Jump to content
Dogomania

Zakończony r o z l i c z a m y. ZAPRASZAMY Już otwarte. czas zacząć kolejny bazarek! Ubrania codzienne i do teatru oraz SREBRNA BIŻUTERIA na każdą okazję. Do 9.08. godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

9 godzin temu, elik napisał:

Witaj Agatko  :)  Odczarowałaś bazarek. Bardzo dziękujemy za przybycie i pomoc psiaczkom   303094445_kwiatki6.gif.13fd7211f698f0ef6bd612354ac0eb5c.gif

No proszę, "nie znałam swego męstwa" - że prawie zacytuję Zagłobę :D Bardzo się cieszę, niech zwierzaczki uzbierają że ho ho! :D

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, agat21 napisał:

No proszę, "nie znałam swego męstwa" - że prawie zacytuję Zagłobę :D Bardzo się cieszę, niech zwierzaczki uzbierają że ho ho! :D

Widocznie nadszedł czas, żebyś go poznała  :)   Podobno wszystko w swoim czasie :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, yucca napisał:

Dziękuję za zaproszenie, niestety mogę tylko podrzucić bo ciuszki na mnie za duże :( A strasznie żałuję bo są przepiękne :(

Dziękujemy za odwiedziny i gorąco zapraszamy na następne  :) Podrzucanie, to też pomoc dla psiaczków  :)

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Radek napisał:

W niedzielne popołudnie również warto zajrzeć. 

Oczywiście, bardzo serdecznie zapraszamy.

Ja za chwilę będę się pakować i jazda do kraka do środy. Dla ścisłości nie tyle SIĘ pakować, co towarzystwo psio kocie. Dzisiaj więc już chyba mnie nie będzie, ale jest tyle super bazarkowiczów, którzy nie pozwolą spaść bazarkowi zbyt nisko  :)  Mam taką nadzieję.

Bożenko kochana, współtwórczyni,  pozostawiam bazarek w Twoich godnych rączętach  :)

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Negra & Anna napisał:

proszę 147. Srebrne kolczyki za 20 zł

 

4 minuty temu, Gabi79 napisał:

Eluniu, dziękuję za zaproszenie.

Ciuszki, które bym chciała już sprzedane, albo za małe lub za duże, chyba czas zacząć odchudzanie.

Puki co poproszę kolczyki nr 146 za wyw.

Witajcie Dziewczęta :)

Bardzo dziękujemy :) 

Jak Elik wróci, to wszystko pozapisuje :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...