Jump to content
Dogomania

Zakończony r o z l i c z a m y. ZAPRASZAMY Już otwarte. czas zacząć kolejny bazarek! Ubrania codzienne i do teatru oraz SREBRNA BIŻUTERIA na każdą okazję. Do 9.08. godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

13 godzin temu, Aldrumka napisał:

 

 i jeszcze te kozaczki ne 117 jaka długośc wkładki i szerokość  (lub obwód) u góry

 

Te kozaczki są akurat w Krakowie :)

Na bucie jest napisany rozmiar 39. Długość wkładki w przypadku kozaków trudno jest zmierzyć wewnątrz. Zmierzyłam po podeszwie odejmując po 1 cm w palcach i w pięcie - 25 cm.
Na wysokości łydki 42 cm, obwód wynosi 38 cm.
Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo dzisiaj wracamy na działkę i chciałabym wiedzieć, czy mam je ewentualnie zabrać, bo tam będę robiła wysyłkę.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Te kozaczki są akurat w Krakowie :)

Na bucie jest napisany rozmiar 39. Długość wkładki w przypadku kozaków trudno jest zmierzyć wewnątrz. Zmierzyłam po podeszwie odejmując po 1 cm w palcach i w pięcie - 25 cm.
Na wysokości łydki 42 cm, obwód wynosi 38 cm.
Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo dzisiaj wracamy na działkę i chciałabym wiedzieć, czy mam je ewentualnie zabrać, bo tam będę robiła wysyłkę.

poprosimy za 10 zł

czy pamiętasz, że wysyłka będzie wspólna z poprzednim bazarkiem i uxmal więc może nie musisz zabierać :)

a te spodenki dziewczęce masz na dzialce ?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aldrumka napisał:

poprosimy za 10 zł

czy pamiętasz, że wysyłka będzie wspólna z poprzednim bazarkiem i uxmal więc może nie musisz zabierać :)

a te spodenki dziewczęce masz na dzialce ?

Pięknie dziękujemy za pomoc dla psiaczków     619334656_kwiatki6.gif.7bbacd1599c51f3f3188f034cc4fdc48.gif

Muszę zabrać, bo z Krakowa nic nie wyślę. Nie mam tu pudeł, a poza tym właśnie wróciliśmy z psiakami od weta i będziemy wracać na działce.

O wspólnej wysyłce z uxmal pamiętam :)

Spodenki dziewczęce są na działce  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, themagda napisał:

Myślę ze nie bedzie za duży mierzyłam na rozciągnięciu i na zewnątrz w środku jest podszewka i trochę węziej , jest ładny warto wziać zawsze możesz oddać . 

Ale za duży na córkę, bo ten kolorek to nie dla mnie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...