Jump to content
Dogomania

Zakończony r o z l i c z a m y. ZAPRASZAMY Już otwarte. czas zacząć kolejny bazarek! Ubrania codzienne i do teatru oraz SREBRNA BIŻUTERIA na każdą okazję. Do 9.08. godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

23 minuty temu, tomcug napisał:

mam tylko pytanie, czy za przesyłkę płacimy oddzielnie, czy doliczamy do kwoty z bazarku?

Należność za fanty i przesłanie wpłata na to samo konto. Razem, czy osobno zależy od wpłacającego  :)

Link to comment
Share on other sites

Elik to ubranko dla pieska nikt go nie chce juz  od dawna jak będziesz wysyłać Aldrumce czy Nesiowatej to dołóz, to dla mnie przecież ja teraz mam gruba Blusie i na nia będzie pasować. Czy rzeczy mdk8 i agat21 to odbierze Aldrumka u mnie czy wysłać do ciebie?  to będzie ogromna paka wiec jak ktos moze odebrać to bym wolała bo paka kosztuje zwłaszcza wielka

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, themagda napisał:

Elik to ubranko dla pieska nikt go nie chce juz  od dawna jak będziesz wysyłać Aldrumce czy Nesiowatej to dołóz, to dla mnie przecież ja teraz mam gruba Blusie i na nia będzie pasować. Czy rzeczy mdk8 i agat21 to odbierze Aldrumka u mnie czy wysłać do ciebie?  to będzie ogromna paka wiec jak ktos moze odebrać to bym wolała bo paka kosztuje zwłaszcza wielka

odbiorę tylko proszę podziel je na osobne pakunki

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, themagda napisał:

Czy rzeczy mdk8 i agat21 to odbierze Aldrumka u mnie czy wysłać do ciebie?  to będzie ogromna paka wiec jak ktos moze odebrać to bym wolała bo paka kosztuje zwłaszcza wielka

Madziu, ty czytaj watek, tu wszystko jest napisane.

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, themagda napisał:

A jeszcze Nesiowatej wiszę 4 zł i jak bys od niej brała szmalec to odejmij z mojego

Madziu, nie chcę robić sobie w finansach zamieszania. Zysk z bazarku będzie dla Ciebie ileś tam, a ja wyślę Ci 4 zł mniej?  Z kolei Nesiowata przeleje o 4 zł za mało?  Za jakiś czas nie będę pamiętać z jakiego powody.   Nesiowata będzie u Ciebie po swoje fanty więc dasz Jej wtedy te 4 zł Madziu.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, BORYSboxer napisał:

Nr 102 nie nalezy do mnie bo zostalam przelicytowana ;)

Dołożyłam Wam obiema  :) 


Przepraszam          576256518_przepraszam2.jpg.cd8d73aeb909b06398e929c46b5c07d9.jpg       i dziękuję za czujność. Odejmuję od Twojej należności 15,00 zł. 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, DarkWater napisał:

ja poproszę Inpost albo paczkę w Ruchu

Bardzo dziękuję za adresik  :)

13 godzin temu, DarkWater napisał:

a ja dostanę PW z wytycznymi i nr konta? nie byłam na dogo kilka lat

Nie wiem jak to się stało, że nie dostałaś PW z rozliczeniem. Może masz zapchaną skrzynkę?  Wysłałam ponownie. Proszę daj znać czy dostałaś.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Radek napisał:

Tak się nieśmiało przypomnę. Żeby nie umknęło;)

Oczywiście Radeczku  :)  Jakżeby NIE  :)

Czy przysłałeś już potrzebne dane? Twoje fanty mogę wysłać choćby już, bo są u mnie   :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Oczywiście Radeczku  :)  Jakżeby NIE  :)

Czy przysłałeś już potrzebne dane? Twoje fanty mogę wysłać choćby już, bo są u mnie   :)

Mogę się poprawić z wysyłką danych trochę późniejszym popołudniem? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...