Jump to content
Dogomania

Przytulisko Czermin. Malutka babinka na granicy życia i śmierci-pod opieka w PsiArek. A teraz ma nowy DOM pod Puławami <3 O KUBUSIU od strony 12.


Recommended Posts

Dnia 19.12.2021 o 14:22, jankamałpa napisał:

smutne to wszysto mam wrażenie, że tak ogólnie to cofneliśmy się w rozwoju 😞 . A schronisko w W nadal działa, dziś dostałam info o jednym psiaku, którego ogłaszałam ,że już zabrany z tamtąd, ale sprawa oparła się aż o prokuratora  bo nie chciei wydać psa. Czyli nic się  nie zmieniło chyba :(.

Z tego co czytałam na fb to Pogotowie szykuje się by odebrać psy, ale póki nie zbiorą pieniędzy (a mają już prawie milion) no to ich nie zabiorą.....A co dalej tego już nie wiem:(

 

 

A u mnie ok, trochę mniej mnie na dogo bo taki plan, żeby jednak zadbać o siebie...zapisałam się na dodatkowe zajęcia wieczorne, no i przytulisko które w tym roku pęka w szwach...A dogo świetnie sobie radzi beze mnie 😉

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 14:32, kiyoshi napisał:

Z tego co czytałam na fb to Pogotowie szykuje się by odebrać psy, ale póki nie zbiorą pieniędzy (a mają już prawie milion) no to ich nie zabiorą.....A co dalej tego już nie wiem:(

 

 

A u mnie ok, trochę mniej mnie na dogo bo taki plan, żeby jednak zadbać o siebie...zapisałam się na dodatkowe zajęcia wieczorne, no i przytulisko które w tym roku pęka w szwach...A dogo świetnie sobie radzi beze mnie 😉

 

🙂 Dogo bez ludzi nie istnieje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 14:32, kiyoshi napisał:

Z tego co czytałam na fb to Pogotowie szykuje się by odebrać psy, ale póki nie zbiorą pieniędzy (a mają już prawie milion) no to ich nie zabiorą.....A co dalej tego już nie wiem:(

 

 

A u mnie ok, trochę mniej mnie na dogo bo taki plan, żeby jednak zadbać o siebie...zapisałam się na dodatkowe zajęcia wieczorne, no i przytulisko które w tym roku pęka w szwach...A dogo świetnie sobie radzi beze mnie 😉

 

Kiyoshi, dogo może i sobie radzi, ale z Tobą jest zdecydowanie lepszym miejscem 🙂

Ale bardzo dobrze, że chcesz zadbać o siebie, to bardzo ważne i mam nadzieję, że efekty szybko odczujesz. Szkoda, że przytulisko znowu przepełnione, strasznie smutne czasy nastały, zwierzęta też na tym cierpią.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 4.02.2022 o 17:43, jankamałpa napisał:

Czy Czokuś i Heban nadal czekają na dom?

cześc słońce..dzięki że pytasz. Ostatnio dwie sunie pojechały do adopcji- Lara i Zojka (była krótko, porzucona przez włascicelke), na stanie mamy nadal: Hebana, Czokusia, Kajtusia i Atme..i od wczoraj nową przemiła sunie w typie jadgteriera.

 

 

aaa.. i jeszcze ra staruszka owczarka z poprzedniej strony znalazła dom blisko przytuliska 🙂 i ta druga owczarka została na stałe u Pani do której sie przybłąkała

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...