Jump to content
Dogomania

Przytulisko Czermin. Malutka babinka na granicy życia i śmierci-pod opieka w PsiArek. A teraz ma nowy DOM pod Puławami <3 O KUBUSIU od strony 12.


Recommended Posts

19 minut temu, Poker napisał:

kiyoshi, nigdy nie wysyłałam Inpostem. Może się nauczę.

ja się nauczyłam pierwszy raz jak wysyłałam do Ciebie :) to super wygodne i szybkie, naprawde. Wydrukowałam nalepke w domu- 3 minuty, w paczkomacie- 1 minuta i nadane. Genialne po prostu. Na poczcie nie będe więcej stać- dziekuje

31 minut temu, Anula napisał:

Podeślę 50zł dla cudnej niuni.

dziękuje Anula...i obraz i jeszcze dyszki...babinka ma szczęście że tyle dostaje i ja też...jak zawsze - na dogomanie moge liczyć

 

Anetka jeszcze przed chwilą dzwoniła, że Bunia śpi dużo, na trawke jak się ją wyniesie to się załatwi potupta ido ciepła, do domu...znowu śpi..je..i śpi..Takie cykle...bidusia straszna :( Aneta mówiła, że wieczorami już trzeba jej kubraczek zakładac na te wyjścia na siku bo marznie....:(

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Anula napisał:

Fajnie,że Aneta dba o Bunię.Zaklada jej kubraczek to super.Ona jest chudzinka i być może ma anemię to jej jest zimno.

tak, ma lekką anemie, tak wyszło z jej badań krwi które wstawiłam na poprzedniej stronie chyba w 2 czy 3 poście.....

8 godzin temu, Malgoska napisał:

boże jaka bidunia; dobrze, że już bezpieczna

Dzięki, że jesteś :) na razie bezpieczna...wolałabym żeby została w hoteliku lub gdyby znalazł się jakiś BDT, to tam....bo nie wyobrażam sobei już teraz jej powrotu do kojca, ale tu niestety zalezy wszystko od pieniędzy...nie wiem ile sunia będzie dochodzić do siebie i kiedy znajdzie dom,nie wiem co wyjdzie weterynaryjnie, chociaż wierze, że tu będzie ok, bo te jej pierwsze wyniki są w miare dobre jak na taki stan....

Trzeba szukać domu lub BDT....i zbierać pieniązki

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Poker napisał:

A jaki  jest powód oprócz finansowego , że piszesz o BDT ? Na razie jest bezpieczna. Nawet takie babcie znajdują DS. Trzeba poczekać i nie przerzucać małej tu i tam , chyba że będą ważne powody.

tak tak..oczywiście Poker...dla mnie ona ma najlepiej u ANetki, wiem że w razie Aneta pojedzie do weta, i karmi i tuli i okrywa, i dziś chce troszke dłużej z nią potuptać żeby te mięśnie troszke się rozchodziły

BDT myśle tylko z przyczyn finansowych, ale to by musiał być ktoś zaufany. Przede wszystkim szukam domu stałego.

Ostatnio taki staruszek jak był u nas- tylko o tyle w lepszym stanie że chodził bez problemu, to znalazł szybko dom i to bardzo fajny u dość młodej dziewczyny która z racji pracy nie miała czasu na aktywnego psa. Także....wierze, że i tu ktoś się zlituje, zresztą  Aneta tez jest dobrej myśli co do szans na adopcje

 

A ja przeszukuje jeszcez dom co moge sprzedać :D :D

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

tak tak..oczywiście Poker...dla mnie ona ma najlepiej u ANetki, wiem że w razie Aneta pojedzie do weta, i karmi i tuli i okrywa, i dziś chce troszke dłużej z nią potuptać żeby te mięśnie troszke się rozchodziły

BDT myśle tylko z przyczyn finansowych, ale to by musiał być ktoś zaufany. Przede wszystkim szukam domu stałego.

Ostatnio taki staruszek jak był u nas- tylko o tyle w lepszym stanie że chodził bez problemu, to znalazł szybko dom i to bardzo fajny u dość młodej dziewczyny która z racji pracy nie miała czasu na aktywnego psa. Także....wierze, że i tu ktoś się zlituje, zresztą  Aneta tez jest dobrej myśli co do szans na adopcje

 

A ja przeszukuje jeszcez dom co moge sprzedać :D :D

 

też cos zrobię jak skończę obecny

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Naszykowałam juz pakę ok 12 kg. Nie wiem do ilu można wysyłać InPostem.

Już wiem. Opłaciłam i wieczorem nadam.

 

1 godzinę temu, Malgoska napisał:

też cos zrobię jak skończę obecny

bardzo Wam dziękuje <3

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Malgoska napisał:

Ekspertka Inpostu. Mnie też tym pozytywnie zaraziła. Koniec z poczta, tylko wtedy jak musze.

oj tak, ja też w 100% przenosze się do InPostu. Z pocztą, z kurierami miałam dużo kłopotów a tu....extra :)
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2020 o 14:12, kiyoshi napisał:

 

 

@Kiyoshi,wpłaciłam cosik na Bunię...

jest cudnym uszatkiem,oby jej sie poszczęściło.I tak sobie myślę,że ona wcale nie musi być taka stareńka - te wyniki badań są prawie dobre,zaćmy nie ma,porusza się słabo,ale to może niekoniecznie artretyzm...Czas może zweryfikuje ocenę jej wieku.Cudna,ufna, okocykowana :) Sunia...Dzięki za to Opiekunce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, bou napisał:

@Kiyoshi,wpłaciłam cosik na Bunię...

jest cudnym uszatkiem,oby jej sie poszczęściło.I tak sobie myślę,że ona wcale nie musi być taka stareńka - te wyniki badań są prawie dobre,zaćmy nie ma,porusza się słabo,ale to może niekoniecznie artretyzm...Czas może zweryfikuje ocenę jej wieku.Cudna,ufna, okocykowana :) Sunia...Dzięki za to Opiekunce.

dziekuje :) właśnie widziałam na koncie że sa jakies dwie wpłaty tylko nie wiem od kogo :D będe rozliczam później- dziekuje

Ja też myśle, że wet przesadził z tymi latami... ona nie wygląda faktycznie az tak staro, wykręcona jest leżeniem długi czas w jednej pozycji, zęby jej oglądałam i na pierwszy rzut oka sa ładne, oczy były zacmione, ale tak jest przy odwodnieniu, Reksio też miał granatowe zamglone oczy które mocno go postarzały...NO i słusznie zauważyłas, te wyniki i tak ma dobre- wątroba, nerki są ok, lekka anemia, lekki stan zapalny, płytki krwi tez zauważyłam, że zawsze się podnoszą o tych zagłodzonych, odwodnionych zwierząt...Nie wiem po jakim czasie będzie miała sens powtórka tych badań???

Aneta wczoraj dzwoniła, że sunia juz żwawsza, tupta sobie i już w pełni utrzymuje równowage, siusia na zawołanie tzn. Aneta ja bierze z kenela na ręce, stawia na trawe i od razu jest siuu a chwile potem kuu :) :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...