Jump to content
Dogomania

Przytulisko Czermin. Malutka babinka na granicy życia i śmierci-pod opieka w PsiArek. A teraz ma nowy DOM pod Puławami <3 O KUBUSIU od strony 12.


Recommended Posts

8 minut temu, Malgoska napisał:

ale śliczna; podobna do mojej suni trochę; jaka ona jest duża?

maluteńka, waży teraz ok 4,5 kg docelowo myśle, że 6-7 kg to będzie jej waga, jest taka jamniczkowata na króciutkich łapkach

9 minut temu, agat21 napisał:

Miód w serce takie zdjęcia ❤ i filmik oczywiście też! Tak dzielnie sobie drepcze :) 

tak, jest bardzo dzielna, niesamowicie jest patrzeć jak wraca do formy <3

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Nesiowata napisał:

Ona zmienia się z dnia na dzień...

tak...dokładnie tak  :) coraz lepiej chodzi, ma takie bystre oczka ANeta mówi, że wpatrzona w nich, nawet nauczyła się żebrać :)

Trzeba tylko weterynaryjnie ogarnąć bo nic nie ma- odrobaczenia, szczepienia, skóra...ale jeszcze poczekamy do następnego poniedziałku...

Kilka nowych zdjęć z dzisiaj :)

101196314_274465663676258_72826280355121101564649_259276145187895_51386491538400

 

i tu- patrzcie- Bunia ma koleżanke- Shirke :)

101255229_906351469834169_26088685040230

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bunia ma niesamowite szczęście, dziś weszłam na konto i okazało sie że duuzo osób myśli o Buni...Oto wpłaty/ cuda się dzieją <3

  • Hanna J - 100 zł (31.05)  i 50 zł (1.06)  (To adopcyjna "babcia" naszego Ząbka z przytuliska )
  • Ania G-R- 70 zł (1.06)
  • Aldrumka- 20 zł (1.06)
  • Bou- 30 zł (1.06)
  • Sybil 20 zł (1.06)
  • Mimis 50 zł (1.06)
  • Anula 50 zł (1.06)
  • Patrcycja 96 45 zł (deklaracja V-VII)
  • Paulina O. (DS naszego Ząbka z przytuliska) 150 zł na weta (1.06)

Jestem w szoku!! Bunia ma mega Dzień Dziecka :D <3

DZIĘKUJE WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA <3 <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Gabi79 napisał:

Bunia jest przecudowna, do zacałowania

tak :)  jest naprawde słodziutka. Chwile dziś rozmawiałam z Aneta i mówiła, że mała robić mega postępy, zaczyna się specjalizować w żebraniu :) z zainteresowaniem ogląda TV :) nasłuchuje dżwięków z laptopa. Po domku chodzi juz swobodnie, od legowiska do legowiska- na każdym się na chwilke położy, zdrzemnie i idzie do następnego :)

Na zewnątrz nie lubi zbyt wychodzić. A już najbardziej nie lubi mokrej trawy...jak tylko wyczuje pod łapkami to aż się wzdryga..:)  może jej się kojarzy z tym czasem gdy leżała bezbronnie pośró tej wysokiej mokrej trawy...nie wiem, tak pomyślałam.

Aneta mówi, żeby ją ogłaszać, jeden olx juz ma, a więcej zrobie od poniedziałku przyszłego po wizycie u weta, gdy będe wiedzieć mniej więcej co pisać...:)

Link to comment
Share on other sites

Chyba niektóre psiaki tak mają z mokrą trawą. Lala ledwo poczuje nosem wilgoć w powietrzu - nosa nie wystawi za drzwi.Czasem zdecyduje się (widocznie jest bardzo, bardzo zmuszona do tego przez własny organizm) to stawia łapki jakby chciała przefrunąć. Śmiesznie to wygląda. Nesia nie ma z tym żadnych problemów,. Pamiętam Azę. Była u mnie od 6-tygodniowego szczeniaka. Od początku wszystkie kałuże zaliczała jak czołg, nie można jej było upilnować.  Żyła prawie 17 lat. I dopiero ostatnie kilka lat nauczyło ją, że mokre warto omijać. 

A może faktycznie zbyt dobrze pamięta trawę, zwłaszcza mokrą i kojarzy jej się z bezdomnym życiem?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...