Jump to content
Dogomania

Zrozpaczony pies - już poza radysami! W hotelu u Dexterki :) Proszę o kciuki i kibicowanie wspaniałemu GREYOWI - ma DOM w Opolu !!!!! :))))


Recommended Posts

Przepraszam za tak długą przerwę na wątku Greya, dzisiaj będą nowe zdjęcia - już takie ogłoszeniowe :)

Czy ktoś chciałby przygotować piękny tekst ogłoszeniowy dla super chłopaka? Chłopak bardzo by się ucieszył. Ja jeszcze bardziej ;)

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Mruczka napisał:

Na zdjęcia  czekam bardzo!  Ale Greyowi tak dobrze u Dexterki - czy musimy szukać mu  domu? 

Kochana, pewnie jest mu tam bardzo dobrze, ale co własny dom i własny człowiek - to własny dom i własny człowiek :)

Poza tym co miesiąc niebagatelna kasa..

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, agat21 napisał:

Przepraszam za tak długą przerwę na wątku Greya, dzisiaj będą nowe zdjęcia - już takie ogłoszeniowe :)

Czy ktoś chciałby przygotować piękny tekst ogłoszeniowy dla super chłopaka? Chłopak bardzo by się ucieszył. Ja jeszcze bardziej ;)

 Nie mam w ogóle doświadczenia w ogłaszaniu  piesków,  to  może spróbujmy  razem.   Na początek  taka  wersja  robocza:

"Przemiły pies do adopcji

Wprawdzie na imię  ma Grey, ale w zasadzie powinien nazywać się  Słoneczko.  Bo taki  właśnie  to jest pies -  bardzo ciepły, przyjacielski i pozytywny.  Grey spędził ponad 5 lat w  schronisku w Radysach, a mimo to  ma fantastycznie  optymistyczny charakter.  Jest łagodny  do ludzi i innych zwierząt, posłuszny, otwarty  i nawet jak czegoś  nie wie,  szybko się  uczy.  

I tu może info  o tym,  jak z chodzeniem na smyczy, zachowaniem czystości, zostawaniem w domu  -  tego nie wiem,  trzeba uzupełnić.

Grey ma  około 8 lat, jest zdrowy, wykastrowany  i czeka na dom  w hoteliku  pod Opolem."

Co jeszcze można dodać/ująć? Już zazdroszczę  przyszłemu domowi Greya  takiego piesa.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Greyuś jak zawsze, przesłodki. W tym tygodniu jestem praktycznie poza zasięgiem (tak, są takie miejsca !), ale od poniedziałku melduję się na wątku i dokończę ogłoszenia.  Chociaż znowu - jak zabierać go z miejsca, w którym jest tak szczęśliwy.....

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, agat21 napisał:

Greyuś ma pierwsze ogłoszenie na Opole :) Ogłoszenie Greya

 

świetne, krótkie ale bardzo pozytywne...chce się poznać tego psa :) zdjęcie też hipnotyzuje

 

 

ps. nie wiem jak Wy, ale ja zawsze staram się jednak wstawić też numer telefonu w TREŚĆ ogłoszenia...

Sama pamiętam, że kiedys coś tam znalazłam na olxie i chciałam zadzwonić i za diabła nie mogłam znaleśc numeru :D pewnie jestem w mniejszości społeczeństwa (albo pod względem inteligencji albo ślepoty), ale zawsze wstawiam jednak numer w treść dla tych mi podobnych :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...