Jump to content
Dogomania

Zakończony r o z l i c z a m y. ZAPRASZAMY Już otwarte. czas zacząć kolejny bazarek! Ubrania codzienne i do teatru oraz SREBRNA BIŻUTERIA na każdą okazję. Do 9.08. godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

45 minut temu, AlfaLS napisał:

Poproszę o wymiary spodni nr 126, spodni nr 136 i nr 75 za 4 zł.

Witamy cieplutko i z żalem muszę powiedzieć, że na najbliższe dwa dni jest to zadanie niewykonalne, a to z tego powodu, że fanty są na działce, a ja do środy w Krakowie. Przykro mi, ale tak funkcjonuję, że od czasu do czasu muszę jechać do domu. a  nie jestem w stanie wozić z sobą fantów tam i z powrotem. Jeśli nie będę padnięta to zmierzę spodnia we środę, a najpóźniej w czwartek.

Przepraszam, że nie mogę od razy odpowiedzieć.

Lawenda zapisana    1466974204_kwiatki9.gif.4ca75d0023a845b97020f0908e32aad5.gif

Link to comment
Share on other sites

No to i ja witam bardzo serdecznie i zaprasam jeszcze na zakupy, fanty tanie ciuchy nie są takie marne jak na zdjęciach sa lepsze i jeszcze duzo zostało tych lepszych niektre bawełna len za takie ceny to warto kupić , dwie ramonezki w sklepie po 200 zł a moze pasuja na córkę , jeszcze przemyślcie bo będę miała malowanie mieszkania i będę musiała je wyrzucić a szkoda na prawdę to dobre ciuchy a Pimpeta potrzebuje juz ma zrobiona morfologię razem z Blusią więc juz będzie taniej a paszcza w stanie z,lym bo jadała kupy i w tym kamieniu na zębach ma pewnie jkis resztki kup i dlatego taki ryjek smierdzący ma , niech by już ten pyszczek nie miałntakiego syfu w środku. a nawet 2 zł się lczy przecież. Zapraszam 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

To poproszę jeszcze 122 A i B za CW. Będę miał na wymianę:)

Dzięki wielkie Radeczku        buziaczki-5.gif.9cc4a6508312e49f0b0f80f9bd8ec39a.gif    

Będziesz zadowolony i Twoja Połówka także, bo to bardzo ładne bieżniki, tanie, a i koszt transportu rozłoży się na większą ilość fantów i będzie znośniejszy  :)     

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, themagda napisał:

 Pimpeta tez zaprasza

Dla Pimpety tu jesteśmy:)

5 godzin temu, Kamila Proc napisał:

brawo Wuj

Dziękuję za słowa uznania.

4 godziny temu, Aska7 napisał:

 to pojutrze przez 18 dni moje ukochane Bałkany. Tylko wifi od czasu do czasu : )

Miłego wypoczynku.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

poprosze o wymiary nr 98 i 136A

 i jeszcze te kozaczki ne 117 jaka długośc wkładki i szerokość  (lub obwód) u góry

 

już doczytałam, ze info bedzie po środzie :)

Witaj  :)

 Wymiary 117 i 136 A podam ja, zgadza się we środę po południu lub we czwartek, a poz 98 poda themagda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...