Jump to content
Dogomania

Zrozpaczony pies - już poza radysami! W hotelu u Dexterki :) Proszę o kciuki i kibicowanie wspaniałemu GREYOWI - ma DOM w Opolu !!!!! :))))


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
5 minut temu, agat21 napisał:

Aktywowałam znowu ogłoszenie Greyowi, jak się ukaże na olx, wyróżnię je. Miało sporo odsłon, wiele pobrań telefonu, kilka dodań do ulubionych, ale nikt nie zadzwonił. No nic, może teraz po wakacjach będzie lepiej?

Chyba musicie dorobić jeszcze jakieś ogłoszenia na okoliczne duże miasta no Wrocław czy Katowice... Tak tylko nieśmiało sugeruje... 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, agat21 napisał:

Na Wrocław był Greyuś ogłaszany, może teraz jeszcze ogłoszę na inne miasta - zawsze jest pytanie z jak daleka ludzie będą skłonni przyjechać i poznać Greya.

Hmm Trek pojechał do Wrocławia do adopcji, Szanta spod Warszawy do Poznania... :))) przypomnę też Korcia który spod Częstochowy pojechał do Bielska a Pan wcześniej dał radę przyjechać do niego na zapoznanie aż 3 razy :) 

Tak więc mysle że warto. Jak będzie komuś za daleko to przecież nie musi jechać. 

Oczywiście to temat dla Was do przemyślenia :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wyróżniłam ogłoszenie Greya na Opole. Jak najdzie mię dziś wieczorem wena, to zrobię jeszcze na Wrocław i na Katowice.

A dzisiaj przyszła też wpłata 500 zł od Mruczki! Bardzo pięknie dziękuję :))

image.jpeg.76cd03d22cbc3f9ad23ff7564fd54918.jpeg

Poproszę dexterkę o jakieś nowe zdjęcia, bo stęskniłam się już za radosnym pycholcem Greya :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Mruczka napisał:

Klub seniora widzę!   Grey  jakiś wyjątkowo  poważny (?), ale ogon w górze, więc  chyba jest dobrze.

Dzięki za zdjęcia :).

Wszystko ok :) W czasie wakacji bardzo dużo nowych psów było w hotelu i żeby Greya nie stresować dexterka wypuszczała go na wybieg gdzie było mniej psów. A teraz to już w ogóle będzie dobrze, bo się jesiennie uspokoi w hotelu :)

Link to comment
Share on other sites

Był właśnie pierwszy telefon w sprawie Greya! :D

Pani z Opola, mieszka z mężem i najmłodszym synem (15 lat) w domu z dużym ogrodem. Mieli zawsze dużo zwierząt, ostatni duży mieszaniec odszedł z powodu raka kości i chcą ratować jakąś bidę. Pani wie co to radysy, i tym bardziej chce dać dom psu, który przeżył to okropne miejsce. Z rozmowy pani bardzo ciepła i pro-zwierzęca. Bez problemu zgadza się na wizytę pa, a na razie dałam jej namiar na dexterkę, żeby mogli z mężem pojechać poznać naszego chłopaka :) Zobaczymy, ale odczucia po rozmowie mam bardzo pozytywne.:)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, agat21 napisał:

Był właśnie pierwszy telefon w sprawie Greya! :D

Pani z Opola, mieszka z mężem i najmłodszym synem (15 lat) w domu z dużym ogrodem. Mieli zawsze dużo zwierząt, ostatni duży mieszaniec odszedł z powodu raka kości i chcą ratować jakąś bidę. Pani wie co to radysy, i tym bardziej chce dać dom psu, który przeżył to okropne miejsce. Z rozmowy pani bardzo ciepła i pro-zwierzęca. Bez problemu zgadza się na wizytę pa, a na razie dałam jej namiar na dexterkę, żeby mogli z mężem pojechać poznać naszego chłopaka :) Zobaczymy, ale odczucia po rozmowie mam bardzo pozytywne.:)

wow!! suuuper ! Trzymam kciuki mocno

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Był właśnie pierwszy telefon w sprawie Greya! :D

Pani z Opola, mieszka z mężem i najmłodszym synem (15 lat) w domu z dużym ogrodem. Mieli zawsze dużo zwierząt, ostatni duży mieszaniec odszedł z powodu raka kości i chcą ratować jakąś bidę. Pani wie co to radysy, i tym bardziej chce dać dom psu, który przeżył to okropne miejsce. Z rozmowy pani bardzo ciepła i pro-zwierzęca. Bez problemu zgadza się na wizytę pa, a na razie dałam jej namiar na dexterkę, żeby mogli z mężem pojechać poznać naszego chłopaka :) Zobaczymy, ale odczucia po rozmowie mam bardzo pozytywne.:)

Mam nadzieję, że Grejuś mieszkał by w domu?

Link to comment
Share on other sites

Grey mieszkałby w domu, do dyspozycji miałby też do latania duży teren wokół domu, jeśli miałby ochotę odpocząć na zewnątrz, to też jest duża budka. Na teren posesji przychodzą też koty, które pani dokarmia, ale nie umiałam jej powiedzieć jak Grey może się do nich ustosunkować ;) U dexterki nie ma jak sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...