje...może na jakieś deklaracje, jeśli nie- to na fanty na bazarek...Musze uzbierać 350 zł na miesiąc plus wet....(reszte za hotelik dokłada tutaj osoba z gminy)....Wczorajszy transport opłace sama....ale na więcej będzie mi po prostu cięzko bez pomocy.....

lili23.jpg.2038e7c740ffbccf368fd54387d7af60.jpglili22.jpg.4327366af2793e149a1dc45fd006be4c.jpg

Link to comment
Share on other sites

                      Stokrotki Dobreduszki 

prosimy o kzadenki grosz 

                                        o Cegielenki 

             Bunia nie ma  nic pieniazka

                                  zapraszam z calego serducha 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Poproszę 2 i 2a.

                                 Dziekuje Dziekuje Pieknie Ciociu

Mam do wysylki dla Ciebie troche rzeczy z kilku starszych juz bazarkow

       Razem wszystko spisze i razem wysle 

                                                      Dziekuje Najmocniej                    

                              Elephant & Bunny | Cute drawings, Art, Drawings

                

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, sue napisał:

Zaglądam z zaproszenia, śliczny bazarek i jak szybko:)

Biedna psinka, ma takie smutne spojrzenie. Będzie już lepiej, pieseczku

                 Witaj Aniu witaj serce

                                        Modlimy o babunie o wszystkie istotki

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Jo37 napisał:

Poproszę 2 i 2a.

                                 Joasiu pozdrawiam 

                      odszukalam nasze starsze pw

             alez mnostwo mnostwo linkow i wiekszosci juz wszystko wyslane Tobie

            ale jeszcze szukam bazareczkow z ktorych nie wyslane

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...