Jump to content
Dogomania

Zrozpaczony pies - już poza radysami! W hotelu u Dexterki :) Proszę o kciuki i kibicowanie wspaniałemu GREYOWI - ma DOM w Opolu !!!!! :))))


Recommended Posts

Mam wyniki badań Greya od dexterki. Jak wrócę do domu, wrzucę je tu. Na razie widać lekką niedoczyność tarczycy, ale według wetki niejednoznaczną. Zalecenie więc jest takie, żeby kąpać Greya w specjalnym środku i obserwować czy skóra się poprawi. Poza tym wszystkie wyniki w normie, leciutko zbyt wysokie leukocyty. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2020 o 22:57, agat21 napisał:

 Zalecenie więc jest takie, żeby kąpać Greya w specjalnym środku i obserwować czy skóra się poprawi. Poza tym wszystkie wyniki w normie, leciutko zbyt wysokie leukocyty. 

U, to się Greyowi nie spodoba....   Znowu kąpanie (pieski ze schroniska śmierdzą, stąd myślę, że  już raz musiał kąpanie zaliczyć). 

Link to comment
Share on other sites

Najświeższe wieści i odpowiedzi na moje pytania od Dexterki:

"Hej , Grey miał dwie kąpiele . Nie był szczęśliwy ,ale naprawdę dzielnie je zniósł. Skóra wygląda dużo lepiej i mam nadzieję ,że jeszcze tylko jedna kąpiel i będzie spokój. Grey to naprawdę super pies. Bardzo kontaktowy, nieco nieśmiały w pierwszych kontaktach z człowiekiem ,ale naprawdę wystarczy dłuższa chwila by poczuł się pewnie w nowym towarzystwie . Szybko nauczył się chodzić na smyczy ,która początkowo go przerażała . Wszystko go cieszy  :D wyjście z kojca ,powrót do kojca , jedzenie ,zabawy z psami , czesanie ,głaskanie to wszystko powoduje u niego wielką radość . To taki pies ,który każdemu skutecznie poprawi humor :))) Były u nas w niedzielę intensywne burze - Grey spokojnie leżał w budzie. Myślę ,że po kastracji można już go spokojnie ogłaszać , bo żadnych problemów nie stwarza. Oczywiście w międzyczasie zrobimy mu jakieś fajne zdjęcia do ogłoszeń. Nawet mam zdjęcia z odwiedzin kuzynki i jej psa :))) Grey się oswaja i już mordka się cieszy :)

image.thumb.jpeg.6e52a93594b13b3c3eceeb6e828f3982.jpeg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, agat21 napisał:

Najświeższe wieści i odpowiedzi na moje pytania od Dexterki:

"Hej , Grey miał dwie kąpiele . Nie był szczęśliwy ,ale naprawdę dzielnie je zniósł. Skóra wygląda dużo lepiej i mam nadzieję ,że jeszcze tylko jedna kąpiel i będzie spokój. Grey to naprawdę super pies. Bardzo kontaktowy, nieco nieśmiały w pierwszych kontaktach z człowiekiem ,ale naprawdę wystarczy dłuższa chwila by poczuł się pewnie w nowym towarzystwie . Szybko nauczył się chodzić na smyczy ,która początkowo go przerażała . Wszystko go cieszy  :D wyjście z kojca ,powrót do kojca , jedzenie ,zabawy z psami , czesanie ,głaskanie to wszystko powoduje u niego wielką radość . To taki pies ,który każdemu skutecznie poprawi humor :))) Były u nas w niedzielę intensywne burze - Grey spokojnie leżał w budzie. Myślę ,że po kastracji można już go spokojnie ogłaszać , bo żadnych problemów nie stwarza. Oczywiście w międzyczasie zrobimy mu jakieś fajne zdjęcia do ogłoszeń. Nawet mam zdjęcia z odwiedzin kuzynki i jej psa :))) Grey się oswaja i już mordka się cieszy :)

 

I taki super pies 5 lat siedział w schronisku (:.   Jak to dobrze, że teraz mu  dobrze!  Martwię się tylko, żeby nie przytył po  kastracji, różnie przecież bywa,  a dla Grejcia nie byłoby to  wskazane.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Mruczka napisał:

I taki super pies 5 lat siedział w schronisku (:.   Jak to dobrze, że teraz mu  dobrze!  Martwię się tylko, żeby nie przytył po  kastracji, różnie przecież bywa,  a dla Grejcia nie byłoby to  wskazane.

Jak się wyciąga psa ze schronu, to okazuje się, że każdy jest wspaniały (no może poza psami wyjątkowo skrzywdzonymi) i bardzo czekał na człowieka. Żal ściska serce jak się pomyśli ile takich podobnych Greyciowi psiaków nigdy nie doczeka wyjścia z mordowni :(

Myślę, że Grey teraz będzie miał więcej ruchu, więc schudnie z łatwością i kastracja nie przeszkodzi w tym :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Grey jest po prostu cudowny, chodząca radość. Mam nadzieję, że ktoś doceni tego super psa i Greyus znajdzie super dom. Za każdym razem, jak oglądam zdjęcia mam w oczach łzy wzruszenia. 

Ja też, dlatego  bardzo się boję, żeby go nie zawieść -  tak więc dla  Greya musi być tylko super dom. Chociaż, patrząc na jego charakter, ze zwykłego domu też byłby zadowolony. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2020 o 21:19, agat21 napisał:

W poniedziałek lub środę odjajczenie. Trzymajcie kciuki za Greycia :)

 

Dnia 10.06.2020 o 21:20, kiyoshi napisał:

fantastyczne psiątko..miło patrzec na jego wolność i szczęście <3

!Platki kukuryku!Tchibo,Moj sluga Ezra,Zabolek ,mydelka dla Greya do 28.0                             Dziewczynki zapraszam z calego serca na kolejny dla Greynia 

             

Fajne czy żałosne? 87-latka odsłania ciało, bawi się modą ...

usmiecham do Was z samiuckiego ranka

   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...