Jump to content
Dogomania

Zakończony r o z l i c z a m y. ZAPRASZAMY Już otwarte. czas zacząć kolejny bazarek! Ubrania codzienne i do teatru oraz SREBRNA BIŻUTERIA na każdą okazję. Do 9.08. godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

A może jeszcze by ktos cos kupił fanty są przecież tanie , bo Pimpetka czaeka z ryjkiem na czyszczenie a ona ma gorsze brudy bo kiedy kupy jadała i w tym kamieniu jest straszny syf nawet zapach z paszczęki gorszy niz u jakiegokolwiek psa a już bardzo dłgo kupy nie zjadła więc to siedzi w tym kamieniu nazębnym, tak chcę juz żebyy z niej to zdjęli.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Wilma napisał:

O, nie ma to-tamto! :D

112 w opcji KT proszę! 8-)

No proszę to się nazywa determinacja  :) Pilnujesz swego  :)  Bardzo dziękujemy   kwietki.jpg.55e1d2e5d7793212aa435915842a9a5a.jpg

Pewnie już wiesz kiedy, na jaką okazję ją założysz  :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, tomcug napisał:

Dzień dobry

Poproszę w opcji Kup Teraz 139. Kiedy Ciebie zabraknie,  145. Dość duże kolczyki srebrne, 169. Elegancka kosmetyczka.

150. Kolczyki srebrne z kryształem Swarovskiego za 26 zł poproszę.

Witamy cieplutko i serdecznie dziękujemy za udział w licytowaniu i pomoc psiaczkom  1564752485_kwiatki6.gif.14708ef9202eea211e2cd5004fd3c65a.gif

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, tomcug napisał:

Dzień dobry

Poproszę w opcji Kup Teraz 139. Kiedy Ciebie zabraknie,  145. Dość duże kolczyki srebrne, 169. Elegancka kosmetyczka.

150. Kolczyki srebrne z kryształem Swarovskiego za 26 zł poproszę.

Elu  nr 145, 139,169 kupione KT :) 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, tomcug napisał:

Eliczku, ja chciałam w opcji KT jeszcze 139. Kiedy Ciebie zabraknie,  145. Dość duże kolczyki srebrne.

Przepraszam Cię najmocniej    907959998_kwiatki9.gif.ba52d7d819cd6119e7679e218fdc0350.gif       oczywiście ma być KT i jest, bo czerwonym kolorem zaznaczam opcję K.T. licytacja kolor niebieski. Przez pomyłkę napisałam licytacja, zamiast K.T.  Już zmieniam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...