Jump to content
Dogomania

Zakończony r o z l i c z a m y. ZAPRASZAMY Już otwarte. czas zacząć kolejny bazarek! Ubrania codzienne i do teatru oraz SREBRNA BIŻUTERIA na każdą okazję. Do 9.08. godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Livka napisał:

A ja już czekam na kolejny bazarek :)

Będzie wkrótce  :)   Mam fanty tylko muszę rozgryźć jak w nowym telefonie przesyła się zdjęcia na komputer. Gdy łączę  kabelkiem telefon z komputerem, to rozpoczyna się ładowanie telefonu i nie widać innej opcji  :(

Czy ktoś ma może telefon motorola?

Link to comment
Share on other sites

wróciłam z Pimpetką od weta posłuchał jej serduszka i zakwalifikował na ząbki , morfologię zrobiłam z Blusią razem z tamtego rachunku ale niestety umówiłam się z pania dr. że robi za pół ceny bez rachunku , Nie mam jeszcze tyle zeby zrobić za te 400 zeta wiec się zgodziłam dzis zapłaciłam 60 zł za wizyte i jutro ją zrobią będę już od jutra akceptować jej buziaki bo na razie odmawiam . No bedę miała z głowy te najnowsze sunie z zębami bo w tej hodowli to nie czyszcza zębów , zawsze musiałam sama czyccić tak jak np Blusia 6 zębów straciła bo ma 12 lat a ngdy jej nie robiono ząbkw. 11.jpg
to rachunek z dziś , jutro niestety dla dobra suni nie bedzie rachunku ale za to Pimpunia nie musi czekać na nastepne pieniążki ,. Pimpetka bardzo wam dziekuje za pomoc

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pimpeta juz po, jest szczerbata z przodu został jej jeden ząb przedni i jeszcze 2 z tyłu straciła. Narkozę zniosła źle bo nie chciała zasnąć z nerwów , pewnie hrmony stresu niepozwalały dopiero zasnęła jak ja zostawiono sama w klatce , No ale też przyszła sama o własnych nogach nie chciała nosidełka . No i od razu dałam jej buziaka. teraz śpi.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, themagda napisał:

Pimpeta juz po, jest szczerbata z przodu został jej jeden ząb przedni i jeszcze 2 z tyłu straciła. Narkozę zniosła źle bo nie chciała zasnąć z nerwów , pewnie hrmony stresu niepozwalały dopiero zasnęła jak ja zostawiono sama w klatce , No ale też przyszła sama o własnych nogach nie chciała nosidełka . No i od razu dałam jej buziaka. teraz śpi.

Pełnia szczęścia  :)  Buziaki ode mnie dla Pimpetki  :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, themagda napisał:

Nie wyobrazacie sobie jak Pimpeta si,e dorwała wreszcie do buziaczkowania to ja teraz sie wykręcić nie mogę jestem buziakowana co minutę, ale stwierdzam że ona mnie kocha i teraz to widać. Takie to dla mnie przyjemne.

Dla niej pewnie też  :)  Nareszcie może całować pańciusię  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...