Jump to content
Dogomania

Zrozpaczony pies - już poza radysami! W hotelu u Dexterki :) Proszę o kciuki i kibicowanie wspaniałemu GREYOWI - ma DOM w Opolu !!!!! :))))


Recommended Posts

I ja czytam i kibicuję - b.fajny koleś...oby trafił mu się wspaniały dom. Teraz chyba nienajlepsza  pora,ludzie na urlopach,po utracie pracy itp.Ale wierzę,że ten przystojniak znajdzie swoich człowieków.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Skoro Grey utknął  w hotelu i wygląda, że na dłużej, to  jestem bardzo ciekawa, czy  tam go lubią  i  czy on to czuje.  Wiem oczywiście, że opiekę  ma  tam super, jedzonko, bieganie, inne pieski itp.,  ale  chciałabym, żeby był  dla kogoś  ważny.  Dla mnie  wiadomo,  jest, ale on o tym nie ma pojęcia, a  wydaje mi się, że  psu jest potrzebne  poczucie   przynależności i takiej szczególnej  akceptacji  (choć pewnie  przesadzam).  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mruczka napisał:

Skoro Grey utknął  w hotelu i wygląda, że na dłużej, to  jestem bardzo ciekawa, czy  tam go lubią  i  czy on to czuje.  Wiem oczywiście, że opiekę  ma  tam super, jedzonko, bieganie, inne pieski itp.,  ale  chciałabym, żeby był  dla kogoś  ważny.  Dla mnie  wiadomo,  jest, ale on o tym nie ma pojęcia, a  wydaje mi się, że  psu jest potrzebne  poczucie   przynależności i takiej szczególnej  akceptacji  (choć pewnie  przesadzam).  

Nie przesadzasz,Mruczko,każdemu stworkowi (w tym czlowiekowi),poczucie ważności i akceptacji jest niezbędne do życia i równowagi psychicznej.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Mruczka napisał:

Skoro Grey utknął  w hotelu i wygląda, że na dłużej, to  jestem bardzo ciekawa, czy  tam go lubią  i  czy on to czuje.  Wiem oczywiście, że opiekę  ma  tam super, jedzonko, bieganie, inne pieski itp.,  ale  chciałabym, żeby był  dla kogoś  ważny.  Dla mnie  wiadomo,  jest, ale on o tym nie ma pojęcia, a  wydaje mi się, że  psu jest potrzebne  poczucie   przynależności i takiej szczególnej  akceptacji  (choć pewnie  przesadzam).  

Grey bardzo jest tam lubiany. Dexterka pisze o nim zawsze z czułością. Inne psy też chyba dobrze z nim żyją. Jego nie da się lubić :) Ale oczywiście najlepszy jest zawsze własny dom i własny człowiek :) 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, beataczl napisał:

sa aktualne ogloszenia Greya ? moge wyroznic tzn. zaplacic bo technicznie to slabo u mnie

 

Ma na Opole, które jeszcze powinno być wyróznione i na Wrocław, które chyba nie jest wyróżnione. Poszukam linkow. Jestem w tym tygodnku wyjechana i mam tylko telefon ze sobą

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, agat21 napisał:

Dzisiejsze zdjęcia Greya z nową koleżanką Zorką :) Fajne jęzory :D Gorąco bidakom...

Grey siedzi najchętniej w kojcu, albo pod krzaczkami.

117413984_1156349121406409_5343129708322

117390828_2417673735199183_8043383395879

A więc tam się chowa! Zaglądam  czasem na FB hoteliku u Dexterki i już się  niepokoiłam, bo,  mimo, że zdjęć  psiaków tam dużo, to na żadnym z nich  nie było  Greya.  Jest dużo zadowolonych labków i innych  biegających i rozrabiających  psów, a  Greya  nawet kawałeczka. A on widać taki bardziej cieniolubny.     

Link to comment
Share on other sites

                           Dziekuje Przepieknie Serduszkom Kupujacym Biały Misia I Nocy Gwiazd Tło Akwarela Ilustracji - Ilustracja ...

                 Za udzial w kramku kolejnym  Greyciowym ,do 8 sierpnia

                         

                     poslalam  71 zl z bazarku

                                         jutro bedzie na koncie Agaty

Rozliczony 71 zl! Dziekuje Serca Za Udzial W Kramku! niezwykle ksiazki !decoupage skrzynia,Greyuniowi do 8.08.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...