Jump to content
Dogomania

Przytulisko Czermin. Malutka babinka na granicy życia i śmierci-pod opieka w PsiArek. A teraz ma nowy DOM pod Puławami <3 O KUBUSIU od strony 12.


Recommended Posts

14 minut temu, Poker napisał:

na jakie konto wpłacić?

Mówiłam , że dr Szczypka jest super.

możesz albo na moje a ja przeleje na pomagam.pl, albo od razu na pomagam.pl.

Tak- jest super, naprawde. Nawet dziś dał nam zniżke prawie 100 zł.....A niewiele brakowało byśmy szukały innego weta...

DZIĘKUJE

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

możesz albo na moje a ja przeleje na pomagam.pl, albo od razu na pomagam.pl.

Tak- jest super, naprawde. Nawet dziś dał nam zniżke prawie 100 zł.....A niewiele brakowało byśmy szukały innego weta...

DZIĘKUJE

 

Iza, a te zbiórki, nie pobierają jakiegoś procentu od kwoty?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mar.gajko napisał:

rozesłałąm też linka, po koleżankach z pracy, wszak to braciszek mojego Reksia.

tak...ale wydaje mi się, że za czasów Reksia Kubusia jeszcze u nas nie  było (trafił do nas w czerwcu 2018) ...mieszkał na początku w kojcu obok tego gdzie był Reksio...ale wtedy była juz tam Dejzi i jej dzieci spod pnia....wyminęli się ;)

 

DZIEKUJE CI Z CAŁEGO SERCA <3

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

tak...ale wydaje mi się, że za czasów Reksia Kubusia jeszcze u nas nie  było (trafił do nas w czerwcu 2018) ...mieszkał na początku w kojcu obok tego gdzie był Reksio...ale wtedy była juz tam Dejzi i jej dzieci spod pnia....wyminęli się ;)

Z jednego przytuliska, to rodzina :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bunia była dziśiaj na RTG i od razu wet zrobił USG..babina na medal :) w sumie nie ma jakis drastycznych schorzeń, miała złamany ogonek ale to stara sprawa, ma lekki niedowład prawej łapki ale to jej nie sprawia bólu i chyba było że ma przesunięty jeden dysk? albo coś z tym dyskiem..ale ogólnie dostała tylko leki i powiedział wet, że jest w dobrej formie, nic więcej nie trzeba robić :) dostała tez leki na jelita bo na USG wyszło że jeszcze tak w pełni sprawnie nie pracują. Nie ma guzków, kontuzji, także...jest naprawde super jak na jej lata :)

Potem wstawie wszystko, tylko czekam na faktury i wypis od Anety :)

 

PS> DZIĘKUJE WAM Z CAŁEGO SERCA ZA WPŁATY NA KUBUSIA!!!!! Zbiórka idzie dobrze..nie sądziłam, że uda się uzbierać az 3300...DZIĘKUJE WAM <3

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Na koncie Buni rozliczam 175,25 zł - zaokraglam do 176 zł- z bazarku :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/351965-koniec-rozliczony-przeróżne-fanty-ksiązki-i-misz-masz-apaszki-dla-babuni-buni-oraz-ex-radysiaków-diunki-i-muskata/page/4/

Bunia dostała także 50 zł od rodziny adopcyjnej naszej Roksi z przytuliska (to rozlicze też na facebooku)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.06.2020 o 22:37, Poker napisał:

Mam dla Buni , która odkryła  drogę na kanapę 112 zł z bazarku. Na jakie konto wpłacić?

Czy Kubuś ma już uzbierana kasę na operację?

dziękuje Poker- 112 zł z bazarku juz na koncie suni :)  <3

jest też 100 zł dla Kubusia- zaraz sprawdza od kogo mam wpisać i dorzucą do zbiórki...Szczęśliwie udało się uzbierać nawet więcej niż założyłyśmy, ale to się nie zmarnuje...pewnie jeszcze go czekają wizyty kontrolne po operacji...:(

 

 

A jeśli chodzi o Bunie, to kilka osób się nie interesowało. Nawet było jedno małżeństwo na zapoznaniu i mówili do Anety że sa na tak..jednak-- nie zadzwonili juz do mnie :( :(  nic konkretnego po prostu....

A Aneta jest Bunią zachwycona, mówi że to sunia śmieszna i pocieszna :) :)

nadal nie mam faktury za ostatnią wizyte u weta :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2020 o 20:48, Nadziejka napisał:

Bunieczka 

 babunia kokana 

 Izun juz nie bardzo mam co i zdjec na szybko nie zrobie 

 ale ceramike wyczarowalalm jeszcze co mi siatlo

Rozliczony 73 zl!Johny Deep Album !Zaczarowany dla Buni z calej duszy zapraszam do 22.06.

Poslalam p chwilka 73 zl z zakonczonego dla babulinki 

bedzoesz miec jutro na koncie

                       stokroc tulam pozdrawiam malenka krusienke i za Kubunia

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nadziejka napisał:

Poslalam p chwilka 73 zl z zakonczonego dla babulinki 

bedzoesz miec jutro na koncie

                       stokroc tulam pozdrawiam malenka krusienke i za Kubunia

Już są Ewunia, bardzo Ci dziekuje :) zaraz wpisze w rozliczenie i potwierdze na bazarku :)

Kubuś czeka na termin operacji... będziemy ustalać w tym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...