Jump to content
Dogomania

Zrozpaczony pies - już poza radysami! W hotelu u Dexterki :) Proszę o kciuki i kibicowanie wspaniałemu GREYOWI - ma DOM w Opolu !!!!! :))))


Recommended Posts

1 godzinę temu, agat21 napisał:

No ochota, żeby dać nogę była...

104586588_185305996234163_90943346498234

Och, Greyuś!  Ogon na  dół, znaczy, boi się.  A  potem te oczka takie wpatrzone w Panią......   Grey ma  niesamowite kolory na główce, jakby  narysowane -  zachwycam się tym pieskiem.  Chciałabym, żeby   już po tym zabiegu  miał  dłuższy czas  spokoju,  takiego beztroskiego psiego  życia, żeby nie musiał się  denerwować i bać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U Greya wszystko dobrze, narkozę zniósł też dobrze. Jest nieszczęśliwy z powodu kołnierza oczywiście. Wetka powiedziała, że ma bardzo płytko unaczynioną skórę, lekko krwawił już przy goleniu łapki.

Wczoraj konto Greya wzbogaciło się o 25 zł z bazarku Nadziejki, za co bardzo serdecznie dziękuję i Jej i wszystkim kupującym na bazarku

image.jpeg.487c3b0a296f1143cd7905ce9a32d021.jpeg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Mruczka napisał:

Śledzę  akcję w Radysach i myślę o Greyu, jakie mieliśmy szczęście, że zdążyliśmy go wyciągnąć.   I o psach, które tam zostały, żeby to wszystko  przyniosło zmianę  na dobre.

Racja, też o tym myślałam, że Grey miał szczęście. Oby teraz inne psy z tego koszmarnego miejsca też miały szczęście, żw tyle ludzi zaanagażowało się w akcję w schronie i doczekały lepszego czasu tam. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U Greya wszystko w porządku, goi się ładnie, kołnierz nosi, a teraz mieszka do czasu wygojenia ran w boksie wewnętrznym. Przyzwyczja się do warunków bardzo domowych. Tam też mu się podoba, a w ciągu dnia jak jest w ogrodzie i ma ochotę odpocząć, to idzie do swojego kojca zewnętrznego. Taki ma wybór!

A tak serio to jest pies - miodzio i do rany przyłóż. Wszędzie mu dobrze, wszystko go cieszy. No urodzony optymista po prostu :DDD

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.06.2020 o 16:43, agat21 napisał:

Racja, też o tym myślałam, że Grey miał szczęście. Oby teraz inne psy z tego koszmarnego miejsca też miały szczęście, żw tyle ludzi zaanagażowało się w akcję w schronie i doczekały lepszego czasu tam. 

Ja też o tym pomyślałam, Z Radys wyciągnęli 70 psów, a co z resztą.

Czy nikt nie będzie chciał cichaczem pozbyć się części z nich?

Dnia 18.06.2020 o 22:40, agat21 napisał:

U Greya wszystko w porządku, goi się ładnie, kołnierz nosi, a teraz mieszka do czasu wygojenia ran w boksie wewnętrznym. Przyzwyczja się do warunków bardzo domowych. Tam też mu się podoba, a w ciągu dnia jak jest w ogrodzie i ma ochotę odpocząć, to idzie do swojego kojca zewnętrznego. Taki ma wybór!

A tak serio to jest pies - miodzio i do rany przyłóż. Wszędzie mu dobrze, wszystko go cieszy. No urodzony optymista po prostu :DDD

Grey jest cudowny, wielu ludzi powinno się od niego uczyć optymizmu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, agat21 napisał:

A tu: zgaduj zgadula i szukaj Greya :)

105299917_260484475052113_29251190154749

Grey  to  ten najładniejszy!  Ale kumpli też ma fajnych.  Pewnie chętnie z nimi biega, bo wygląda, jakby był smuklejszy (chociaż z Greyciem to nigdy nie wiadomo,  co zdjęcie, to inna sylwetka).  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...