Jump to content
Dogomania

Przytulisko Czermin. Malutka babinka na granicy życia i śmierci-pod opieka w PsiArek. A teraz ma nowy DOM pod Puławami <3 O KUBUSIU od strony 12.


Recommended Posts

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Proszę zobaczyć jak Bunia się prezentuje :) pierwszy raz dziś okryła drogę schodkami na kanape :)

82953429_263578864986397_191594588765725

Mam dla Buni , która odkryła  drogę na kanapę 112 zł z bazarku. Na jakie konto wpłacić?

Czy Kubuś ma już uzbierana kasę na operację?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Mam dla Buni , która odkryła  drogę na kanapę 112 zł z bazarku. Na jakie konto wpłacić?

Czy Kubuś ma już uzbierana kasę na operację?

dziękuje Poker :) to ogromna pomoc  <3 Tak- konto jest moje, to samo  dla każdego psa.

Kubusiowi brakuje juz nie dużo do 2000 zł- obecnie na pomagam.pl mamy 1861 zł ale dziś wpłynie jeszcze na pewno 50 zł...

2000 zł to na razie orientacyjna kwota. Niby wstępnie umówiona cena za operacje biodra to 1500 zł, ale nie wiadomo nigdy jak to wyjdzie w praktyce, tym bardziej, że potrzebne są dodatkowe RTG kolan. Bardzo się martwię tym wszystkim. 2 lata u nas widziałyśmy, że on ma słabszy ten tył, ale nie sądziłyśmy, że to taka poważna sprawa. Na logikę uznałyśmy, że to wynik zaniku mięśni w szczenięctwie. A nasz wet też nawet nie sugerował dodatkowych badań.....:(

Nie wiem Poker, czy Ty byś mogła rzucić okiem na ten RTG? co myślisz o tych kolanach?

94365344_679870972556711_2459702322737971200_n.thumb.jpg.d3ff705fdc25b57145168d5e18e8bdf6.jpg

 

 

ps. przepraszam, za literówki. Nie widzę ich pewnie dlatego, bo zwykle robię wszystko w pośpiechu :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, kiyoshi napisał:

Proszę zobaczyć jak Bunia się prezentuje :) pierwszy raz dziś okryła drogę schodkami na kanape :)

82953429_263578864986397_191594588765725

Czy to są specjalne  schodki dla małych piesków  na kanapę?  Pierwsze widzę, jestem w szoku -  dom tymczasowy klasy lux :).

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mruczka napisał:

Czy to są specjalne  schodki dla małych piesków  na kanapę?  Pierwsze widzę, jestem w szoku -  dom tymczasowy klasy lux :).

tak, to są specjalne schodki dla piesków, ale Buni póki co na nie nie wchodziła  :)

Link to comment
Share on other sites

KOCHANI JESTEŚMY W SYTUACJI PODBRAMKOWEJ!!! naprawde nie żebrałabym tutaj gdyby sytuacja nas nie przerosła..

Nasz Kuba z przytuliska pojechał dziś do Doktora Szczypki na operacje i niestety...po podaniu znieczulenia, Pan doktor obejrzał go jeszcze raz i okazało się, że pies jest w jeszcze gorszym stanie. Ma zapalenie obu tylnych stawów kolanowych. Dziś dostał leki, pobrano płyny ze stawów, no i niestety diagnoza jest zła. Poza operacją biodra, która ma polegać na "przestawieniu/dostawieniu" któregoś mięśnia????? musi miec jeszcze operacje kolana!!! Wszystko jest w karcie informacyjnej z dzisiejszej wizyty, którą dołączyłam do zbiórki...Musimy dozbierać ponad 1000 zł!!! Ja już po prostu nie mam gdzie prosić..już każda z nas wpłaciła ile mogła, a tu mamy jakąś studnie bez dna :( Pan doktor powiedział, że te wszystkie schorzenia które ma są wynikiem WYPADKU...najgorsze, że to musiało być zanim do nas trafił....2 lata cierpiał :( :( BŁAGAM

https://pomagam.pl/kubusczermin?fbclid=IwAR1XCaDv8l_cJMAPZ8Z6ycMP_rE3zzCZvCRa3LxGBFOIt-AEXYletu8N494

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Wpłacę 100 zł dla Kubusia w imieniu mojej koleżanki Grażyny P.

DZIEKUJE POKER Z CAŁEGO SERCA :) Musze Ci tylko jeszcze napisać, że Pan Szczypka był dziś naprawde przemiły, wychwalił Kubusia, że mimo takiego bólu jest tak grzecznym, spokojnym psem...straszne, że naprawde nie widziałyśmy tego :( gdyby jakaś fundacja odebrała nam go interwencyjnie,...to miałybyśmy przes.....ne....bo pies taki chory a wolo ślepe :( :(  :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...