Jump to content
Dogomania

Zrozpaczony pies - już poza radysami! W hotelu u Dexterki :) Proszę o kciuki i kibicowanie wspaniałemu GREYOWI - ma DOM w Opolu !!!!! :))))


Recommended Posts

21 minut temu, agat21 napisał:

Wspaniałe wieści od kado :) Dom cudowny, pani przemiła. Pewnie kado sama napisze ;) Już dałam znac dexterce, żeby pakowała na jutro Greya :D 

Jeden jedyny telefon .. i to ten właściwy. Tak się cieszę :)

Kado, bardzo bardzo Ci dziękuję za pomoc ❤❤❤

Ale super, bardzo się cieszę 

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co dziękować,jeżeli tylko mogę, to zawsze chętnie pomogę.

Państwo mieszkają w dzielnicy domków jednorodzinnych. Spokój i cisza.Maja piękny duży dom z cudownym wielkim ogrodem.Wszystko solidnie ogrodzone.Bedzie miał chłopak gdzie się wyszaleć.Pani rewelacyjna,ciepła,serdeczna,typ "matki karmicielki". Już ona zadba o to,żeby Grey z pustym brzuszkiem nie biegał.

Greya wypatrzył Pan i zaiskrzyło.Tylko ten i żaden inny. Pan dużo pracuje w ogrodzie i brakuje mu towarzyszą,żeby sobie mógł z kimś pogadać;)

Przyszła Pani powiedziała,że ona wie doskonale, że Grey i tak będzie spać z Panem w łóżku.

Dzisiaj już nakupił mu misek, obroże,smycz,jedzonko i smakołyki.

Na podwórku stoi co prawda piękna budka,ale została ona po poprzednim piesku.Panstwo kupili dom 6 lat temu i poprzedni właściciele zostawili psa.Pies był nauczony spania w budce i do domu nie wchodzil.Grey będzie miał swobodny dostęp do domu i tak będą go uczyć,żeby był z nimi w domu.

Mam zaproszenie na wizyty,kiedy tylko będę miała na to ochotę,a że jeżdżę w tamte strony z moją Tosia do fryzjera,chętnie tam zawitam.

Bardzo Panią polubiłam,jest taka swojska i serdeczna.Pana nie poznałam,bo był w pracy.

Podziękowałam Pani za to,że dali szanse na dom właśnie takiej bidzie.Jestem pewna,że będzie miał tak jak paczek w maśle.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kado napisał:

Nie ma za co dziękować,jeżeli tylko mogę, to zawsze chętnie pomogę.

Państwo mieszkają w dzielnicy domków jednorodzinnych. Spokój i cisza.Maja piękny duży dom z cudownym wielkim ogrodem.Wszystko solidnie ogrodzone.Bedzie miał chłopak gdzie się wyszaleć.Pani rewelacyjna,ciepła,serdeczna,typ "matki karmicielki". Już ona zadba o to,żeby Grey z pustym brzuszkiem nie biegał.

Greya wypatrzył Pan i zaiskrzyło.Tylko ten i żaden inny. Pan dużo pracuje w ogrodzie i brakuje mu towarzyszą,żeby sobie mógł z kimś pogadać;)

Przyszła Pani powiedziała,że ona wie doskonale, że Grey i tak będzie spać z Panem w łóżku.

Dzisiaj już nakupił mu misek, obroże,smycz,jedzonko i smakołyki.

Na podwórku stoi co prawda piękna budka,ale została ona po poprzednim piesku.Panstwo kupili dom 6 lat temu i poprzedni właściciele zostawili psa.Pies był nauczony spania w budce i do domu nie wchodzil.Grey będzie miał swobodny dostęp do domu i tak będą go uczyć,żeby był z nimi w domu.

Mam zaproszenie na wizyty,kiedy tylko będę miała na to ochotę,a że jeżdżę w tamte strony z moją Tosia do fryzjera,chętnie tam zawitam.

Bardzo Panią polubiłam,jest taka swojska i serdeczna.Pana nie poznałam,bo był w pracy.

Podziękowałam Pani za to,że dali szanse na dom właśnie takiej bidzie.Jestem pewna,że będzie miał tak jak paczek w maśle.

Fantastycznie! Nie mogło lepiej się Greyciowi trafić!!!! Tak się cieszę!!! Dzięki za wszystko!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, agat21 napisał:

Proszę o kciuki teraz za pierwsze dni. Żeby aklimatyzacja przebiegła dobrze i żeby już na pewno można było ogłosić sukces :)

Ja jestem ciekawa, jak Grey znajdzie się w domu, we wnętrzu. Czy on w ogóle zna dom, czy mieszkał  z ludźmi pod jednym dachem?

Link to comment
Share on other sites

Pani bardzo się obawiała,jak on na nich zareaguje,czy będzie chciał iść z nimi czy mu się spodobają...Powiedziałam Jej, że spokojnie jak tylko ich zobaczy,to będzie już wiedział,że to oni...I jak widać widać z opisu,też tak było:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Super, że psiak ma już swój dom, a ja przeglądając ogłoszenia Poli  zobaczyłam, że Grey ma wyróżnione ogłoszenie na Wrocław.

Tak, na Opole też ma wyrożnione. Wrocław robiła dexterka. Opole może podmienić na Polę? 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Mruczka napisał:

Ja jestem ciekawa, jak Grey znajdzie się w domu, we wnętrzu. Czy on w ogóle zna dom, czy mieszkał  z ludźmi pod jednym dachem?

Dwa zdjęcia ma z wnętrza domu, z tego co widzę.  On jest naprawdę cudowny. Sądzę, że raczej nie będzie problemu z aklimatyzacją. Greyus chyba wie od pierwszych chwil, że jest u siebie 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...